Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Ja uglavnom igram ili sportske igre ili survival horror.

 

Top 3 igara koje sam igrao:

 

1. SOMA

 

 

2. DYING LIGHT

 

 

 

3. PREY 2017

 

 

 

Planiram da igram Death Stranding jer ima odlične ocene, pa možda prmoenim top 3, ali za sada ovako. Ne verujem ni da sam otkrio toplu vodu sa ovim, ali svakome ko ove igre nije igrao jedna velika preporuka od mene.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izašlo mi ovo na jućubu, dobio sam flešbekove:

 

Ne znam ima li vas koji ste igrali ovo na aparatima, sjajan serijal. ❤️ A i slušajući saundtrek nakon 25 godina, iznenadio sam se koliko je zapravo dobar. 🎸🎷🎵

 

Evo cela plejlista:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jel ima ovde neki stariji ljubitelj poteznih strategija koji je nekada davno igrao ovo. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Master_of_Magic

 

?

 

Elem, ovo je igrica kojom sam se drogirao pre nekih dvadesetak godina. To je neka mešavina Civilizacije i HOMM sa elementima Magic The Gathering. Jedino su činjenice da je u pitanju DOS igrica što je uslovilo da je za igranje u Windows-u bio neophodan DOS emulator i  da je sama igrica imala bagove, učinilo da za mene lično ovo bude druga najbolja igrica ikada iza HOMM3. 

Uglavnom provalim ja pre par dana da je krajem prošle godine urađen rimejk ovwe igrice. Suštinski ista igrica, minimalno izmenjena koncepcijski,  samo modernizovana u smislu grafike i dostupnosti za Windows. Instalirao, sad se malo igram..i tako....Ko voli potezne strategije moja iskrena preporuka, samo pažljivo, mnoooogo je zarazno u pičku materinu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Razumem šta kažeš. Ali... Sony i druge konzole su ništa u odnosu na PC igre. Daleko veće ludilo se generalno dešava na kompu, bilo da je u pitanju vreme provedeno na igri/igrama, bilo da se radi o zavisnosti i mentalnoj preokupiranosti, bilo da pričamo o osnovcima, mladima ili matori(ji)ma, kući ili igraonici itd. Konzole su nama uvek bile samo neki gaming rezervisan za razonodu posle/pre izlaska, za grupno otpadanje i sl. Zaebancija koja nema previše zajedničkog sa ozbiljnim gamingom. Uvek smo imali neku koja, bilo da je nečija ili svačija, stoji kod nekog ko ima najzgodniju gajbu za to (Već neko vreme zajednička kod druga u kancelariji nam je 4-ka pro npr). Tako da i nije ti neki problem

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2023 at 9:13 PM, BattleBender said:

Dobio sam koronku i upalu pluca. Badza mi poslao PS5 sa kupljenim God Of War, God of War Ragnarok i Jedi Fallen.

Ne mogu da se iscupam iz kandzi ovog zla.

Soni je zlo.

 

Sačekaj dok se upoznaš sa Ecio di Auditoreom i Edvardom Kenvejom.

 

Bela dana nećeš videti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro u ova zadnja dva dela God of War barem meni nije toliko zahtevan gameplay vise je igra zasnovana na pricu dok mi je u AC i jedno i drugo odlicno. Stare igre AC su bolesne i revolucionarne za to doba kad su izasle mada se meni i ove novije svidjaju i ako se hardcore fanovi bune jer su se udaljile od originalnih delova. Valhalu nisam igrao jos mada je izaso sad i Mirage ali Odiseja koju sam preso pre jedno mesec, dva je pre svega vizuelno igra koja mi je mozda najbolje legla ikada. Prelep ambijent anticke Grcke nenadjebivo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Je li igrao ko Phantom Liberty?

 

Ne znam, meni je Cyberpunk 2077 u celini bas veliki letdown i tu sad i ne pricam o bagovima i kontroverzi oko stanja u kome je igra bila kada je izasla. 

