Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

ja kada sam video pandu na ivici suza, bas sam ih zazalio. ko zna kada ce opet ovi likovi imati sansu za top4 na ti. ovi iz liquida ili imaju titulu ili vec nekoliko visokih plasmana, ali peruanci nista.

 

na kraju:

 

5ml8if0m9kv91.png?width=1024&auto=webp&s

Edited by gggggggg
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

ja kada sam video pandu na ivici suza, bas sam ih zazalio. ko zna kada ce opet ovi likovi imati sansu za top4 na ti. ovi iz liquida ili imaju titulu ili vec nekoliko visokih plasmana, ali peruanci nista.

 

na kraju:

 

 

 

Prosle godine vecina ovog squada je bila NoPing i secam se ovog Pandicinog

intervjua nakon sto su ispali od EGa i na kraju nisu uspeli da se kvalifikuju za TI. 

Spoiler

 

 

Lik prica sa Sheev i bukvalno kaze, dosli smo ovde, upoznao sam Sheever, ovog, onog, sve ljude koje je do tada samo gledao na monitoru. Ovim momcima iz SA to sigurno mnogo znaci. Mnogi su kukali sto SA dobija mesta na TI, ali to se isplatilo, privlaci igrace i timove da se takmice i da dobiju vecu bazu pro igraca. 

 

Inace ovaj WePlay Ani Major mi je produkcijski najbolje organizovan dogadjaj, iako je bilo bez publike, napravili su da bude zanimljivo. Jedino mislim da je main faza bila u losim uslovima, jer su se igraci znojili ko veprine. 

Link to comment
Share on other sites

Aaa samo 1 hp. Bas bedak. Stvarno su i sve uradili dobro tu, videlo se da su zadrzali koncentraciju iako je bilo skoro sigurno da gube.

 

Uzeli su sad preko 600k to su dosta ozbiljne pare za njihov region. Verujem da moze samo da se nadogradjuje scena.

 

Stvarno je bio pun pogodak sa SA pricom. I Thunder i Beastcoast su bili dosta jaki, a prethodjih godina su bili kanta za napucavanje.

 

Meni je zao sto vec dugo nema dobrog SEA tima, oni su uvek zabavni za gledanje

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nemanjaol said:

Aaa samo 1 hp. Bas bedak. Stvarno su i sve uradili dobro tu, videlo se da su zadrzali koncentraciju iako je bilo skoro sigurno da gube.

 

zaboravili su i cheese u rosh pitu. mozda je i enigma mogao sacekati jos 15 sekundi da midnight pulse sa bh...mada je lako pametovati. neverovatni su nervi radili.

 

i hokori je bio dobar ovaj ti, na kraju su ispali od bc i to jedan od brutalnijih poraza u bo1. od hectorovog pl-a, bilo je bas tragicno gledati kako mu ne mogu nista i samo polako uzima rax za raxom.

 

zaboravio sam da je noping ovaj thjunder awaken. valjda ce izaci jos ovih juznoamerickih ludaka. ko se seca jos hfn-a :Hail::

 

 

 

ako ovako nastave bice bolji i od americkog regiona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

 

zaboravili su i cheese u rosh pitu. mozda je i enigma mogao sacekati jos 15 sekundi da midnight pulse sa bh...mada je lako pametovati. neverovatni su nervi radili.

 

i hokori je bio dobar ovaj ti, na kraju su ispali od bc i to jedan od brutalnijih poraza u bo1. od hectorovog pl-a, bilo je bas tragicno gledati kako mu ne mogu nista i samo polako uzima rax za raxom.

 

zaboravio sam da je noping ovaj thjunder awaken. valjda ce izaci jos ovih juznoamerickih ludaka. ko se seca jos hfn-a :Hail::

 

 

 

ako ovako nastave bice bolji i od americkog regiona

Secam se ovoga 😂

 

Ja bih rekao da je SA mizda vec bolja od NA.

 

Od NA samo jos EG opstaje. Quinn i Yawar odavno nista vredno pomena nisu uradili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, sem strimova imamo malo opcija da upoznamo igrace, sem tako nekih prica iz drugog lica. TReba on da ide, ali ako nije spreman na relokaciju, ne znam koliko on ima opcija u NA, a da ce mu to biti upgrade.

 

Meni onaj Nigma core, Kuro, GH i MC deluju kao najbolji momci na sceni (sem onog: I want you to play like 7ckngMad), koji bi bili normalni likovi i ovako. Recimo Seb mi je kao Drejmond Dote, ako je za tebe, onda je najbolji, a ako je protiv tebe, onda je najgori. 

 

Izdvajam Dendija ofc, on je onaj momak sto se nikad u skoli nije posvadjao. 

Link to comment
Share on other sites

Gledaj snimak jbg 😄
 

Meni je kul sto pocinje ujutru, taman malo pogledam pa stizem koliko toliko da uvatim i dan.
 

Osim ako ne bude bas neka epska 5 match serija koja ce potrajati bas dugo.
 

Btw, jeste odabrali besplatnu arkanu koju cete uzeti. Ja sinoc video na redditu da ima to. Al mislim da nikog skoro ne igram od tih heroja 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nemanjaol said:

Gledaj snimak jbg 😄
 

Meni je kul sto pocinje ujutru, taman malo pogledam pa stizem koliko toliko da uvatim i dan.
 

Osim ako ne bude bas neka epska 5 match serija koja ce potrajati bas dugo.
 

Btw, jeste odabrali besplatnu arkanu koju cete uzeti. Ja sinoc video na redditu da ima to. Al mislim da nikog skoro ne igram od tih heroja 

 

Nije meni frka da gledam snimak, nego onda ne smem da se nakacim na net uopste da ne vidim ko je pobedio. 

 

Ne smem da igram, pa nisam ni gledao sta ima u ponudi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...