Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

22 minutes ago, MrTripleDouble said:

Peruanci ugazise prepotentni EG, uff sto mi milo. Sad ce jos jedni da im nabiju kompleks i da ih isutiraju sa turnira. :lol_2:

 

Ispadose i branioci titule, jbg udarila slava u glavu. 

 

Najgori TI ikada organizaciono. Imam osecaj kao da gledam neki tier 3 turnir. Jebo ih Singapur.  Koja fora sa casterima, zasto prenose sa drugog kraja sveta?

 

Zaspo sam u pola 5 NISTA nisam odgledao u PM. 

 

Nisam gledao ali Thunder je imao dobre partije na LANovima ove godine, Pakaz je cudoviste. (mada ne znam kako je odigrao sad). Ne treba cuditi njihov uspeh.

 

Jbg, Kajl tvitovao da EG uzima, kako ces protiv njega, protiv Flajove i Artizijeve kletve?

 

SAd sam seukljucio na Fnatic - GG, nema holograma, panel iza nekih kompova sta je ovo?

 

Panel i kasteri su za grupnu fazu smesteni u NORVESKU, kao zbog troskova, kao da je Norveska jebeno jeftina. Bolje da su ih odveli u Dubai ili tako negde sa dobro infrastrukturom, jer im je vremenska razlika odvratna...

 

Kao sto sam napisao... pocetak kraja Dote kao ozbiljne takmicarske igre i to najmanje zbog smanjenja prize poola. Cuo sam da se ove god nece snimati ni True sight, a to je stvar koja privlaci najvise novih igraca u proslosti. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je Thundra prelezala taj bag da u LANu igraju kao Heraldi, mogu do samog kraja.   Volim te njihove draftove generalno. 

Nije mi Oliver delovao kao takav momak hahaha... 😄

2 minutes ago, Nicklord said:

Gledajte Worlds da vidite šta je kvalitet

Koliki je prize pool?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Ne znam koliko je prize pool ali je bolje

Evo proverio sam, 500k za prvo mesto. Pa nije lose za neko underground sportsko takmicenje. 😛 

 

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Ko su gospoje?   
 

Kazu neke glumice... 😄 

Jbg sad mi krivo ili RNG ili Entity ispadaju. 😕 

Pure Lycan carry, zanimljivo... 

Ovaj stari LGD core je i prosle god ispao u ovoj fazi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zamalo da izgube, da su ovo izgubili ja bih na njihovom mestu izbrisao Dotu. 

Jadan xNova igrao sam, svi ostali u sobama, sad mora da se pozdravi sa svima 😞

 

Bas ljakse potez od fishmana pauza u poslednje 2 sekunde, zbog ovoga ce da ispadnu sledecu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

ma slucajno je pauzirao.

 

Jbg, nisam siguran. 

Pojavilo se ovo:

 

 

Meni ovo nije 100% ubedljivo. 

 

Najjaca slika na TI. Mnogo mi je zao zbog ovog momka. : ' ( 

Spoiler

EbWhcjy.jpg

 

 

Somnus out: 

Spoiler

image.thumb.png.305f0d22a2e147313471e1542251e13f.png

 

4 hours ago, gggggggg said:

inace igrao sam protiv fishmana pre par godina. i razbio ga, ja sam trebao da budem tu :cry:

 

Neki pabic ili nesto org? 

Pa bez zajebancije, sto mislis da ne bi mogao da budes tu umesto njega, koliko je ljudi koji bi mogli lagano da budu bolji od DIV I igraca da su se umesto skoli/faxu/poslu posvetili konstantnom igranju i vezbanju. 

Kad sam ja pocinjao u jednoj maloj varosi, bio je jedan momcic, mladji od nas, a igrao je bolje od svih, ali je pored napredovanje kroz igranje imao i tu urodjenu intuiciju koju ne mozes da navezbas. Upisao je tipa FON, i kako mi je rekao neki zajednicki drugar, pre kraja studija se zaposlio tipa u Majkrosoftu. Ali njemu npr keva nije dala da gubi vreme po ceo dan za kompom, nego su bili drugi prioriteti. 

Npr Topson je izuzetno pametan za Dotu, ali da nije postao pro igrac, bio bi kuvar.  

Link to comment
Share on other sites

naravno da nije namerno.

 

 

30 minutes ago, AgroLaki said:

Neki pabic ili nesto org? 

Pa bez zajebancije, sto mislis da ne bi mogao da budes tu umesto njega

 

da pub. igrali smo sa spasom sa foruma i protiv ammara pre par godina. mislim da sam vec pricao o tome ovde.

zato sto nemam skilla? dosta jednostavno :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gggggggg said:

naravno da nije namerno.

 

 

 

da pub. igrali smo sa spasom sa foruma i protiv ammara pre par godina. mislim da sam vec pricao o tome ovde.

zato sto nemam skilla? dosta jednostavno :classic_laugh:

Nije nije, ipak se na snimku vidi da je samo tresnuo slusalice. Jbg, igras 100+ minuta na eliminaciju toksicnu igru, ko zna kakvi ljudi umeju da budu. 

 

Nisam znao da imamo ovde gaming temu pa nisam ispratio prethodne price. 

15 hours ago, gggggggg said:

zato sto nemam skilla? dosta jednostavno :classic_laugh:

I meni to jednom napisali u chatu, ne znam sta je problem ici random invoker za pos 5. 😄

 

6 hours ago, gggggggg said:

kako igra tundra wow

Thundra uvek ima ovaj potencijal, samo kao da se ukoci ruka u LANu. Prelep kombo Naix - Spirit, bas sam uzivao. 

 

Jbt, sve serije 2:0, malo je podosadno, sem one partije juce. 

Link to comment
Share on other sites

Skandalozna organizacija Internationala. Pored svega sto smo pisali citam sad da su se i igraci zalili da su culi komentatore dok su igrali. Znali su svaki protivnikov smoke, runu, roshana... naravno Kinezi su tu ispastali jer ne znaju da beknu engleski. Cak su se i zalili organizatorima, ali nikakav odgovor nisu dobili.

 

Na kraju su organizatori utisali skoro do kraja castere, ali onda gledaoci u areni nisu mogli nista da cuju. 😂

Link to comment
Share on other sites

Nista nisam pratio danas niti cu moci sutra zbog zene i deteta, sve moram da gledam dok sam na poslu. :[ 

Jel su ovo nesto menjali format rasporeda ove godine, finale UB tek za 7 dana? A onda se opet igra finale LB i GF isti dan?

Ulg, verovatno najlosije organizovan TI, pa jos od prvog.

 

Ako je ovo konacno kineska godina, onda ce Aster uzeti, mislim da LGD ne moze do kraja. 

 

On 10/21/2022 at 5:22 PM, MrTripleDouble said:

 

Na kraju su organizatori utisali skoro do kraja castere, ali onda gledaoci u areni nisu mogli nista da cuju. 😂

 

Procito sam da se neko od igraca zalio da je dobio slusalice koje nisu bile higijenske od prethodne upotrebe. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...