Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

izasla kuzova slika u nekom od tabloida, izgleda dosta dobro, osmehuje se i nema nikakvu skalameriju na licu karakteristicnu za teske povrede vilice.

mozda ima razloga za optimizam da je moguc relativno brz povratak na teren

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, pepe sancez said:

Pejn je potpisao za nekoga. A sa Sabazom si gore lupio nego ja sa Burkeom 😄

 

A potom sam razmisljao i o Burkeu, on bi mozda dosao za jedno 4-5 meleona 

pa i treba nam tako neka zverka da popuni budzet do onih djordijevih 4 miliona

ovo do sad tesko da prelazi 1.5-1.7m

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pepe sancez said:

Dobro jutro, kad je kzs?

 

 

 

Hoce li sta upaliti da glumim kuma?

 

15 hours ago, quentin said:

Stvarno, šta je bilo s tom kzš? Prvo zvanično najavljena za ponedjeljak, onda pomjerena na utorak "iz tehničkih razloga" i sad više ništa nema. I ovi na rsb se prave ludi.

 

15 hours ago, Knipex said:

Pa nisu rekli koji utorak 🙃

 

15 hours ago, Esc said:

utorak posle Krita

 

15 hours ago, losmi17 said:

Navodno ce u petak biti.

 

Ocekujem iscrpno izlaganje dr Covica.

 

15 hours ago, Hamilton said:

Koji petak?

 

15 hours ago, losmi17 said:

Pre Krita.

 

14 hours ago, Wingwalker said:

dal će izdržimo do petka na ovu omorinu...?

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Kuza! Bice on dobro i gledacemo ga i na terenu uskoro. Inace od timova iz vrha jedini smo bez prvog pleja, i nakon onih pojacanja stalo se. Novo pojacanje Partizana kao sto je i Tegeltija najavio bilo je u pregovorima sa nama ali finansijski momenat je jaci od izazova Evrolige. Jedina promena je novi vozac klupskog busa, koji dolazi na odredjeno vreme posto je stari bozac dobio posao u Gsp u, srecno i jednom i drugom!.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Čovek s obzirom na povrede izgleda (pu pu) zapanjujuće dobro.

I meni izgleda bolje nego sto sam se pribojavao. To je otprilike to, posteda 14 dana od pocetka priprema, a onda punom parom napred.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Nemoj o njihovim ciframa to je trolovanje, mozemo samo o nasim naravno milionskim.

 

Pa tema je posvecena prelaznom roku u nasem klubu, naravno da cemo ovde da pisemo samo o nasim (polumilionskim) pojacanjima.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo ne liči na smrskanu vilicu. Ja sam ruku lomio pa mi je bila fiksirana nekim šipkama, skalamerija neka silna. On ovde nema ništa, čak ni običan zavoj. Ima otok i podlive na licu od udarca. Ako može normalno da jede, on za par nedelja može da krene sa teretanom i pripremama za narednu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Predstavnici Crvene zvezde u sredu su obišli Kuzmića koji u vrlo dobrom raspoloženju čeka dalji oporavak i skori izlazak iz bolnice.

 

 

"Želeo sam ovom prilikom da se zahvalim svima koji su brinuli za mene nakon svega što sam doživeo i proživeo. Na prvom mestu predsedniku kluba i svima iz Crvene zvezde, lekarima i celom timu na čelu sa doktorom Baščarevićem i Olujićem, medicinskim sestrama, ostalim doktorima, ministru zdravlja Zlatiboru Lončaru koji se takođe mnogo založio za mene, lekarima u Banja Luci, doktoru Đajiću, svim mojim saigračima, bivšim i sadašnjim, saigračima iz reprezentacije, selektoru Đorđeviću, i naravno puno hvala navijačima moje Crvene zvezde koji su brinuli za mene, slali mi podršku i preko mojih najbližih, preko kluba i na kraju i sa onim transparentom na utakmici koji me zaista pogodio u srce. Hvala svima," poručio je Kuzmić za klupski sajt.

 

 

"Izvinjavam se ako sam nekoga izostavio, toliko toga se dogodilo u samo deset dana. Na meni je sada da se oporavim potpuno slušajući doktore, osećam se dobro i idemo napred."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...