Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Drakaris said:

 

Ostao bi Kavaj u Torontu da pojedini igraci kao sto su Lauri i Gasol nisu blizu penzije i da Grin odlazi, slicna situacija kao sa Majamijem i Klivlendom gde se vidi rasulo za sezonu-dve. Naravno, odlazak u Toronto je bio cisto da im kaze licno da nece ostati, iz postovanja, znaci nikakav dogovor o produzetku. Da Oklahoma nije pristala na trejd, gledali bismo Kavaja u dresu Lejkersa. 

I ti si postao insajder a?

 

Zapravo, pominje se da su i Rapsi bili u prici da trejduju za Dzordza, deluje da Masai nije hteo da upakuje Siakama u taj trejd.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo stanje u ligi. Zapad se opasno zakuvao ali ni istok nije za bacanje.

 

Majami i Bruklin ojacali; Filadelfija, Milvoki i Boston dalje zasluzeno favoriti na istoku, Indijana kad se vrne Oladipo bice zajebana kao kratko cebe, a cak se i valjda Detroit malo osvezio.

Toronto je doziveo nenadoknadiv gubitak, ali verujem da i dalje imaju goriva za jos jednu relevantnu sezonu pre rebuild-a.

To je makar 8 solidnih timova sa istoka, najvise sto ih je bilo odatle vec duzi niz godina imho.

Pritom, verujem da ce Atlanta biti krajnje simpa za pracenje.

 

Sa druge (zapadne) strane, andjeoski blizanci ce nesumnjivo imati spektakularne okrsaje, Juta se spremila za velika dela, Portland i Denver ce i ove sezone osuti paljbu iz svih oruzja (pitanje samo da li ce to biti dovoljno), Hjuston ce u sledecih godinu dana definitivno ili eksplodirati ili implodirati, Kingsi i San Antonio ce vrebati svoje sanse a sve ovo dok zlatni ranjeni lav vida svoje rane i sprema se da ponovo prozdire po savani.

Takodje, Dalas i Nju Orleans bi mogli biti vrlo zanimljivi i perpektivni timovi, i vredni paznje.

 

Bas mi se svidja kako se razvija situacija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Dzukacki potez je sto je vrbovao Dzordza, niko mu nista ne prigovara oko izbora tima. Isto tako je Dzejms bio GMBron itd, jer je kao on sastavljao listu igraca za trejd Dejvisa. Ako je Dzukac Bron, onda Kavaj nista nije manji. 

Ostao bi Kavaj u Torontu da pojedini igraci kao sto su Lauri i Gasol nisu blizu penzije i da Grin odlazi, slicna situacija kao sa Majamijem i Klivlendom gde se vidi rasulo za sezonu-dve. Naravno, odlazak u Toronto je bio cisto da im kaze licno da nece ostati, iz postovanja, znaci nikakav dogovor o produzetku. Da Oklahoma nije pristala na trejd, gledali bismo Kavaja u dresu Lejkersa. 

Razlika je sto nije kukao kad je trejdovan u Toronto vec je maximalno iskoristio situaciju i donio titulu tom gradu. Okej otisao je ali svaki navijac Toronta bi potpisao da to opet ponove. Pitanje je dal ce u narednih 10tak godine uopste biti neki konkurenti a ovako su uzeli titulu i to ce ostati zapisano.

Toronto nece ostat u rusevinama, vrvt ce se boriti za PO na istoku a sledece ljeto mogu da krenu od starta.

Tavorili su sa DDR nesto kao Okc zadnjih godina, tu su a nista u PO da urade i rizikovali, svjesni tog poteza i isplatilo im se.

 

Sto se Lejkersa tice, morali su ga cekati, predobra prilika da bi se odmah odrekli nje. Ok, nije dosao ali nije da su popusili kao proslo ljeto kad je Lebron ostao sam sa klincima. Sad ima AD i popunjavaju tim sa igracima kakvi odgovaraju 2 superstarova. Vidjecemo koga ce jos dovesti

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Kawhi je izgubio masu para sto nije potpisao max sa SA pa sa Torontom.

