Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

4 hours ago, 34Barkley said:

Pošto nam fali tema Fića u ABA može i ovde naslov iz Bljuca. 😄

 

SUPERČOVIĆ! Plejmejker Zvezde kao NA FILMU ponizio protivnika, Katić nije imao šanse, završio je na podu, a onda OTIŠAO PO BUREK /VIDEO/

 

Jedini koji je otišao po burek je nesrećnik iz Blica koji je ovo napisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2019 at 12:31 AM, x|o said:

 

Inace, nije ovdje rijec samo o meni. Zanima me da l' moderacija ima namjeru da regulise ovu masovnu pojavu, gdje "odavno-poznati-moderaciji" svaki dan pisu najgore moguce uvrede, a onda i optuzuju, nerijetko i vrijedjaju druge forumase koji ne funkcionisu na isti nacin, nazivajuci ih botovima i kako sve ne? Jer, ovo se vec otrglo kontroli i sada bukvalno svaki dan imamo iste scene i ovdje se vise ne radi o izolovanim slucajevima. Je l' forum osmisljen da izgleda ovako svaki ubogi dan? Nema potrebe da sada ovdje neko opravdava sve te uvrede objasnjenjem kako su Forumas A i Forumas B "veoma dobri ljudi", al' eto...samo su previse "emotivni", pa ih "pogadja" ovakva situacija i zato tako reaguju. NE, niko od ovih sto svaki dan vrijedjaju i optuzuju druge nisu takvi zbog toga. Svaki od njih na isti nacin reaguje i komunicira u svakoj drugoj situaciji, o svakoj temi. Svako ko je bar iole upoznat sa opusom doticnih zna da oni tako uvijek komuniciraju i jedva cekaju da nesto ili nekoga napusavaju. Tako su komunicirali i na starom forumu, tako komuniciraju i sada. Jednostavno su takvi i to nema nikakve veze sa Filipom. Danas je tema "Filip", sutra ce biti nesto drugo. Uvijek ce izmisliti razlog za "izdrkavanje". Da kod njih postoji makar zrno korektnosti, ne bi radili sve to, prije svega zbog postovanja prema drugim forumasima. Jasno je i njima da oni svojim svakodnevnim upisima, uvredama i optuzivanjem na ovom forumu apsolutno nista nece promijeniti u realnom zivotu, osim sto ce srozati kvalitet foruma i rastjerati normalnije forumase koji su ovdje zbog diskusije o sportu. Koliko je samo u poslednje vrijeme bilo ovakvih slucajeva? Ja sam reagovao kada je Kalinestika(il' kako vec ide nick) vrijedjao Sarca i sada kada je SunZero vrijedjao Pepea. A bilo ih je jos mnogo bez reakcije. Moderaciji izgleda ne smeta to sto nekoliko istih likova svaki dan vrijedja druge forumase. Sad su odjednom svi botovi? Vec rekoh, niko ovdje nije sisao vesla. Dovoljno je samo pogledati sa jedne strane forumski rad navodnih "botova" i sa druge strane forumski rad svakoga od ovih koji stalno nekoga optuzuju. To da je nekome Filip potegao zivac je samo jeftino opravdanje za "izdrkavanje" i vrijedjanje drugih. Ovaj sto je vrijedjao Pepea je jos na starom forumu pisao da kod sebe ne zeli Srbe s ove strane Drine, jer ovi bi samo da ratuju, a on zeli neki svoj mir. Na osnovu Pepeove ijekavice mozemo doci i do zakljucka da njemu smeta nesto drugo, zar ne? Dopustanje odredjenih stvari moze dovesti i do vecih problema, narocito ako se pocnemo baviti raznim konstrukcijama. Takodje, dovoljno je pogledati kvalitet postova "bota" Pepea i uporediti ga sa kvalitetom postova ovog Zizua koji je i Sarca optuzivao da je bot i bukvalno ide sa teme na temu i konstantno optuzuje druge da su botovi. Nereagovanje moderacije bi se moglo tumaciti i kao znak koji ukazuje na to sta ce se "njegovati" na ovom forumu. Ja se zaista nikada nisam bavio "lovom na vjestice", niti sam kad prijavljivao, niti stavljao na ignore listu, a i nemam ni volje ni zivaca da izigravam dezurnog policajca, ali nakon onih uvreda upucenih McLeodu sam rekao da cu s vremena na vrijeme replicirati na odredjene postove i cesce targetirati pojedince koji su vec odavno zasluzili odredjene sankcije. Kad vec moderacija ne vidi ili ne zeli da vidi da je u ovom trenutku veliki broj onih koji (od strane nekolicine istih bezveznjakovica) vec danima bivaju optuzivani da navodno botuju.  

