Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Sve se odvija po mom planu - Deni Boj Zmija , KCP i Gee za ok pare. Gee dao lep popust

 

  jos Rondo 

 

  znaci rondo-danny-bron-kuzma-davis , a imamo ultradefanzivnu petorku sa popeom mesto ronda i geejem na C. LBJ zaduzen za Kandzu, Deni za PG ili obrnuto, nemaju sanse komsije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Sve se odvija po mom planu - Deni Boj Zmija , KCP i Gee za ok pare. Gee dao lep popust

 

  jos Rondo 

 

a melo 😞

mora neko i da metne loptu u koš sa klupe, bude debeo i pravi stejkove kod lebrona 

 

krenu ujutru sa bronove gajbe na trening, čim se melo vrati sa pijace 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Danny nije statisticki igrac, odlican je defanzivac i godinama najbolji bloker na bekovskim pozicijama, ne spusta loptu na parket, dovoljno je da ima 1 rafalnu paljbu u PO seriji i da prelomi kao u finalu npr... Idealan igrac uz Kinga, godinama sam ga zeleo u ekipi, a igrali su u prvoj sezoni zajedno. 

 

  KCP takodje 3D igrac, Gee ima da zakucava lobove zajedno sa Davisom i postacemo pravi lob city. Jaki su i Clippersi, bice vrv komsijsko finale konferencije.

 

  Sad jos Rondo, Caruso... Da zovemo Mela, jra, Korveliea...

 

 @uini  Sad dodjoh sa kosarke na kalisu, Chaos i ja dobismo Aleka i drugare 120-98...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Clippersi nisu ni blizu tako dobro složena ekipa kao Raptorsi što su bili. Dva daleko najbolja igrača igraju praktično na istoj poziciji. Ok, Pat Bev se tu uklapa kao terijer koji igra bez lopte, Lou + Montrez neka osovina klupe. Lou kad je u igri sve ide preko njega. Biće zanimljivo videti kako će rotirati Rivers. Def nisam ovo očekivao. Čak mi i Lakersi deluju skladnije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potrebno je da liga promeni format i da se vise ne igra po konferencijama. Ovo je nenormalno koliko je zapad jaci od istoka i koliko ce biti teze plasirati se u PO. Toronto je sad slabiji i od Portlanda i od Denvera, Fila ce izaci sa istoka u to sam uveren, Milvoki je znacajno oslabljen odlaskom Brogdona. 

 

Ako se pljuje po Dzejmsu i njegovim biranjem igraca s kim ce igrati, da mu je nadimak cak i GM, onda Kavaj nista nije razlicit. Unistio je Oklahomu tako sto je pregovarao sa Dzordzom i onda Pol u stilu Dejvisa trazi trejd i ovi nemaju nikakvog izbora, nego da prihvate ponudu za jednog od tri kandidata za MVP-a. Naravno Kavaj nema ni blizu toliko hejtera, koliko ima LeBron, pa ce to mozda proci i ispod radara. 

 

Posle trejda glavnog igraca, Tanderima ne preostaje nista, nego da pokusaju da dovedu Lava u trejdu, imali bi dobru dubinu i neku nadu za PO. Ako ne uspeju, onda je najlogicnije da krenu u rebild, sa ovim sastavom nece biti ni u TOP10 na zapadu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...