Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

15 minutes ago, Miki28 said:

Ima, Dragic bi morao da bude ukljucen a mislim i 3 tim. 

 

Pitanje je dal hoce Majami da daje toliko para njemu. Da ima na 2 jos godine ugovor onda no brainer ali jos 4 je bas pitanje, te 4 je player option za 47 miliona

Ja mislim da njima nije guzva ni da mu daju platu 4 godine koliko da ne ostanu pusti u trejdu. Znaci, ako budu imali solidnu podrsku za njih dvojicu pa da budu 3-4 na istoku bili bi prezadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Cim je Rasel pristao da bude druga opcija nakon Dzordza, sto ne bi i Batleru. Naravno, moraju prvo da se konsultuju sa Dzimijem. 

Takodje, ako ne ides da dovedes drugog vrhunskog igraca, onda ne vidim svrhu dolaska Dzimija. Vestbruk je sad poceo malo i da se potcenjuje. Slazem se da Rasel nije medju samim TOP igracima, ali nije takva stetocina kakvim ga zelite opisati, plus je jos u dobrim godinama. Sta ima da se zale na ugovor, kada su Nagetsi dali Dzamalu 170 miliona, Vestbruk je bar elitan igrac. 

Jedno je placati 22godisnjeg momka 170 miliona na 5 sezona a drugo je placati Russa 47 miliona kad bude imao 34 godine. Daleko su 4 godine za tip igraca kakav je Russ.

 

38.5/41.5/44/47 mil $ je njegov ugovor.  '88 godiste je.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Bas week move Bugija. Umesto da ode u neki tim gde ce biti the guy on je otisao da bude izmena AD. Za ovu smesnu platu bi ga mnogi timovi uzeli.

 

Bugi definitivno nije sposoban da bude the guy bilo gdje. Pitanje je da li je imao uopšte drugih opcija, nije tražena roba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Jeziv je Kornjacin ugovor. Jeziv.

 

ne toliko kao chris paulov ali jeste skoro untradeable. opet, pre bih trejdovao za wbrooka nego za walla. eto, ima bar dva plejmejkera sa grdnijim ugovorom, imho 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

LeKawhi je bio pupetmaster a ove 3 franzise lutke.
Iskoristio je Lal kao leverage i rekao ocajnim Klipersima ako mi ne dovedete X/Y osobu (George na kraju) ja necu da dodje kod vas idem kod Brona. Ocajnici posto su sve karte bacili na njega i recruituju ga cele sezone, su morali  da slusaju svog novog GMa.
I Toronto je imao slicnu ponudu Russ+George za Siakama i asete, ali Ujiri se zahvalio na ponudi i rekao no way jose..
Okc je odlicno prosao jos da posalju Rasela za nekog prospekta i pikove i mogu da naprave brz Rebuild.  Adams isto ima prejak ugovor mozda i njega posalju u toku sezone negde.

 

All due respect neverovatno mi je da neko ponudi Torontu tri superstara u timu a oni rekli ne hvala. Kao da im zvezde dolaze non stop. Dali bi oni Siakama sve sa masnicom, ali osim njega nisu imali sta da ponude, zato je i trejd propao, ako je uopste bio i aktuelan.

 

Edited by ras kass
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ne toliko kao chris paulov ali jeste skoro untradeable. opet, pre bih trejdovao za wbrooka nego za walla. eto, ima bar dva plejmejkera sa grdnijim ugovorom, imho 

 

Nisam bas siguran da mogu da se slozim u potpunosti. Wall takodje ima objektivno los ugovor, medjutim nije svejedno da li 47mil dajes nekome ko ima 31/2 i nekome ko ima 33/4. Ovo prvo su poslednje, granicne godine prajma l, a ovo drugo vec siguran decline ka mirovini.

 

Wall svakako ima vise problema sa povredama i nije bas sasvim izvesno koliki deo tog ugovora ce uopste uspeti da odradi. Problematicna licnost im je obojici zajednicki imenitelj, s tim da se John dosta promenio od prvih godina u ligi. Na gore, nazalost. Russ je uvek bio solidan komad budaletine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Jedno je placati 22godisnjeg momka 170 miliona na 5 sezona a drugo je placati Russa 47 miliona kad bude imao 34 godine. Daleko su 4 godine za tip igraca kakav je Russ.

 

38.5/41.5/44/47 mil $ je njegov ugovor.  '88 godiste je.

 

U globalu tacno, u praksi ce za dve sezone Dzamalov ugovor biti najgori u ligi posto on nece napredovati za jotu.

Link to comment
Share on other sites

Vol je zavrsio karijeru, za plejmejkera sa pokidanom ahilovom i dve godine bez profi kosarke je veoma ozbiljan udarac. Makar je uzeo velike pare i obezbedio se. 

 

Imam NBA predikcije da ce Tauns u toku sezone da trazi trejd. Posebno kada rano ispadnu iz borbe za PO i kada izvisi za ol star. Ove godine je umalo zaplakao kada je cuo da ide na ol star. Osetice da mu karijera ide na dole. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Boogie propao kad mora vec drugu godinu za redom da igra za "minimalac". Ako je prosle godine pristao na manji ugovor da bi pojurio titulu, sumnjam da je tako slucaj I ove godine. Za mene je iznenadjenje I DAJ ugovor od samo 10mil, nisu centri na ceni izgleda toliko.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drakaris said:

Vol je zavrsio karijeru, za plejmejkera sa pokidanom ahilovom i dve godine bez profi kosarke je veoma ozbiljan udarac. Makar je uzeo velike pare i obezbedio se. 

 

Imam NBA predikcije da ce Tauns u toku sezone da trazi trejd. Posebno kada rano ispadnu iz borbe za PO i kada izvisi za ol star. Ove godine je umalo zaplakao kada je cuo da ide na ol star. Osetice da mu karijera ide na dole. 

Ne vjerujem ove sezone ali one tamo moguce da zatrazi trejd

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Mislim da ce SA trejdovat LMA ako budu van plejof zone u februaru. Ima na jos 2 godije ugovor, 50 miliona. 

Moze itekako valjati nekoj ozb ekipi u borbi za titulu

Ako SA bude pre LAL ove godine dugujes mi 17 vecera (no homo)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...