Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

7 minutes ago, McLeod said:

 

LOL

 

Svakome treba po lopta, igraju na istoj poziciji, morace da se pomeraju.

 

Ovo kao da pricas o Lejkersima prosle sezone, eksplodirace Kuzma, Bol, ima tu materijala za LeBrona lol

Osim sto ne treba loptu nikome sem Lou I Kawhiu, njih 2 ce razdvojiti i Lou ce da vodi 2unit.
George, Pat, Shamet, Harkles, Harel su itekako korisni bez lopte.
Ovi Lac i proslogodisnji Lejkersi samo u istom gradu igraju ostalo je sve razlicito. Ovi klipersi mogu da igraju svemirsku odbranu imaju 3 elitna defanzivca.
Klipani jos da uzmu C i resena im je rotacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam koliko je Klipersima ostalo prostora za plate. Markus Moris je jos uvek slobodan igrac, neverovatno mi je da jos uvek nije pronasao angazman. Mislim da ako ne uspeju da zadrze Grina, da ce juriti Markusa. Imace Klipersi i vise nego dobru rotaciju, plus Vilijams 6th man lige. Za mene su oni najveci favoriti. 

Imaju room exception i 2 TE ako se dobro sjecam, jedan je od Harrisa i to oko 9 miliona. Mogu da dovedu jos neka imena. Vidjecemo, saznacemo brzo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ... said:

Ne bas. Kuk je zalostan igrac, jedino mu sut valja i to kad proradi - proradi. Kad nema suta, postaje najgori igrac u ligi. 

Da ne ispadne da hejtujem, nema nekog izbora na trzistu, ali mozda je mogao da se pojuri Delon. 

Cuo sam da se interesujete za RHJ-a, to nije losa opcija.

RHJ je bezveznjak i naravno da je losa opcija da igra sa Lebron, ciglar low IQa

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

@delgado de si hoodovac? 

 

Di je Marcus Morris? Boogie?

 

 Evo me tebreks, sa obuke.

 

2 hours ago, Miki28 said:

Evo jos jednog po meni dobrog potpisa

 

 

 

 Ma sve ide ko po loju, ovako je zanimljivije, graCki rivali, znalo se da bas ne mogu LBJ/Kawhi pa jos sa AD u 1 klubu tesko, hoce i King i Kandza svoju ekipu i to je to. Bas ce LBJ sad da ispusi da bude lider u PPG svake sezone svoje karijere... I asistencije, i u dosta prilika skokova..

 

   Svidjaju mi se potpisi. Deni Boj, da ga ne hvalim vise, zna se moje misljenje. KCP je isto borben defanzivac, solidan streaky suter, a potpisali smo ga za sasvim ok novac. Troy i Quin Cook jesu uzasni, ali mogu kao 9/10 igraci rotacije da ubodu neku otvorenu tricu. Daniels je to pokazao u Hjudzi, a Quinn na mnogo ozbiljnijoj sceni protiv PTB pre svega. Imao tu Kuzmu kao treceg dobrog sutera za 3 (Danny, KCP , Kuzma) , ocekujem da popravi % sledece godine jer ce biti otvorenih. Zatim Dadli ajde kao maskota ekipe i lazni hasler i uzasan lik. Gee stvarno za smesne pare ce igrati, i bice lobova za njega pored lbj i davisa... igrace na 5, a nekad i sa Dejvisom na 4 kad se betonira odbrana. 


  Za sada : Quinn/Troy

                    Danny/KCP

                   LBJ/Dudley

                  Davis/Kuzma

                Gee

 

  Koliko jos imamo capa @Miki28 da pojurimo nekog ozbiljnijeg ili samo minimalci ? KCp je birdh rights, Gee je jeftin, na Denija spucano pola ostatka capa ali trebalo bi da ima 10m$ jos. 

Link to comment
Share on other sites

Shamet je odlican 3&D igrac, bas kakav treba ovim Clippersima, da siri teren, ubacuje spot up trojke, nece se traziti od njega da kreira mnogo. Videcemo kako ce to izgledati u napadu, ko ce tu organizovati igru. PG je dobar dodavac, Kawhi kao da se malo poboljsao, ali nema tu nekog Lowrya koji ce ipak da bude pure pg. Lou ce da trpa sa klupe, a odbrana bi trebalo da bude beton.

Mislim da su malo precenjeni, koliko vidim sad su prvi favoriti za titulu, i to solidni favoriti, ali sve u svemu bas dobra i cvrsta ekipa.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

A koji je to faktor Shamet u ligi da se on pominje kao neki argument?

 

Koji igrac u danasnjoj kosarci nije bitan faktor ako moze pogodi otvoren sut ? Iz izlaznje kretnje da ne govorim...

 

Odlican 6-7 igrac da se zaokruzi contender jos na rookie ugovoru. To su sitnice koje donose prstenje ...

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

eh kad se setim prvog počasnog kruga, kao da je juče bilo 

Sta kazes Uini, da su Niksi bili malo strpljiviji koji dan vise i sa popunjenijim seleri kepom za narednu, mogli smo gledati Vestbruk-Dzordz-Lenard u Njujorku. 

Oklahoma je htela da uvali i Vestbruka. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Sta kazes Uini, da su Niksi bili malo strpljiviji koji dan vise i sa popunjenijim seleri kepom za narednu, mogli smo gledati Vestbruk-Dzordz-Lenard u Njujorku. 

Oklahoma je htela da uvali i Vestbruka. 

 

mislim da je jedino durant ozbiljno razmatrao nyk od tih major FAs

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...