Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Novogodisnji pazar:

 

1. The Elder Scroll IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe (GOG)

2. Doom Eternal (Steam)

3. Alan Wake 2, dobio i kod za Alan Wake Remastered (Epic)

4. Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition (Rockstar)

 

Pre desetak dan sam uzeo i AC: Mirage na ubisoftu, nije mi se dalo samo da uzmem NFS: Most Wanted 2012 na EA launcheru. Sve druge koje imam sam pokrio.

 

The Last of Us ce jos malo da priceka.

Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2024 at 11:01 PM, Jataganac said:

Da se pohvalim, pazarih ja ps5, doduse digitalnu verziju al mi to nije ni vazno, ponuda je bila fenomenalna 🙂

Pa ko više kupuje diskove? 😄 Neka te dobro služi 🙂 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno podržavam kupovinu digitalne verzije, ali imaju i diskovi prednost.

 

Gledam moje klince, menjaju se sa drugarima, osim Fife i 2k, ništa mi drugo nisu tražili da im kupim, sve su sa drugarima menjali. Doduše, nasledili su 5-6 igrica od jednog druga, tj igrice za PS4, ali svejedno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

 Nije najaktivnija tema ali sam samo hteo da kažem da Baldur's Gate 3 zaslužuje sve pohvale koje dobija od kad je izašao 😄

 

Igrao sam mesecima verovatno, nekoliko sati nedeljno. Nisam čitao puno o igri i nisam znao ništa o priči, hteo sam da mi sve bude novo i to preporučujem i ostalima. Igrao sam prvi i drugi Baldur's Gate još u srednjoj i uvek su mi ostali u sećanju kao jedni od najboljih RPGeva. Mogu reći da mi je ovaj novi BG3 možda i bolji od njih, sloboda da se svaki kvest uradi na bilo koji način, likovi i voiceover te toliko uvuku svet da je neverovatno.

 

Npr, ako bude neki puzzle da se otvore zaključana vrata, rešenje toga može biti da se juri po prostoriji dok se ne nađe rešenje u nekoj knjizi ili pismu, baci mast na vrata i proba brute force ili npr da se baci magija za vodu i onda da se pusti struja kroz istu da se pokvare svi sistemi i vrata sama otvore.

Edited by Nicklord
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...