Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

46 minutes ago, ZiS said:

Rastavac je neko ko je imao znanje i umeće da postavi sistem ali za tako nešto je potrebno vreme i strpljenje. Na žalost toga u Srbiji nema. Čovek je počeo da se bavi takvim detaljima u igri koji jednom kad se usvoje, stvaraju dugoročnu prednost...No, nije bilo sluha kao i za većinu stvari...

 

Na žalost, znašš kako kažu kod "Dodjoše divlji i isteraše pitome"....Intervju je ostao na staroj verziji sajta, kojem ne može da se pristupi ili ja ne znam. Imali smo sajt koji su nam uradili momci besplatno, fin, lep sajt i koji su nam besplatno održavali. Imao sam odličnu saradnju s njima. Kad je došao Tončev, odrekao se toga, jer je verovatno trebalo da se malo uhlebi nečiji sestrić, platio debelo izradu novog sajta, a o njegovom sadašnjem održavanju ne treba trošiti reči, "ažuran" je do zla boga, a hostovanje se nekad ne plaća ni po 6 meseci. Bitno je da se na instagram nešto objavi, jer to je besplatno.

 

Ostao mi je samo naslov, koji sam koristio za fb stranicu:

spacer.png

 

To je i trenutak kada me je pomalo razočarao, ali prvo je rekao jednu logičnu stvar, a na moje pitanje da su navijači pomalo nestrpljivi i hteli bi što pre da ponovo vide evropske ekipe na Čairu, njegov odgovor je bio (parafraziram):

 

"Radnički treba da raste, i da u odredjenom momentu, kao rezultat toga, itadje na staze stare slave i tako jak se opriba u Evropi. Sve pre toga, izlazak u Evropu pre svega, je pitanje incidenta i to u krajnjem slučaju neće doneti mnogo dobrog klubu"

 

Onako, off the record sam ga pitao šta misli o tome da iz vrha kluba sve češće pominju plasman u Evropu i ako su svesni da trenutno nisu kadri ni igrački, a ni tehnički da odgovore tim izazovima. Ponovio je ono gore što sam parafrazirao i objasnio, po segmentima, šta ne valja i šta treba ispraviti, čega se odreći, a na čemu inistirati. Nakon toga, u večernjim časovima su otputovali za Beograd, jer ih je sutradan čekala utakmica sa jednim od prestoničkih klubova. Poslao sam mu intervju da vidi i da se konsultujemo oko eventualnih ispravki.

 

Deo, gde me je on kaćem razočarao, je bio upravo ovaj gore koji sam parafrazirao. Njega smo izbacili, a umesto njega smo ubacili "realna očekivanja" da ćemo ove godine ipak igrati Evropu....

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Ali kakvo debilsko razmisljanje ovih domacih klubova. Ej, dovode izlapelog Tumbakovica koji ni u svoj primeu nije bio t od trenera. 

 

Ima li taj grad Novi Sad nekog fudbalskog radnika, pa da mu se ukaze sansa jbt? 

Nemoj tako o utemeljivaču reprezentacije zbog kojeg se sad Pixi qrtchi, čak i u Niponu....

https://www.facebook.com/vremeplovfkradnickinis/videos/678786240783404/

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bobby Shurda said:

Meni smešno kako pizde navijači Vojvodine na ovu vest a Tumbaković im je i ovako izlapeo i pijan bolji od svih trenera koje su do sada imali poslednjih deceniju (ipo). 

 

 Postavio temelje reprezentacije na kojoj se Piksi kurčevito vozio na početku svog selektorskog mandata, mogao bi i sada da ode da mu malo posloži ekipu nešto je utihnuo sa onim njegovim zapaljivim izjavama. 

 

Odavno na ovim 4umskim stranicama nisam pročitao nešto.... besmislenije. A konkurencija je bas ono žestoka.

 

@Constantin @ZiS  duzni ste po pivo

 

https://www.juznasrbija.info/lat/interview/radnickom-ce-biti-dobro-kad-sve-nislije-meraklije-budu-zivele-radnicki.html

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

 

Odavno na ovim 4umskim stranicama nisam pročitao nešto.... besmislenije. A konkurencija je bas ono žestoka.

