Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

 

Quote

He maintained a 4.0 grade point average (GPA) in high school,[22] while taking advanced mathematics and science classes. He became fluent in English within 8 months and scored in the 95th percentile on the SAT. A computer science major at UCF,[8] Fall has aspirations of becoming an engineer for electronic companies such as Siemens or Microsoft,...

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krecem na obuku danas od 13h, dosao sam u 9h, ali ipak pocinje kasnije. 

 

  Nocas sam spavao na podu, samo cebe i jastuk na patosu, zato sto je cimerki od ortaka dosao otac da prespava pa im je treba pomocni lezaj.

 

  Hoce li nam doci Korvelier ?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, delgado said:

Krecem na obuku danas od 13h, dosao sam u 9h, ali ipak pocinje kasnije. 

 

  Nocas sam spavao na podu, samo cebe i jastuk na patosu, zato sto je cimerki od ortaka dosao otac da prespava pa im je treba pomocni lezaj.

 

  Hoce li nam doci Korvelier ?

Sto nije on spavao na podu, ti si prvi dosao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Sta je ovo nikakva najava za mec godine NY vs NO, RJ vs Zion ???

 

šta ćeš više, kladza je progovorila u vegasu. sve ispod semis je neuspeh 

 

16 hours ago, uini said:

durant neveruje, leonardu malo neprijatno 

 

 

2019 Las Vegas NBA Summer League Champ Game winner updated

NYK 10/1
Phi, Por, SA 12/1
Min 14/1
Sac, Wsh, Mil, NO 16/1
Orl 18/1
Atl, Bos, Phx, Mia 20/1
Det, GS, Chi 25/1
Team Croatia, Den, Cha, Cle, Dal, Mem, Uta, Hou, LAC 30/1
Ind, LAL, OKC, Tor 40/1
Bkn 50/1
Team China 100/1

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Sta je ovaj depresivni jarac Perkins postao kao neki glas igraca? 

Samo nastavi Lorde sa tvojim nadimcima, uvek se nasmejem, imas originalna imena 😄

Prvi upis i nateklinu nikad necu zaboraviti. 

Link to comment
Share on other sites

Jedina logicna odluka za Lenarda, odluka koja ukljucuje sve aspekte njegove situacije, je odluka da ostane i potpise ovaj maks na 5 godina. 

 

Nekako mi odlazak iz toronta u ovom trenutku izgleda kao nerezonski potez, koji ukljucuje dosta rizika a nagrada moze biti veoma fiktivna. I sa stanovista svega sto je postigao i pomoci koju je dobio od Toronta da osvoji ovu titulu, on treba da vrednuje sve to i dodeli tome kljucnu tezinu u svojoj odluci. 

 

Ne znam da li postoji karma, ali ako postoji, ona je tu da naplati rizicne poteze, posebno ako se desavaju za redom. 

 

Sto se tice maksa na 5 god, mislim da je to najposteniji nacin da naplati svoje usluge. 

Cekanje da napuni 30 da bi kesirao 35 % necijeg salary cap-a, ne izgleda mi preterano mudro sa cisto kosarkaskog stanovista i kakvu fleksibilnost bi takav tim imao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Zanimljivo,ako Kawai ne odluci do 12 pm(po nasem u 6 popodne),Lejkersi ne mogu da mu daju max

 

Zanimljivo

Dezinformacija. Lejkersi mogu da produze ozvanicenje trejda za AD posto su elementi tog trejda otisli dalje, kao recimo pik Pelikana uz Hilla u Atl a Hill zavrsio u  Memfisu...

 

Mogao bi Kawhi jos koji dan da otegne. Fun guy s obzirom da ne voli medijsku paznju😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kido from Junkovac said:

Jedina logicna odluka za Lenarda, odluka koja ukljucuje sve aspekte njegove situacije, je odluka da ostane i potpise ovaj maks na 5 godina. 

 

Nekako mi odlazak iz toronta u ovom trenutku izgleda kao nerezonski potez, koji ukljucuje dosta rizika a nagrada moze biti veoma fiktivna.

 

 

zapravo, vrlo je rizična odluka potpisati za raptorse na 4-5 godina. svi su matori osim siakama, ta ekipa će već sledećeg leta morati na remont. ja sam očekivao 1+1 potpis za rapse ali čitam da navodno leonard razmatra isključivo dugoročan ugovor.

 

ako je već tako, teška srca (uz sav rispek mikiju28) moram da priznam da su lakersi favoriti. jbga, tu je jasno da će imati davisa na 4 godine i lebrona na dve.

posebna je priča kako će se declining lebron slagati sa time da bude treća violina ekipe, o tome možemo ako potpiše.

 

clippersi mi ne izgledaju realno sada kada nije ostalo velikih FA igrača osim leonarda.

 

 

edit jebeš to

 

rough start za ziona i barretta, zion nešto izašao ranije zbog kolena plus prekinuto zbog zemljotresa

 

 

 

 

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...