Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Slazem se apsolutno, puno podrska obojica momaka da se oporave i budu jaki kao pre



da budu kao Mile Kitić!!!!!!

na sopstvenu odgovornost spojler gde se ovaj fazon objašnjava....   ne mora da se pušta snimak, ako nema baš neko želju...

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, bosMan_jr said:

Mozete me hejtovati do prekosutra, ali ako je Kuzmic vozio (i sve sto ide uz to), onda KK treba sa moralne strane da mu pokrije sve troskove lecenja, a kad se zdravlja boze oporavi (sto mu od srca zelim) , ako ne bude u stanju da igra na neodredjeno, zasto bi mu neko isplacivao platu? Valjda se znaju prava i obaveze kada se potpisuje ugovor.

 

i Radmanovic je vozio snoubord, no hard feelings

Pravda je slepa i imaš pravo da ovo napises i sa eticke i moralne strane kakav god nas gazda imao moralni backgroung.Generalno gazda je kaznio Kvinsija za pregovore sa Makabijem u toku sezone,tako da za ovaj po meni mnogo veci prekrsaj i ne sumnjam da ce potegnuti kad sve malo legne(slucaj pijanog slovenca Jakemadafake).Voziti pijan u 5 ujutru i ugroziti prvo svoj i zivot saputnika  jeste za preuzimanje odgovornosti.Naravno ovo sve vazi da je Kuz popio koju,mada mi  rece jedan covek iz Republike Srpske ...Dje si video Bosanca da ne pije i zenu da se ne je....Prim.aut

Link to comment
Share on other sites

A zasto uopste da trosimo pare na Stimca kad imamo Ristica/Jovanovica. Komotno jedan od njih dvojice moze da bude treci centar, da bude DNP za bitnije tekme, i da igra za manje novca ako nista. Ne mislim da je konkretno taj Ristic nesto zanimljiv igrac, ali tolko je juren, tolko se kukalo kad je otisao, napravljena je kroz klub prica kao da je lik sa 18 godina vec bio spreman da trpa, i sad ga se posle 1 sezone odricu? 

 

Bolje uopsteno da usmerimo pare na pleja, pa u slucaju da zaksripi u kombinaciji Gist i Ojo da se potrazi neko alternativno resenje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
 
0
 Advanced issues found
 
 
 
10 minutes ago, Markoss said:

A zasto uopste da trosimo pare na Stimca kad imamo Ristica/Jovanovica.

slazem se

s tim da bih ja, s obzirom na vidjeno do sad, pre ostavio jovanovica nego ristica

realno, nisu ni jedan ni drugi pokazali nista vredno pomena, ali od jovanovica mozda moze da se napravi neki hustle igrac...od rileta mrka kapa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da ce Ristic vise kod Tomica viditi parket. U utakmicama sa Partizanom, u trenutcima kada je Ojo bio opterecen faulovima, nije ni pomisljao da mu ukaze sansu, nego je potezao za improvizovanim potezom i stavljao Feye-a na peticu (kada je i ovaj bio skoro u problemima sa licnim). To je klasicno nepovjerenje na dijelu, kada ti treba igrac tog profila, a ti ni ne pokusavas sa njim, znaci da je Rile svoje odigrao. Ne vjerujem da ce se vise sa njim trositi vrijeme.

 

Jovanovic u trecoj godini ugovora, vjerujem da ima jaka primanja da bi bio DNP igrac u bitnijim utakmicama. Ako bi se dogovorili, da se smanje primanja, a uz to produzi saradnja na jos 2god. mozda bi mogli opet da probamo. Privikao se na Evropu, skupio iskustvo, uz dobar trening kod Tomica, i kvalitetne sparing partnere, vjerujem da bi bio korektna opcija.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je čovjek Štime, niti da li je dobar za svlačionicu, ali kada se prisjetim njegovih partija u KKCZ, radije bih da ga ne gledam u timu u EL. Ukoliko niko ne ide od ovih 17 koje imamo u timu trenutno, šta će nam Štimac? Dajte jednog krštenog pleja da imamo na ovu sasvim, sasvim pristojnu ekipu i da igramo basketa... Dajte nekog Markovića ili Kalnietisa, nekog ko će igrati odbranu i razigravati igrače, pomoći će Đenka, malo Bili, malo DeDa... ali nam treba prvi plej i neko ko bi barem 25 minuta organizovao igru i ko može da omogući lake koševe centrima koji žive od PnR.  

