Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

I sta kaze DedaTrajce , iz Radnickog " uplasili se pobede ". Pre ce biti tipicna sprska jalova batadjoristicka posla, daj slucajan gol i ko predje centar, peske ide kuci za Nis. Isto kao i Radnik sa Vozdovcem, dali gol na pocetku i centar nisu presli 90 min. 

Bunkerizam, amaterizam, ne moze nikog da mi kaze da onakavom Partizanu ne mogu da naprave bar 10ak napada sa njih 5,6 u napadackim akcijama. Ovako, cim dobiju loptu, pravac kukuruz. 

Ovaj Radnicki je isti u velikoj meri kao i onaj lani, odbrana nista bolja, Bakic i Vojnovic mi ne ulivaju nikakvo poverenje, teski na lopti, neokretni. Vezni red i dalje klimav i obavezeno OBAVEZNO ide neki retardiran penal ili crveni, a cesto oboje. 

 

Pre penala Bakic umesto da izbaci loptu u korner, vrati je u igru i ispade penal. Protiv Vojvodine se smesi jos jedan poraz, znaci svi krompiri u 4 kola, nakon toga ce pritisak biti nenormalan da se dobije Kragujevac u 5.kolo kuci, a to ce biti tesko, jer Kragujevac uopste nije losa ekipa, a i oni imaju sve poraze do sada, jer su takodje imali tezak raspored. 

Sve u svemu, za sada igra ne obecava nimalo, poraz od TSCa kuci je bio sramotan. 

 

Voleo bih naravno da DedaTrajce napravi uspeh u Nisu, ali nije ni on kriv, nije lako raditi u ovakvom okruzenje koje je Toncev napravio. I daj nek srede bre one stolice, ruzno izgleda u p m, bledo, rastureno. Nek sred i atletsku stazu, onu travu iza gola da poliju vodom , da dobije boju i da konacno naprave novi teren, moze i vestak kao u Pancevu, dosta je bilo bre njiva i oranica i poljoprivrednih dobra, umesto tepiha. 

 

Nek vrate Lazara Jovanovica, ako mogu, nek daju sansu Ivelji, koj su ga uopste i dovodili, ako ce da greje klupu. Nek prodaju Skrbica, ako je nezadovoljan i nek dovedu jednog proverenog veznog i jos jednog jakog stopera, da uz YamKama stabilizuje odbranu pozadi. Curi i na bekovskim pozicijama, Stojanovic je bio neuobicajeno ispod proseka prekjuce, Vlajkovic isto , vise nesiguran nego siguran. 

 

Nije da ovaj tim nema kvaliteta, ali mnogo toga oko kluba ne stima i sve se to odrzava na igru. Ekipa bez samopouzdanja. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

IMTu se vratilo

zasluzili su da imaju sve 3 pobede

Njihov desni bek Glisic 1999 vec ima 2 gola,Lukovic 2005 fantastican talenat,jos nije ni punoletan

Preokrenuo mec Zivojinovic...

Uros Lazic 2003 pozajmljeni igrac Zvezde u Novom Pazaru,odigrao je sjajnu utakmicu i dao gol,takodje desni bek

Dali su golove i Adeshina 2004 fanastican za sada,odlicna partija i Ergelasa 2002.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

IMTu se vratilo

zasluzili su da imaju sve 3 pobede

Njihov desni bek Glisic 1999 vec ima 2 gola,Lukovic 2005 fantastican talenat,jos nije ni punoletan

Preokrenuo mec Zivojinovic...

Uros Lazic 2003 pozajmljeni igrac Zvezde u Novom Pazaru,odigrao je sjajnu utakmicu i dao gol,takodje desni bek

Dali su golove i Adeshina 2004 fanastican za sada,odlicna partija i Ergelasa 2002.

Uroš Lazić već dve godine nije desni bek već zadnji vezni. I juče je bio vezni igrač. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ponovo? Pa nisu se baš slavno rastali.

Nista od toga.

 

Igor Matic novi trener. Bas mi je nejasno ovo mislim jesu imali slabiji raspored ali 7 boda iz prva 3 kola je top, ne znam sta su oni ocekivali i sve to pred kvalifikacije a covek je sa njima duze i poznaje ekipu a koliko znam ovo je Maticu prvi trenerski posao. 

Link to comment
Share on other sites

Igor Matic je novi trener

 

Bezidejno,tromo je izgledao Cukaricki pod Kerkezom

ali trebali su na kraju prosle sezone da se rastanu

Ekipa je igrala jako lose,lose su poceli ove godine,iako imaju 2 pobede i neresenu partiju,

jednostavno pobedjivali su na kvalitet ekipe,

najtalentovaniji igraci su skrajnuti

 

Treba da se uvede da samo 2 trenera mogu da vode jednu ekipu,

kako je krenulo,uskoro ce se menjati trener u Pancevu,Nisu ili Kragujevcu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Igor Matic je novi trener

 

Bezidejno,tromo je izgledao Cukaricki pod Kerkezom

ali trebali su na kraju prosle sezone da se rastanu

Ekipa je igrala jako lose,lose su poceli ove godine,iako imaju 2 pobede i neresenu partiju,

jednostavno pobedjivali su na kvalitet ekipe,

najtalentovaniji igraci su skrajnuti

 

Treba da se uvede da samo 2 trenera mogu da vode jednu ekipu,

kako je krenulo,uskoro ce se menjati trener u Pancevu,Nisu ili Kragujevcu

 Igor Matić je bio u loži sa Matijaševićem protiv Radničkog. Već tada se naslutilo, a s obzirom da su stariji igrači počeli da ga "buše" kraj je bio neminovan. Još uvek mi nije jasno, donekle, zašto su se lako odrekli Milutina Vidosavljevića, ali to je več menadžerska rabota, pa je sve moguće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2023 at 1:42 AM, RatzenStadt said:


A ja mislim da si zrtva iluzija...

Moderan stadion, ugao snimanja, boje, publika, sve nekako utice na ukupan dojam i cini utakmicu "gledljivijom", generalno lepsom. Meni su npr. TSC-ove utakmice omiljene za gledanje u SL. I veceras sam s uzivanjem odgledao njihov mec protiv Kragujevcana.

 

 

Има и тога искрено сигурно. Далеко квалитетније камере, леп стадион  тачно је може имати то утицај.

Али нисам ја хтео да упоредим квалитет саме лиге или тимова. Него само начин како се игра, да то више личи на неки квалитетнији фудбал што гледамо у јаким лигама него ово наше. Опет неке концепције има. Бар у овој утакмици на коју сам ја наишао.

 

Брате стварно је ово наше тешка канта. Па чекај, гледаш утакмицу целу и не видиш једну квалитетну лопту кроз средину која направи шансу. Играчи средине терена, иначе играчи који су осовина сваког доброг а и лошег тима у квалитетним лигама, су потпуно непотребни у концепцији игре који се форсира у српској лиги.

ТСЦ је баш баш лош. Ја сам гледао ТСЦ и Партизан и доста људи око мене било је у фазону ауу каква утакмица чудо. Мени ти стварно нису били јасни јер ја осим доста голова стварно никакву концепцију игре у оба тима нисам видео, никакав квалитет. Играчи ће од 10 пута једва 3 пута примити лопту како треба. Не можемо да причамо о квалитету никаквом у српском фудбалу. Једноставно имаш Звезду и остали полуаматери. Ове сезоне то ће тек бити изражајно. 

 

Можемо да причамо о кривцима што је то тако и коме одговара није проблем, али то су чињенице које ће се показати у овој сезони када више тимова наших буде одмеравало снаге са осталим европским тимовима.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...