 

 

 

 

Koliko je dobijo kod Raptorsa u 2018/2019?

edit: Jel su porezi u svakoj sav.državi isti?

Edited by Asterion
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

 

Pominje se da je ukljucen i Russ bio u taj paket. Nadam se da je to tacno jer lik je bas otisao u k... sa jurenjem statsa. Nesto najbolje za njega bi bilo da ode iz Okc i da se bori za titulu pod ozbiljnim trenerom ali vrvt toga nije ni svjestan.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

I ti si postao insajder a?

 

Zapravo, pominje se da su i Rapsi bili u prici da trejduju za Dzordza, deluje da Masai nije hteo da upakuje Siakama u taj trejd.

Ne videh njegovu objavu pre pisanja posta, on zna najbolje sta se desava. To je bila samo najlogicnija teorija. Ko je znao da su Repsi bili takodje u pregovorima sa Tanderima.

 

Sto samo potvrdjuje ono sto je Kavaj. Izabere nekoliko timova i kaze im, ko moze da dovede Dzordza u taj tim dolazi. To nije radio ni LeBron, ovo je nivo iznad definitivno 😄

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Dramu oko Lenarda su napravili mediji, analiticari, Lejkersi etc....Ne secam se da se neko iz Lenardovog tima uopste oglasavao.

Kliperse je javnost otpisala jer su mislili da nemaju leverage, ali avaj.... table's turn. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne vidim da su se Klipersi preterano usrecili sa ovim.

 

Dzordz i Lenard deluju vrlo nekompatibilno, a bukvalno im nije ostao niko pored njih dvojice, osim eto Lua koji nema teoretske sanse da ponovi sezonu.

 

Za plejof da izduvaju sa 2 superstara ne mogu, ali eliminacija u prvoj rundi se smesi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Evo jos jednog po meni dobrog potpisa

Ne bas. Kuk je zalostan igrac, jedino mu sut valja i to kad proradi - proradi. Kad nema suta, postaje najgori igrac u ligi. 

Da ne ispadne da hejtujem, nema nekog izbora na trzistu, ali mozda je mogao da se pojuri Delon. 

Cuo sam da se interesujete za RHJ-a, to nije losa opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je Klipersima ostalo prostora za plate. Markus Moris je jos uvek slobodan igrac, neverovatno mi je da jos uvek nije pronasao angazman. Mislim da ako ne uspeju da zadrze Grina, da ce juriti Markusa. Imace Klipersi i vise nego dobru rotaciju, plus Vilijams 6th man lige. Za mene su oni najveci favoriti. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Mek i lupetanje napamet name better duo.
Naravno da im je ostalo dosta toga: IMaju 2 najbolja 2 way igraca+ Loua, Shameta i Beverlija na pg/sg.  Harkles kao dobra opcija sa klupe na sf/pf i Herel kao 5. 
I verovatno ce da vrate Zubce i tako te igrace. 

 

LOL

 

Svakome treba po lopta, igraju na istoj poziciji, morace da se pomeraju.

 

Ovo kao da pricas o Lejkersima prosle sezone, eksplodirace Kuzma, Bol, ima tu materijala za LeBrona lol

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam koliko je Klipersima ostalo prostora za plate.

Bitan je prostor u rosteru i to se popunjava pomocu vet min. Ima solidnih igraca da se nabace sad, posto malo ko ima da pljune neke novce za njih.

Morisu mozda mogu Lejkersi da ponude vecu platu. Njima je valjda ostalo prostora (ako na vreme to urade).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Morris ako ne nadje nista bolje eto njega u Los Andjelesu koji su Mega Vizura sa parama. 

 

Prakticno prcija Cluth sportsa. Zanima me samo do kad ce trpati ove basnoslovne kratkorocne ugovore KCP? Koliko im je ostalo jos da mu nadoknade ono sto su ga zajebali da ne potpise za 70 miliona u Pistonsima?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...