 

Mnogo sam vise ocekivao i od gameplaya, a i od price. Neverovatno mi je da je neki rendom sidequest iz TW3 kompleksniji, slojevitiji i originalniji od glavne storije i u osnovnoj igri i u ekspanziji. Jos kad se na to doda da neke sustinske slobode i raznovrsnosti o kojoj su toliko pricali i najvaljivali zapravo i nema i da si opet u kalupu, nista manje nego u pomenutom Witcheru. Naprotiv. Bas meh.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:

Juče sam provalio jako dobar vid zabave.
Nba 2k24, stavim na pro, uzmem Raptorse i ubacil rukija sa brojem jedan umesto Denisa na pleja.
Kako se samo lepo komentarišu njegovi potezi i bravure - kočim se od smeha

 

Kakav je u poredjenju sa '23? Junior me ubedjuje da je mnogoooooo bolji bla bla... I da mu naravno kupim. Propustili poslednje snizenje( bio 35€, cekamo sledeće 😁)

Link to comment
Share on other sites

 
Kakav je u poredjenju sa '23? Junior me ubedjuje da je mnogoooooo bolji bla bla... I da mu naravno kupim. Propustili poslednje snizenje( bio 35€, cekamo sledeće [emoji16])
Na ps5 rekao bi da je lošija grafika nego na 22 koji sam pre toga furao.
Jako loše refleksije i uklapanje igrača uz generalno osvetljenje i teren.
Što se same igre tiče - fluidniji pokreti ,pametniji AI.
Al po meni opet velika razlika između pro i allstar levela - na pro ih derem 30razlike, na allstar muku mučim da dobijem
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Call of Duty MoWIII kampanja je ogromno razocarenje. Pocevsi od story linea, do mission setupa do bas tankog kvaliteta misija koja traje sveukupno 3 sata od kojih je pola filmskih sekvenci. 

Najlosija kampanja ikada. Steta, bas sam tripovao da ce biti dozivljaj. Prosao sam inace sve iz cuga bez ikakvog problema, nije ni zahtevno sto je dodatni minus.

Link to comment
Share on other sites

Mirise mi iskreno da je neko tu nekoga zajebao i da su skraceni rokovi. Ne vidim niko drugo objasnjenje zasto svi pljuju kampanju i sto je mozda igra izasla godinu dana ranije nego sto su mnogi ocekivali. Ipak je razmak bio dve godine u obe trilogije za MW.

 

Btw, presao sam pre nekoliko meseci glavnu kampanju za MW, kao hteo sam MWII i mozda cak pazarim uskoro, ali sam sada siguran da MWIII necu igrati skoro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ni za MP se nisu puno iscimali, zato sto koristi slicne mape kao i SP za koji se utvrdilo da su reskinovane mape iz prethodnih delova sto govori da nisu imali dovoljno vremena da sve doteraju ili da se desila fluktuacija radnika. Mirise na nedovrseni proizvod koji verovatno zbog raznih faktora nije mogao da izadje godinu dana kasnije. Nije nizak score i na Metacriticu i Opencriticu samo zbog SP.

 

Gledao sam jednog youtubera kako igra MWIII betu i video da je trojka brza od dvojke i da neka poboljsanja postoje.

 

Ovo ako nista drugo, bice dobra reklama za MWII posto gejmeri ne prihvataju tako brzo nove naslove, a cim prodje neko vreme cenice one koji su izasli ranije.

 

https://twitter.com/TWTHEREDDRAGON/status/1723386162570576117

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 12/8/2023 at 12:57 AM, Igor_ said:

Imal neko preporuku gde kupiti povoljno digitalne igrice za PS4? 

I ako neko moze da mi objasni koja je razlika izmedju gost akaunta i primarnog? 

Najbolje je da napraviš nalog na USA i da kupuješ novac koji ubacuješ na nalog i onda ga trošiš u PS prodavnici, jer su tu uvek najjeftinije igrice.

 

https://www.cdkeys.com/ na ovom sajtu možeš kupovati top up kartice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2023 at 12:57 AM, Igor_ said:

Imal neko preporuku gde kupiti povoljno digitalne igrice za PS4? 

I ako neko moze da mi objasni koja je razlika izmedju gost akaunta i primarnog? 

Offgamers.com takodje ima ponekad i jeftinije gift kartice za punjenje walleta.

Sto se tice guest i primary naloga, nisam 100% siguran da li se to odnosi na ovo, ali dozvoljeno je da imas svoj nalog na dva uredjaja (preko 2 mislim da se kaznjava zbog deljenja naloga samim tim i igara). Tako da ako imaš nekog prijatelja koji ima nalog i digitalne verzije igara na tom nalogu, mozes da razmenis naloge sa njim i samim tim igrati igre koje on ima i obrnuto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...