Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Bio je faul kod penala ... bar je tako delovalo iz ona 2 ugla sto smo videli.

 

2 minutes ago, Igor_ said:

Penal bio, faul ni blizu. 

 

A jbg, nase sudije olako sviraju ovakve kontakte, ne samo danas.

Drugo, jos u pionirima se uči da se u/oko 16m ne drže ruke na protivnickom igracu.

 

Rosic je MORAO da stavi jos jednog igraca u "živi zid".

 

I jedno pitanje,  da li postoji pravilo, ili sam ja to umislio, da igrac tima koji izvodi s.udarac mora da bude na nekom rastojanju od živog zida?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fat Zadd said:

Bio je faul kod penala ... bar je tako delovalo iz ona 2 ugla sto smo videli.

 

 

A jbg, nase sudije olako sviraju ovakve kontakte, ne samo danas.

Drugo, jos u pionirima se uči da se u/oko 16m ne drže ruke na protivnickom igracu.

 

Rosic je MORAO da stavi jos jednog igraca u "živi zid".

 

I jedno pitanje,  da li postoji pravilo, ili sam ja to umislio, da igrac tima koji izvodi s.udarac mora da bude na nekom rastojanju od živog zida?

Brt sledeci napad radncikog severina pravi na ivici mnogo jaci kontakt, sudija zmuri. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fat Zadd said:

jedno pitanje,  da li postoji pravilo, ili sam ja to umislio, da igrac tima koji izvodi s.udarac mora da bude na nekom rastojanju od živog zida?

Moram ponovo da pogledam, i meni se činilo da je preblizu. Ne sme da stoji u živom zidu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Moram ponovo da pogledam, i meni se činilo da je preblizu. Ne sme da stoji u živom zidu.

Tako je, ali ne vezano za to, čestitam na pobedi, ipak ste je više hteli. Mi smo se usrali da ne pobedimo....a znao sam, čim smo primili prvi, biće i drugi.

Kod penala, moram još jednom da pogledam jer imam dilemu da li se Pejović zaustavio, a Natho pao preko njega, ili ga je Pejović jednostavno pokupio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Tako je, ali ne vezano za to, čestitam na pobedi, ipak ste je više hteli. Mi smo se usrali da ne pobedimo....a znao sam, čim smo primili prvi, biće i drugi.

Kod penala, moram još jednom da pogledam jer imam dilemu da li se Pejović zaustavio, a Natho pao preko njega, ili ga je Pejović jednostavno pokupio.

Hvala. :classic_smile:

 

Što kaže Nele, da se niste povukli dali biste još koji. Apsolutno ste bili bolji prvih 20-25 minuta.

 

Nije nad Nathom napravljen penal, a bilo bi lepo da Arena pusti još koji ugao, ovi su bili bezveze.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

Navijao sam za Radnicki normalno ali mi nije krivo sto je Partizan preokrenuo.

Uzasavaju me nase ekipe koje cim povedu krenu da se valjaju i odugovlace od dvadesetog minuta, pa igraj fudbal majku mu. Ovo je jednostavno karmicki ispravno.

Nismo se mnogo valjali.....statistički, sudija je produžio 3 minuta, a samo kod povrede Stojanovića se izgubilo dva minuta. Ovaj mi9nut za žuti karton Rosiću....eto.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Nismo se mnogo valjali.....statistički, sudija je produžio 3 minuta, a samo kod povrede Stojanovića se izgubilo dva minuta. Ovaj mi9nut za žuti karton Rosiću....eto.

Ma skandal sa produzenim vremenom to stoji.

 

Gledam sad ovaj prekrsaj pre drugog gola, realno mi se cini da nije bilo faula ali nepotrebna ruka na Saldanji gde je moguce da je delovalo sudiji da ga je povukao na dole ovaj crni stoper Radnickog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

jedno pitanje,  da li postoji pravilo, ili sam ja to umislio, da igrac tima koji izvodi s.udarac mora da bude na nekom rastojanju od živog zida?

Postoji. Ako su u živom zidu tri igrača ili više, rastojanje mora da je minimum metar od zida.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...