 

@Constantin @ZiS  duzni ste po pivo

 

https://www.juznasrbija.info/lat/interview/radnickom-ce-biti-dobro-kad-sve-nislije-meraklije-budu-zivele-radnicki.html

 

Bravo Čarapane...šta pivo...dva ! :15:

 

spacer.png

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Apropo Tumbe… Ja sam ubedjen da uprave u nasoj ligi kad otpuste trenera dobiju ciniju sa random imenima bata djorista i da zaposljavaju kog izvuku.

To je uveo još pokojni Miljan u doba sfrj. Sećam se da je Priština krenula loše prvi deo i pred prolećni deo pošalju delegaciju kod Miljana da im kaže ko može da spasi ekipu od ispadanja, imate pravo da samo jednom pogađate😉 da niko drugi nego bata đora, i naravno izborio je opstanak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vlaDixXx said:

 

ima vec 2 poraza,uhlebio je Micin

 

na zimu se vracaju kuci i Lalat i Micin

 

Ma kakva zima...tu je on za dve-tri nedelje. Kako je govorio Šarcu "IMaš četiri poraza, imaj obraz daj ostavku"...Lalat ima samo dva poraza u prva dva kola :smiley26: još dva-tri kola i eto ga zajedno sa svojim "priveskom" Mićinom, koga pokušava da "oživi" evo već u trećem klubu.....

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bobby Shurda said:

Postavio temelje reprezentacije na kojoj se Piksi kurčevito vozio na početku svog selektorskog mandata, mogao bi i sada da ode da mu malo posloži ekipu nešto je utihnuo sa onim njegovim zapaljivim izjavama. 

:roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Fat Zadd said:

 

Odavno na ovim 4umskim stranicama nisam pročitao nešto.... besmislenije. A konkurencija je bas ono žestoka.

 

@Constantin @ZiS

 

 

6 hours ago, dzoneee said:

:roflmao:

To i jeste lajtmotiv današnjih foruma da se etiketira nešto kao glupost bez nekih kontra činjenica jer se ne uklapa u neko čoporsko mišljenje. 

 

Činjenica je drugačija, da smo sa Tumbakovićem odigrali solidan baraž gde smo nesrećno ispali od Škotske na jedan meč a da nam reprezentacija od tada ništa bolje nije igrala pod Piksijem osim tog početnog hajpa sa tim njegovim konferencijama na kom se vozala te jedne kvalifikacije gde je imao gomilu sreće u tim dvomečima sa Portugalom (njima poništen čist gol ovde i tamo jedan gol u zadnjim minutama utakmice). 

 

Posle se na Svetskom vratilo sve to na fabrička pa i sada u ovoj plavi voz grupi nema hajpa kod reprezentacije. 

 

Ali dobro što bi rekao onaj seljak u klipu smejte se slobodno....ono besmisleno. 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bobby Shurda said:

gde je imao gomilu sreće u tim dvomečima sa Portugalom (njima poništen čist gol ovde i tamo jedan gol u zadnjim minutama utakmice). 

Pa nije bila samo sreća jer smo ipak dali četiri gola tom Portugalu, a i u drugom poluvremenu u Beogradu i većem delu meča u Lisabonu bili čak i dominantni. Takođe smo odigrali odlično i protiv Iraca. Neke mane tima i Piksijev manjak znanja i iskustva su rezultirali komičnim greškama na SP, ali nije sve pre toga vilo na hajp i sreću, bilo je tu i fudbala. 6-2-0 i 20 bodova su dokaz.

 

S druge strane, protiv Škotske je odigran očajan meč, što je bio veliki neuspeh. Penali su samo dokrajčili sve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Barkley#34 said:

 

 

S druge strane, protiv Škotske je odigran očajan meč, što je bio veliki neuspeh. Penali su samo dokrajčili sve.

Meč u kom smo na kraju statistički bili bolji u svim parametrima ja ne mogu da nazovem očajan, pritom su napravljene izmene u kojoj su ušli i asistent i strelac izjednačujućeg gola a da su pritom pored tog gola sigurno napravili 2,3 izgledne šanse za gol po ulasku ako se dobro sećam, pritom su se igrali i ti neki kao produžeci do tih penala gde smo isto imali kontrolu i pokušavali da rešimo meč pre penala. 

 

 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

Nismo igrali protiv Argentine nego protiv Škotske pa smo jedva izvukli remi. Kažeš da je sreća gol Portugaliji u finišu, šta je onda ovo?

