Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

lakersi definitivno ne izgledaju skladnije a raptorsi su ekipa koja se gradila godinama i gde su leonard i gasol bili the last bricks in the wall, da se izrazim jezikom zvezdinog mktnga, tako da nije za poređenje 

 

Lakersi meni izgledaju skladnije jer se apsolutno zna ko će šta da igra. Ok, fejlovali su sa pribavljanjem još jednog superstara ali uz pažljiv izbor sporednih opcija, može to da šljaka ako je Lebronu ostalo nešto mvp mađije u rezervoaru a mislim da jeste. Potcenjuje se žestoko AD koji je imho dosta veći faktor u ligi od PG13. Clippersi imaju stvarno bedan frontcourt, jedan od bednijih u ligi. I George i Kawhi su daleko najbolji kad su na SF poziciji, pomeranjem njih na bilo koje drugo mesto umanjuješ ono što od njih možeš da dobiješ. Clippersima pored Kawhia (a tu je i Harkless kao pristojan back up) poslednje što je trebalo je još jedan SF potrošač. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Lakersi meni izgledaju skladnije jer se apsolutno zna ko će šta da igra. Ok, fejlovali su sa pribavljanjem još jednog superstara ali uz pažljiv izbor sporednih opcija, može to da šljaka ako je Lebronu ostalo nešto mvp mađije u rezervoaru a mislim da jeste. Potcenjuje se žestoko AD koji je imho dosta veći faktor u ligi od PG13. Clippersi imaju stvarno bedan frontcourt, jedan od bednijih u ligi. I George i Kawhi su daleko najbolji kad su na SF poziciji, pomeranjem njih na bilo koje drugo mesto umanjuješ ono što od njih možeš da dobiješ. Clippersima pored Kawhia (a tu je i Harkless kao pristojan back up) poslednje što je trebalo je još jedan SF potrošač. 

 

nije idealno ali clippersi mogu da furaju taj ludi smallball, gde je harrell limitiran (ali i pokretan na C) a ostali mogu da switchuju od 1 do 3 (beverly, george, leonard). sweet lou sa klupe, harkless koga si pomenuo - nisu gabaritni ali su vrlo zajebani. 

 

rispekt za davisa i brona, meni je ovo bolja situacija a može i dalje da se radi na temu. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Drakaris said:

Potrebno je da liga promeni format i da se vise ne igra po konferencijama. Ovo je nenormalno koliko je zapad jaci od istoka i koliko ce biti teze plasirati se u PO. Toronto je sad slabiji i od Portlanda i od Denvera, Fila ce izaci sa istoka u to sam uveren, Milvoki je znacajno oslabljen odlaskom Brogdona. 

 

Ako se pljuje po Dzejmsu i njegovim biranjem igraca s kim ce igrati, da mu je nadimak cak i GM, onda Kavaj nista nije razlicit. Unistio je Oklahomu tako sto je pregovarao sa Dzordzom i onda Pol u stilu Dejvisa trazi trejd i ovi nemaju nikakvog izbora, nego da prihvate ponudu za jednog od tri kandidata za MVP-a. Naravno Kavaj nema ni blizu toliko hejtera, koliko ima LeBron, pa ce to mozda proci i ispod radara. 

 

Posle trejda glavnog igraca, Tanderima ne preostaje nista, nego da pokusaju da dovedu Lava u trejdu, imali bi dobru dubinu i neku nadu za PO. Ako ne uspeju, onda je najlogicnije da krenu u rebild, sa ovim sastavom nece biti ni u TOP10 na zapadu. 

 

Kako je unustio Oklahomu? Ljudi bi placali bolestan porez za ekipu koja ne moze da prodje prvo kolo PO i bila bi duplo gora ove sezone...

 

Realno je OKC odlicno prosla samo bolje da su izvukli Shameta umesto jednog od ovih pikova prve runde...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Kako je unustio Oklahomu? Ljudi bi placali bolestan porez za ekipu koja ne moze da prodje prvo kolo PO i bila bi duplo gora ove sezone...

 

Realno je OKC odlicno prosla samo bolje da su izvukli Shameta umesto jednog od ovih pikova prve runde...

Ako je porez problem, onda je resenje tako sto moras da trejdujes kandidata za MVP-a 😄. Uopsteno jednog od najboljih igraca u ligi.

Njima lezi problem u Adamsu i Srederu, primaju velike ugovore, a nisu neki veliki faktor. Mogli su da trejduju i posalju par pikova. Dzordz je svakako zakljucan jos dve sezone. 

