Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

3 hours ago, vlaDixXx said:

To svi radite,pljujte svakog naseg igraca

nisi primetio da je tek napunio 20 godina,

da ima 50 utakmica u JSL i da je dao 10 golova

da vredi vec sad preko milion evra,prodat za 1.6mil

 

Decko igra za sve nase selekcije,ali ne vidis od kombina Zvezde i Cuke

primer,Lazetic guran,pa su ga sad prevazisli Ratkov i Hrstic

Пљују и велика већина има неповерење у играче из наше лиге јер једноставно нису кадар за Звезду коју већина навијача Звезде жели да гледа. Ето то је разлог.

 

Полако брате бре и са Ратковим а тек са Хрстићем. Па момци нису одиграли поштено ни две утакмице још за своје нове клубове. То да ли ће да се покажу или не питање је. Ја им желим да буду што бољи али лакше мало са проглашавањем неких талената и шта ти ја знам.

 

Звезда ће ове сезоне у лиги изгледати као да игра почетне фазе купа са неким трећелигашима баш из разлога јер је пре свега довела дисциплинованог страног тренера, плус хрпу неких страних играча које је вероватно тај тренер и желео. Таква комбинација уз мало среће да ти се све поклопи како треба је видљиво изнад српског фудбала.

 

Што се тиче цена сада је инфлација и тих 1,6м евра данас нису исто што и пре две,три... године.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Него управо гледам утакмицу корејске лиге Јеонбук - Сувон. Бокте мазо шта је ово за нашу лигу а да није Звезда или евентуално неки јачи Партизан. Капирам ја да ове екипе нису сад нешто посебно, али овако као утакмица само између два противника јел знате ви шта је ово за неку рендом утакмицу између лупам Раднички КГ и Младости или Војводине и Чукаричког рецимо.

 

Темпо у игри, школске акције које се понављају изнова и изнова, играчи који играју на прву, пријем лопте како треба, дупли пасови... све оно што на утакмицама наше лиге буде инцидент неки овде је нормално и понавља се из акције у акцију. 

 

Да не говорим о инфраструктури и стадиону који прима само 15000 али је пун и атмосфера забавна и лудачка.

 

Наше утакмице у лиги изгледају буквално као да си их пушком натерао да играју.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dzoneee said:

Него управо гледам утакмицу корејске лиге Јеонбук - Сувон. Бокте мазо шта је ово за нашу лигу а да није Звезда или евентуално неки јачи Партизан. Капирам ја да ове екипе нису сад нешто посебно, али овако као утакмица само између два противника јел знате ви шта је ово за неку рендом утакмицу између лупам Раднички КГ и Младости или Војводине и Чукаричког рецимо.

 

Темпо у игри, школске акције које се понављају изнова и изнова, играчи који играју на прву, пријем лопте како треба, дупли пасови... све оно што на утакмицама наше лиге буде инцидент неки овде је нормално и понавља се из акције у акцију. 

 

Да не говорим о инфраструктури и стадиону који прима само 15000 али је пун и атмосфера забавна и лудачка.

 

Наше утакмице у лиги изгледају буквално као да си их пушком натерао да играју.


A ja mislim da si zrtva iluzija...

Moderan stadion, ugao snimanja, boje, publika, sve nekako utice na ukupan dojam i cini utakmicu "gledljivijom", generalno lepsom. Meni su npr. TSC-ove utakmice omiljene za gledanje u SL. I veceras sam s uzivanjem odgledao njihov mec protiv Kragujevcana.

 

Druga stvar, relativni kvalitet =/= apsolutni kvalitet. Korejska liga, iako od kako pratim fudbal u top3 azijske lige, ne pleni kvalitetom. Npr. vec par godina za redom je Aleksandar Palocevic u idealnom timu lige. Bio je ok igrac u Vosi, ali budimo realni, iako vedri i oblaci tamo, u SRB ne bi bio to sto je u KOR.

Neki fudbalski znalci s ovog podforuma su pre par nedelja ispisali hvalospeve o Breidabliku kada su ovi izdominirali neke poluprofesionalce, dal bas podgoricku Buducnost, uz obavezno poredjenje sa SL timovima i hipotetisanje kako bi nas oducili od fudbala u eventualnom duelu. Na kraju ih je zreb poslao u Mostar gde su primili sest komada od Zrinjskog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Constantin said:

Večeras, na utakmici Partizan - Radnički, jedini igrač u startim postavama, rodjen u Nišu, biće golman Partizana Aleksandar Jovanović.

 

Vas golman, Stevanović? 

 

Gledao sam jednu od ove 2 sto ste igrali ( ili obe, ko ce ga znati vec 😄 ) dosta sigurnije deluje od one koju ste izgubili od Indije 3:1.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Vas golman, Stevanović? 

 

Gledao sam jednu od ove 2 sto ste igrali ( ili obe, ko ce ga znati vec 😄 ) dosta sigurnije deluje od one koju ste izgubili od Indije 3:1.

Naš jeste golman Stevanović, ali biće na klupi. Mislim da će startovati Rosić.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Constantin said:

Naš jeste golman Stevanović, ali biće na klupi. Mislim da će startovati Rosić.....

Hteo da te pitam za njega bas da l he nislija vidim poznato mi dete ali mi potvrdila majka. Branio sa mojim bratom u generaciji ili jedna mladja ne secam se da li je 2003.

Link to comment
Share on other sites

Гол Петрова је омаж Зидану! Предивна бициклица, лажњак и онда ударац слабијом ногом! Одавно фудбалскији потез нијесам видио на нашим ливадама!

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ćemo uspeti do kraja da izdržimo. Voleo bih, ali teško. Biće tu svega, traženje penala....ne znam ovaj poslednji start nad Pejovićem, da li je bio faul, Arena naravno bez reprize toga. Bitno je da su utišali ton sa stadiona kad je počelo da se kliče Žvalavom....

Yamkam crveni karton u najavi...

Link to comment
Share on other sites

Saldanja 1.3m. Kakva katastrofa od prelaznog roka. Ja kad sam pričao da će on biti u odnosu na pare koje su date, veći promašaj, društvo mi se smejalo. On protiv Zvezde pre mesec dana bio primećen na terenu samo po tome što liči na Firmina. Rikardo je za njega, Levandovski lično. 

Ovakvi penali mogu samo za Partizan da se sviraju. Cirkus je opet u gradu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...