 

Drugo, u ovom slučaju je statistika kao bikini, nismo uopšte imali kontrolu utakmice niti bilo kakvu igru i veći deo meča smo gubili. Ponavljam, od Škotske. Na kraju smo uspeli da napravimo neke šanse i umuvamo gol ali je meni i dalje negativna ocena igre te večeri.

 

Ruku na srce, meč pre tog, u Norveškoj, smo sasvim fino odigrali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

 

To i jeste lajtmotiv današnjih foruma da se etiketira nešto kao glupost bez nekih kontra činjenica jer se ne uklapa u neko čoporsko mišljenje. 

 

Činjenica je drugačija, da smo sa Tumbakovićem odigrali solidan baraž gde smo nesrećno ispali od Škotske na jedan meč a da nam reprezentacija od tada ništa bolje nije igrala pod Piksijem osim tog početnog hajpa sa tim njegovim konferencijama na kom se vozala te jedne kvalifikacije gde je imao gomilu sreće u tim dvomečima sa Portugalom (njima poništen čist gol ovde i tamo jedan gol u zadnjim minutama utakmice). 

 

Posle se na Svetskom vratilo sve to na fabrička pa i sada u ovoj plavi voz grupi nema hajpa kod reprezentacije. 

 

Ali dobro što bi rekao onaj seljak u klipu smejte se slobodno....ono besmisleno. 

 

 

Nigde nisam napisao da pišeš gluposti. Ali i dalje ostajem pri stavu da je Tumba postavio nekakve temelje i da smo dobro igrali pod njim, besmislica.

Btw, pod Tumbom , gol nam nije dao samo ko nije hteo, nula od igre i postavke iste, nikakvog sistema niti smisla. To sto smo ( ta utakmica) , u tom trenutku,  igrali nerešeno sa moćnom Škotskom je jos jedan dokaz igre nase reprezentacije u tom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Škotska je igrala sa rezervnim timom tako da sva dalja diskusija oko Tumbaka prestaje, uz sve to lik je varajić i lljigavac na kvadrat i ništa ne bi doneo Vojvodini.

Ranko Popović koji se pominje je bio dobar fudbaler a koliko može da prodrma Vojvodinu veliko je pitanje, nije tamo trener nikad bio najveći problem 

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam baš pio kafu sa jedinim velikim navijačem Vojvodine..da,ima i takvih ovde :classic_tongue: ..i on mi rezigniran kaže da će prestati da prati Vošu ako potpišu Tumbu. Potpuno sam ga razumeo i pokušao da ga utešim..stariji čovek,stara garda..ima 70.godina..ali ceo život je u fudbalu na neki način i blizak Vojvodini..

Moraću da mu pošaljem poruku,mada priznajem da mi ime Ranka Popovića ništa ne govori..nerado priznajem da pojma nemam o kome se radi

Link to comment
Share on other sites

Ja se Ranka Popovica secam po jednom intervju-u dok je igrao za Sturm. 

 

Mislim da je bilo negde oko 2000-e godine, Mancester Junajted je gostovao Sturmu. Pre utakmice gospodin Ranko izgovara sledece: Samo jednom da mi naleti onaj Bekam, izucu iz kopacki i njega i onu njegovu Spajsicu.

 

Nadam se da je dobio malo slifa od tada

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Jutros sam baš pio kafu sa jedinim velikim navijačem Vojvodine..da,ima i takvih ovde :classic_tongue: ..i on mi rezigniran kaže da će prestati da prati Vošu ako potpišu Tumbu. Potpuno sam ga razumeo i pokušao da ga utešim..stariji čovek,stara garda..ima 70.godina..ali ceo život je u fudbalu na neki način i blizak Vojvodini..

Moraću da mu pošaljem poruku,mada priznajem da mi ime Ranka Popovića ništa ne govori..nerado priznajem da pojma nemam o kome se radi

Rođen u Peći na Kosovu gde je i počeo da pika fudbal, posle prešao u BG i igrao za neke manje klubove do odlaska u Suboticu gde je odigrao par sezona za Spartak, posle bio u Almeriji i Šturmu, štoper, jak i veliki borac, u to vreme srednja klasa u SFRJ.

Kao trener radio pre jedno 15 godina u Spartaku pa se posle šetao po celom svetu, zadnje bio negde u Japanu

Nije baš klimoglavac pa ne očekujem da će dugo da opstane sa ovim Zbiljićem

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...