 

Opet nije do poreza problem, placali bi oni. Problem je nezadovoljstvo Dzordza i sto ga je Lenard vrbovao da trazi trejd i naravno da ce ga trejdovati, jer na kraju zele ispasti fer jedni prema drugima. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ne znam,ako je klupa LAL jaka kakve su ostale.Troy,Dadli,McGee i KCP.Po meni tanko,a izgleda da ni Iggy nece tamo.Ovi igraci u PO su vecinom neupotrebljivi plus LBJ u godinama,AD injury prone,bice zanimljivo.LAC isto,klupa tanka,bice za sva 4 super stara velika minutaza i u RS,kamoli u PO.

Dajem Juti lepu sansu za finale.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

OKC maksimalno iskoristio situaciju. Klipersi dobili sta su trazili, a cini mi se i mi neutralni navijaci - Zapad ce biti ultra zanimljiv za ispratiti ove sezone. Filadelfija i Boston takodje profitirali, cini se da su vec upisani za finale Istoka.

 

 

Odgledah sada SL tekmicu protiv Lakersa. Gafford je zverina. Kako se lagano krece, zakljucava reket, zakucava sve sto proleti na 2 metra od obruca. 21pts, 10reb, 4blk, 9/10 sut iz igre.

Coby vola nije mogao da ubode spolja, nije me odusevio ni organizacijom igre, ali ima cuku da uleti u meso, brz, cvrst u odbrani, videcemo jos kako ide...

Shaq Harrison nastavio gde je stao - u tom nekom rich man Ntilikina modu. Da li je to dovoljno za mesto u ligi pokazace vreme.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bobby Axelrod said:

By the way,dzukacki potez Kawaia,ali niko o tome nece pisati,zamisljam da je Bron ovako nesto uradio ili KD.

 

Dzukacki je bilo sto je ovoliko cekao.

 

Na kraju krajeva ipak je uradio ono sto zeleo od samog pocetka da igra u LA. 

 

Nije realno da se on onako autistican aka sa Lebronom, verovatno bi poludeo nacisto posle mesec dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bobby Axelrod said:

By the way,dzukacki potez Kawaia,ali niko o tome nece pisati,zamisljam da je Bron ovako nesto uradio ili KD.

Dzukacki? Donio titulu Torontu koju ne bi vidjeli jos 621 godinu. Lik iz LA, znalo se da ima zelju da igra u LA. 

Da je dosao u Lejkerse pa da nesto kazes ali ovim potezom je Klipane ubacio narednih godina u pricu za titulu a opet NBA liga ostala izjednacena.

Masu timova su tu nedje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači Leonard nije u LA Clippersima zbog para?

 

Pitam, koji klub bi mu dao ovoliko/isti broj sezona...

 

(ne pratim toliko intezivno, ko vi ovde pa me interesuje, dali su pare glavni motiv..i da je ovo sa PG samo PR fora. )

 

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

Svi bi mu dali taj novac.

 

Ovde je jedino loš način na koji je došao do Đorđa, opet igrač traži od franšize da ide, samo što ovo nije ni blizu isforsirano kao AD trejd. U oba slučaja su oba tima dobila adekvatnu vrednost nazad pa nije tolika katastrofa.

 

I opet se pokazuje moć big marketa.

 

Edit: mislim naravno na novac koji mu daju ekipe koje nisu SAS i Toronto.

Edited by stefan81888
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Dzukacki? Donio titulu Torontu koju ne bi vidjeli jos 621 godinu. Lik iz LA, znalo se da ima zelju da igra u LA. 

Da je dosao u Lejkerse pa da nesto kazes ali ovim potezom je Klipane ubacio narednih godina u pricu za titulu a opet NBA liga ostala izjednacena.

Masu timova su tu nedje

Dzukacki potez je sto je vrbovao Dzordza, niko mu nista ne prigovara oko izbora tima. Isto tako je Dzejms bio GMBron itd, jer je kao on sastavljao listu igraca za trejd Dejvisa. Ako je Dzukac Bron, onda Kavaj nista nije manji. 

Ostao bi Kavaj u Torontu da pojedini igraci kao sto su Lauri i Gasol nisu blizu penzije i da Grin odlazi, slicna situacija kao sa Majamijem i Klivlendom gde se vidi rasulo za sezonu-dve. Naravno, odlazak u Toronto je bio cisto da im kaze licno da nece ostati, iz postovanja, znaci nikakav dogovor o produzetku. Da Oklahoma nije pristala na trejd, gledali bismo Kavaja u dresu Lejkersa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto dzukacki?Zato sto je celo vreme imao dogovor sa LAC ako nabave drugog stara,i ovako im je kupovao vreme da to urade.Cemu onda sastanak sa Lejkersima?Ajde Toronto da ispustuje zbog svega,ali ovako je samo oduzeo dragoceno vreme LAL.Isto,postaje nesnosno loliko moci imaju igraci,ovo vise nije ni moc nego bulling.Ne svidja mi se grad,saigrac,trener,klima i ocu da idem,trejdujte me,jebe mi se sto ste cistili cap za mene,ili dali pikove za mene.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...