 

Ajde da ti odgovorim na ovo mada me i ne zanimas previse, tebe i ne smatram clanom ovog foruma, ti si vise neka internet avetinja obucena u zastavu Dodiklenda koja trabunja o statistici, nolifer koji cuci iza zbuna i iskace kada njime nadvlada nagon za kukanjem i reportovanjem.

 

Koga sam ja to redovno vredjao i na ovom i na onom forumu? Niti pripadam bilo kakvoj grupici na forumu, niti sam ovde da bih trazio prijatelje, takodje ne uzivam bilo kakvu zastitu moderacije, sve si to promasio karakteristicnom iks oks dedukcijom. 

Vidis, ti si vec na pocetku posta izvredjao pola foruma, uz obaveznu konstrukciju i dosoljavanje . Inace, ne smatram da sam Pepea nesto uvredio, samo sam rekao da mora vise da jebe, a vidim da je i tvoj problem slicne prirode, cim pamtis sta sam ja nekad napisao o Republici Srpskoj.

Da sam chkapi trazio bih da te trajno udalje zbog ove perfidne konstrukcije o Pepeu i ijekavici koja moze da se izrodi samo u mozgu jednog prikrivenog nacosa koji projektuje svoje ideje i komplekse na druge. Jebe se meni i za Srbiju i za Srpsku, ovo je 2019. godina.

 

Sto se tice psovanja, stvarno se izvinjavam, nece se vise ponoviti...

 

I da, iks/oks, nabloboces mi se muda k'o pop sarme.

Link to comment
Share on other sites

@SunZero

 

Nisam mislio nista da ti odgovaram, ali cisto da se ne bi provlacila  tema duze.

Napisao si to sto si napisao, moderacija je odreagovala. Mislim ispravno, jer je komentar bio dzukacki i sa visine. U sustini ne mislim da si ti nesto prijateljski pisao nego vise iz nekog revolta.

 

I ja sam se zamislio nad njim. Naljutio sam se na prvu, a onda sam se pitao zasto je to tako. Mislim, ne znas me, o meni ne mozes nista da kazes, a o mom pisanju mozes. A duboko u meni sam osjetio da ime istine u tome sto si rekao. Jeste, nosi ono u posljednje vrijeme dozu nadobudnosti i pametovanja. U sustini bez osnova i portfelja. Nista se posebno u mom zivotu nije promijenilo da bih o kosarci znao nesto vise od pukog navijackog razumjevanja. A dodatno u mom nastupu ima i svadjalackog sto je vjerovatno prouzrokovano nezdravim stanjem na forumu.

 

Iz toga sam zakljucio da mi je neprimjetno forum postao bitan, misljenje koje se na njemu kreira isto tako. I da utice na mene u realnom zivotu, a tu si najvise uboo zicu.

 

Kad podvucem crtu, sta god da si htio postigao si da se zamislim, povucem rucnu i smanjik dozivljaj. Za pocetak nisam ni htio da pisem dok si i ti u kazni, cisto da se disciplinujem, pa da o toga pocnem. 

Eto toliko od mene na temu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni, a i svakom ko se iole razume u košarku je ovo mesto sve manje bitno jer ljudi ne shvataju da pišući o drugima a ne o sportu najviše zapravo pišu o sebi.

Ok je sprdati se, ali u svemu u životu treba imati meru i sportski forum nikako ne treba da bude mesto koje će ličiti na terapeutsku grupu ljudi koji žale za propuštenim šansama u životu i okrivljuju sve druge za to.

Daj jbte, zar ste toliko zaboravili da uživate u životu, u malim, svakodnevnim stvarima?!

Ok je navijati za neki klub, ali to nikako ne može da bude supstitucija za život, provetravanje glave itekako koristi, pričam iz sopstvenog iskustva. [emoji16]

Trudite se da uživate, da cenite svaki minut svog života i, braćala, opustite se iznad svega, pričam vam ovo najdobronamernije. [emoji3531]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...