 

Ispod koša je skroz logično da imamo na 3/4 Stratosa, eventualno DeDa, na 4 Borišu, DB i Fajea, na 4/5 Gista, na 5 Odža i nekog od dvojca Nik/Rile. Sasvim je dovoljno da imamo 5 visokih igrača, pri čemu je Jovanović treći centar, igrač pod ugovorom koga moramo platiti, pa ako funkcionišemo domaćinski, dajte da ga iskorstimo koliko je moguće. Ne vjerujem da može da napravi više nervoze od Štimeta sa svojim partijama, posebno jer ljudi od Štimca očekuju puno na osnovu neke njegove statistike i iskustva, pa samim tim i razočarenje može biti samo veće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

@Milan33 Jeste, mislim da je to ta utakmica. Probao, vidio da ne moze, i nije vise ni ulazio u igru. Ojo rano usao u probleme sa faulovima, Faye isto poceo da prikuplja licne, i jedina preostala opcija na centru (Rile), nije ni dolazio u obzir. Bilo je situacija i sa Simanicem, da ga zakuca na klupu poslije serije gresaka, ali iz discipline. Ovo mi je bilo drugacije, veoma potreban igrac u kriticnim momentima utakmice (sezone), i nije ni pomisljao da proba opet sa njim. Vjerujem da je to, to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Golijat said:

Ide neka prica po drustvenim mrezama da je Dangubic odbio ponudu komsija ovog leta od 300k...

 

Vidim da je to aktuelna priča, a kažu i da je odbio Budućnost prošle godine iako je Džile htio da ga dovede i insistirao na njemu. Nisam siguran u ovou priču oko KKP, ali lijepo zvuči, a i oni i mi to volimo da čujemo 🙂 Da je neki naš odbio nekog njihovog

Link to comment
Share on other sites

Krcun na Twitteru ima dobre info, ali mu lezi i botovska uloga u medijskom ratu 2 kluba.

Ja se u to ne mesam.

 

Zna da su Grobari Tomasa platili 750k za sezonu, a nije znao za Bjelicu...jbg sad.

Edit: botovska sranja ne trpim ni u jednoj formi, nikad i ni od koga. Dovoljno imam godina da znam sta je placeni pr, sta nije, sta je namerno plasirano iz kluba/stranke itd.

Edited by leki bg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, threepwood said:

Inace na temi nema dovoljno trolovanja i prenosenja glupih i neproverenih informacija o KKCZ pa smo resili i KKP da obradimo?

Niti je ovo bilo trolovanje niti glupa informacija...

Napisao sam s namerom da neko od malo upucenijih ovde napise nesto vise o ovome,da li ima istine ili ne.

 

@leki bg

Kojeg Tomasa? 

Taj Krcun je po mom misljenju klasican bot.

Edited by Golijat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Golijat said:

Niti je ovo bilo trolovanje niti glupa informacija...

Napisao sam s namerom da neko od malo upucenijih ovde napise nesto vise o ovome,da li ima istine ili ne.

 

@leki bg

Kojeg Tomasa? 

Taj Krcun je po mom misljenju klasican bot.

Ovog iz Sasaria valjda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Ovog iz Sasaria valjda.

Ma nema sanse.Sumnjam da komsije imaju toliko da za jednog igraca daju 750k za godinu.

 

LM,kontam kad vec do sad nisu potpisali Stimca mozda se ovi nasi predomisljaju...:D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Erik Kartmen said:

Ne znam kakav je čovjek Štime, niti da li je dobar za svlačionicu, ali kada se prisjetim njegovih partija u KKCZ, radije bih da ga ne gledam u timu u EL. Ukoliko niko ne ide od ovih 17 koje imamo u timu trenutno, šta će nam Štimac? Dajte jednog krštenog pleja da imamo na ovu sasvim, sasvim pristojnu ekipu i da igramo basketa... Dajte nekog Markovića ili Kalnietisa, nekog ko će igrati odbranu i razigravati igrače, pomoći će Đenka, malo Bili, malo DeDa... ali nam treba prvi plej i neko ko bi barem 25 minuta organizovao igru i ko može da omogući lake koševe centrima koji žive od PnR.  

 

Ispod koša je skroz logično da imamo na 3/4 Stratosa, eventualno DeDa, na 4 Borišu, DB i Fajea, na 4/5 Gista, na 5 Odža i nekog od dvojca Nik/Rile. Sasvim je dovoljno da imamo 5 visokih igrača, pri čemu je Jovanović treći centar, igrač pod ugovorom koga moramo platiti, pa ako funkcionišemo domaćinski, dajte da ga iskorstimo koliko je moguće. Ne vjerujem da može da napravi više nervoze od Štimeta sa svojim partijama, posebno jer ljudi od Štimca očekuju puno na osnovu neke njegove statistike i iskustva, pa samim tim i razočarenje može biti samo veće.

 

Jeste, skroz je logicno i dovodjenje Stimca bi bio samo marketinski potez koji bi znacio i oprastanje od bilo kakve ozbiljnije uloge u evroligi. A onda moze i Filip da odigra svojih 10 minuta, da se kaze da je u tom takmicenju bitno samo skupiti odredjen broj pobeda i pripremiti se za ono najvaznije, a to je PO ABA lige. U kom necemo imati problema jer smo mnogo dominantniji od bilo koje druge ekipe.

 

Da je Stimac bilo kakvo pravo resenje za jednu evroligasku ekipu, imao bi do sada staz u jednoj takvoj koja je postizala dobre rezultate. A gde je on igrao? Evrokup ekipe, Efes sa kojim su svi brisali patos te sezone, nista ozbiljno.

 

Bolje da dovedu Kikanovica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...