Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

39 minutes ago, Constantin said:

Zamalo...:s_d:

 

Dos'o kec :classic_biggrin:

 

Gledao sam deo Vosine utakmice protiv NapreTka , prvo poluvreme,  i uopste nisu izgledali loše u odnosu na Napredak. Dosta ste spora ekipa, sa boljim pojedincima, te sam na osnovu toga verovao 😄 u pobedu Vose 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mladost(jako zanimljiv naziv ekipe) prosek godina prve postave 32.6

 

Vojvodina govorila da ce dovodi igrace do 23 godine,

prosek godina prve postave nikad veci,

kao i kod Cukarickog

 

Ocekivana smena trenera u Pancevu,

ko je sledeci za smenu,

Radnicki NIs ili Kragujevac,mozda Napredak

 

Ilija Babic presao u Spartak iz Subotice.

Link to comment
Share on other sites

Kruševac ostao bez direktora, ili predsednika...dao čovek ostavku. Kaže, središ stadion, infrastrukturu, svašta nešto, primiš gol u 91. min. i odmah "Uprava napolje"....saosećam sa ovim čovekom.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Vidim da je dao ostavku jer par desetina ljudi skandira protiv njega. Pogodan izgovor?

Pa sad..izgovor. Možda i jeste. Znaš kako je u provinciji...neće niko da se dohvati posla, a onda te namame obećanjima, od kojih uglavnom nema ništa. Pokušavaš da razvučeš to što ti daju, sečeš dupe, krpiš uši, i na kraju te par bitangi počne prozivati, pridruže se ostali i čovek, koji je verovatno učožio celog sebe da stvar uspe, pukne i ode.....U 90% slučajeva, kad krene po zlu, nastrada trener, Uprava dolazi na kraju, posle "detaljne analize" igračkog kadra.

Link to comment
Share on other sites

Sam je rekao da je ostatak stadiona ok tako da mi je malo smešno da neko ko se u životu izborio da bude direktor nečega, što znači da je morao da se bori i da se nije uvek svima sviđao, sad demonstrativno odlazi zbog prozivke malog dela publike. Čisto sumnjam da je baš toliko nežan cvetak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Sam je rekao da je ostatak stadiona ok tako da mi je malo smešno da neko ko se u životu izborio da bude direktor nečega, što znači da je morao da se bori i da se nije uvek svima sviđao, sad demonstrativno odlazi zbog prozivke malog dela publike. Čisto sumnjam da je baš toliko nežan cvetak.

Otišao bi i terza da ga jedan mali deo publike prozove

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Linta je vaskrsnuo kao trener.

Preuzeo Železničar.

Adžinjo radi punom parom.

 

Predvidjam mu ostanak na klupi tamo negde do početka branja kukuruza ...

Bukvalno gomila superligaških trenerskih klonova izašli iz istog kalupa, bez trunke hrabrosti,imaginacije i integriteta ...

Smeniš jednog,dovedeš istog samo sa različitim imenom i prezimenom ... i tako godinama ...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

 

Predvidjam mu ostanak na klupi tamo negde do početka branja kukuruza ...

Bukvalno gomila superligaških trenerskih klonova izašli iz istog kalupa, bez trunke hrabrosti,imaginacije i integriteta ...

Smeniš jednog,dovedeš istog samo sa različitim imenom i prezimenom ... i tako godinama ...

 

Ponekad se upitam kako i da imaju nabrojane osobine kad lete s klupe nakon tri-četiri kola. Niko neće da istrpi njihovu hrabrost i viziju čak i da je imaju.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Constantin said:

Gledam Dubočica - Novi Sad....poluvreme je. Poprilično pun stadion...a trava ispred jednog gola nije baš najbolaj ??? Šta je to sa travom ove godine ?

 

Nem pojma, ali zanimljiva utakmica. Simpatičan stadion, samo mi se ne svidjaju odignute tribine . Dobra poseta, videcemo koji ce biti prosek na kraju sezone. Leskovac je relativno veliki grad, Dubočica je klub sa dugom tradicijom. 

 

Zna li se gde reprezentacija igra preostale utakmice kod kuće?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profesor said:

 

Nem pojma, ali zanimljiva utakmica. Simpatičan stadion, samo mi se ne svidjaju odignute tribine . Dobra poseta, videcemo koji ce biti prosek na kraju sezone. Leskovac je relativno veliki grad, Dubočica je klub sa dugom tradicijom. 

 

Zna li se gde reprezentacija igra preostale utakmice kod kuće?

Poprilično sam siguran da će slaviti kad im dođe više od 500 ljudi da ih gleda... Videćemo 

Link to comment
Share on other sites

Cukaricki dobija jos 3.2 miliona za bivseg golmana Petrovica 1999

sad placen 16mil evra,a pre 2 godine placen samo 900k

sta rade u blizanci,kako im prolaze ovakvi igraci

ima jako talentovanih igraca u nasoj ligi,

ali ocigledno da blizance to ne interesuje

 

kako su srecno dobijali milione za Rakonjca,Kamenovica,Petkovica

Neverovatno koliko srece imaju,i kad igraju utakmice u nasoj ligi...

