Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

8 hours ago, pepe sancez said:

Ne mislim ja nista da se otima. Takodje, ne kazem da treba da se dovede igrac. Ima tu i gomila cons u pogledu Gagica. Ali za treceu opciju, ako se ozbiljno razmatra dovodjenje on ispunjava mnogo potrebnih zahtjeva. To se prosto ne moze prenebregnuti.

Ljudi zaboravljaju kako je Gagic izmakao stolicu Vujosevicu one presudne godine...napustio ih je nakon sto je istekao period za registraciju u ABA i bas solidno okrnjio unutrasnju liniju jer je bio nezgodan mec ap Bobiju napadajuci ga konstantno licem i prodorom...inace, iz Benkovca je, znaci Cigan je...meni apsolutno prihvatljivije rijesenje od Stimca

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pan said:

Ljudi zaboravljaju kako je Gagic izmakao stolicu Vujosevicu one presudne godine...napustio ih je nakon sto je istekao period za registraciju u ABA i bas solidno okrnjio unutrasnju liniju jer je bio nezgodan mec ap Bobiju napadajuci ga konstantno licem i prodorom...inace, iz Benkovca je, znaci Cigan je...meni apsolutno prihvatljivije rijesenje od Stimca

Laku noc.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

 

Mozda nije dobro, mozda je Stimac 😅 

Kum je sve lepo objasnio ...

Quote

 

Gist je planiran za poziciju 5, a tu su jos Odzo i Jovanovic nisam bas siguran da ce se sad

odma ulaziti u akviziciju jos jednog igraca. Vreme ce pokazati da li 

je potrebna doselekcija kod centara. U slucaju da se ne produzi ugovor sa Odzom i on bude 

prodat doveo bi se novi igrac.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, losmi17 said:

Gag Meloun pre Stimca, naravno. Jeftiniji, bolji u odbrani, skoku. Od treceg centra, to nam najvise i treba.

 

 

To je otprilike ko da biraš hoće li te pojsti žuti ili crni mravi.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pepe sancez said:

Pejn je potpisao za nekoga. A sa Sabazom si gore lupio nego ja sa Burkeom 😄

 

A potom sam razmisljao i o Burkeu, on bi mozda dosao za jedno 4-5 meleona 

Shabazz prosle sezone igrao za 1942422$, u karijeri zaradio 10032283$, Trey Burke za 1795015$, u karijeri zaradio 13611323$.

Inace, na tom spisku je i ovde pominjani Jerian Grant sa zaradom od 2 639 313$ u prosloj sezoni.

Takodje Teo ( 6300000$ ), Classon Randle ( 975824$ ), onda neki koji su vec u Evropi, Larkin, Norris Cole, Briante Weber.

Da pojasnim, radi se o spisku najatraktvnijih free agentsa na poziciji PG, izvor www.hoopshyde.com

Link to comment
Share on other sites

 
Ozbiljno pitam da li ima išta zvanično il je sve ovo za sada manje više rekla-kazala?


O boze mili, slomio je obe vilice. Nece moci da jede cvrstu hranu minimum 6 nedelja, verovatno i duze.

Pre 3 godine moj kum je slomio donju vilicu na 3 mesta. Jeo jeo na slamku mesec dana.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Banovao bih za pominjanje Gagatara na ovoj temi. Pristao bih pre da nam centarska linija bude Štimac - Jovanović - Ristić nego da ovaj odigra i jedan sekund za KKCZ.

 

Gagić bi lego na ovaj roster.... kao kada završenu tortu prefiluješ sa svinjsku mas'...

 

( ,,svinjskom mašću,, - ipak  nema taj forte )

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Chaos Is Me said:

Banovao bih za pominjanje Gagatara na ovoj temi. Pristao bih pre da nam centarska linija bude Štimac - Jovanović - Ristić nego da ovaj odigra i jedan sekund za KKCZ.

Zasto? Gagic je Zvezdino dete...🤐

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...