 

Rakonjac 2000 kod njih nije igrao,i na pripremama 2 gola Dinamo KIjev

koji je odmah hteo da ih kupim,tek tad je dobio sansu

uzeli 2.5mil

 

Petkovic 2003 rezerva,ni blizu postave

retko kad je i igrao,

mnogi odbili mec sa amerikom,dobiio tu sansu i bio najbolji igrac tu utakmicu

uzeli 3mil

 

Kamenovic 2000 kao uslugu Kezmanu 3mil evra

 

sad imaju mladog Samurovica 2002,odlicno branio u Macvi

a oni drze Belica,Filipovic,jako slabi ali iskusni golmani xaxaxaxaxaxa

sklonili najtalentovanije igrace Kovacevica 2004 i Spasojevica 2004

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mare80 said:

 

Smeniš jednog,dovedeš istog samo sa različitim imenom i prezimenom ... i tako godinama ...

 

Ротирају се као министри :lol_2:

2 hours ago, Profesor said:

 

Nem pojma, ali zanimljiva utakmica. Simpatičan stadion, samo mi se ne svidjaju odignute tribine . Dobra poseta, videcemo koji ce biti prosek na kraju sezone. Leskovac je relativno veliki grad, Dubočica je klub sa dugom tradicijom. 

 

Zna li se gde reprezentacija igra preostale utakmice kod kuće?

Видео синоћ утакмицу мало и стадион. Изненадио сам се посетом искрено али нешто сам чуо да је синоћ било отварање стадиона. Не знам да ли је тачно, али ако јесте можда је то разлог за онакву посету?🤔

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, vlaDixXx said:

Cukaricki dobija jos 3.2 miliona za bivseg golmana Petrovica 1999

sad placen 16mil evra,a pre 2 godine placen samo 900k

sta rade u blizanci,kako im prolaze ovakvi igraci

ima jako talentovanih igraca u nasoj ligi,

 

 

A mozda je, recimo,  u međuvremenu napredovao, i postao to sto sada jeste. Ali, pretpostavljam da ga nisi niti jednom gledao u Cuki,  tako da :wink2:

 

Nenezic,  Dodić,  i ostala ekipica u upravi, dobro da je Napredak ostao u Superligi prethodne sezone... ali o tome sutra/prekosutra,  kada malo uhvatim vremena 😁

Link to comment
Share on other sites

Влајко се поново нешто нервира :lol_2:

 

Капирам да би од Партизана или Звезде направио Ајакс да је спортски директор. Оно тим 70% "талентованих" клинаца из Србије и околине... 😄

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Fat Zadd said:

 

A mozda je, recimo,  u međuvremenu napredovao, i postao to sto sada jeste. Ali, pretpostavljam da ga nisi niti jednom gledao u Cuki,  tako da :wink2:

 

Nenezic,  Dodić,  i ostala ekipica u upravi, dobro da je Napredak ostao u Superligi prethodne sezone... ali o tome sutra/prekosutra,  kada malo uhvatim vremena 😁

 

pogresio sam

 

otisao je iz Srbije pre samo godinu dana

 

Naravno da sam ga gledao,cak je bio i sklonjen jedno vreme

 

 

10 minutes ago, dzoneee said:

Влајко се поново нешто нервира :lol_2:

 

Капирам да би од Партизана или Звезде направио Ајакс да је спортски директор. Оно тим 70% "талентованих" клинаца из Србије и околине... 😄

 

kao Dinamo,normalno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Profesor said:

 

Nem pojma, ali zanimljiva utakmica. Simpatičan stadion, samo mi se ne svidjaju odignute tribine . Dobra poseta, videcemo koji ce biti prosek na kraju sezone. Leskovac je relativno veliki grad, Dubočica je klub sa dugom tradicijom. 

 

Zna li se gde reprezentacija igra preostale utakmice kod kuće?

Kad su odignute tribine onda i oni iz prvih redova mogu videti teren iole pristojno.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Azazelkg said:

Poprilično sam siguran da će slaviti kad im dođe više od 500 ljudi da ih gleda... Videćemo 

 

KK Zdravlje ima ovu posetu, a RK Dubocica ima i do 1000 posetilaca (vs Zvezda/Partizan bude puna hala lagano). Verujem da nece biti problema sa posetom, bar dok bude trajala ova euforija oko novog stadiona i prica da je prva liga sigurica u nekoj od narednih sezona (cak mi je receno i da se planira izlazak u Evropu sto mi je malo teze da poverujem, ali ajde, videcemo).

 

8 hours ago, dzoneee said:

Ротирају се као министри :lol_2:

Видео синоћ утакмицу мало и стадион. Изненадио сам се посетом искрено али нешто сам чуо да је синоћ било отварање стадиона. Не знам да ли је тачно, али ако јесте можда је то разлог за онакву посету?🤔

 

Sinoc je bilo otvaranje, prvi mec Dubocice kao domacina u novoj sezoni. Stadion je bio pun, ali nisu sve karte prodate (cudnog li cuda :D). 500 - 1000 karti je "rezervisano" za gospodina predsednika opstine i njegovu svitu, a ni ostatak stadiona nije pusten sve u prodaju vec samo deo jer je ulazak za decu do 12 godina bio slobodan. Cena karte je bila 300 dinara za sve tribine. Verujem da ce na kraju sezone prosek da bude oko 2000 gledalaca, mislim da je izvodljivo.

 

11 hours ago, Constantin said:

Gledam Dubočica - Novi Sad....poluvreme je. Poprilično pun stadion...a trava ispred jednog gola nije baš najbolaj ??? Šta je to sa travom ove godine ?

 

Nesto oko navodnjavanja nije dobro, cevke otisle u aut, a kasno je za popravku....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...