Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

16 hours ago, Wingwalker said:

Isaiah Taylor uopšte nije bauk po cenovnom rangu ako je u Klivlendu zadnju sezonu potpisao za 950K doloresa...a odigrao dva meseca.

U Evropi mora da kalira za najmanje četres' posto...to mu dođe 570K...

70K mu naplatimo ubrzani kurs ne-pravljenja koraka, ne-traženja tajm auta i ostala kalibrisanja na evropski basket...

plus igraće u većoj dvorani od kavaljerske koja prima samo 19.432.....  i da mu menadžer mangup ne zaturi našu ponudu.

 

Demetrius najverovatnije nema jedan kršteni snimak na kojem nakon prijema lopte ne šutne ili krene na ulaz. 

Prosečan broj asistencija u karijeri mu je 0,7....Hjuston 0,4...Boston 0,6...zato ga toliko i plaćaju.

 

Nema sta da kalira, u USA mu na porez ode 30-40+% u evropi pregovara neto platu. + mu klub nadje stan, kola, cistacicu itd itd

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Squabbit said:

 

Nema sta da kalira, u USA mu na porez ode 30-40+% u evropi pregovara neto platu. + mu klub nadje stan, kola, cistacicu itd itd

 

pominjao je mairosu da je u spaniji 40% porez i da mora da se plati. verujem da nije jedina eu država gde je sličan slučaj 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Predragdjape said:

Sve mi mirise na Daglasa...

 

Bas sam juce pitao za njega, ali neko ko bolje zna kosarku od mene (nisam ironican) rece da je on klasican skorer. Mozda na tako nesto ukazuju brojke iz Dacke, ja ga nisam nesto gledao u EL, ali koliko ga se secam iz NBA i NYK, ne bih rekao da je bas divljak kao Noris Kol, koji je i "preko bare" vazio za takvog igraca. Mislim da u Daglasu ima vise kosarke nego u Kolu.

Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda Kuzme, utakmica se nastavlja!

Prvotimac Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Ognjen Kuzmić pušten je u četvrtak na kućno lečenje. Lekari izuzetno zadovoljni oporavkom centra crveno-belih, koji oporavak nastavlja u društvu porodice, ali uz konstantne kontrole i nadzor lekara.
kuzma-ide-kuci+-3.jpg
Košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Ognjen Kuzmić, pušten je u četvrtak uveče na kućno lečenje.
 
Konzilijum lekara koji je i u četvrtak bio uz Ognjena i obavio kontrolne preglede, zadovoljan zdravstvenim stanjem Zvezdinog košarkaša, odlučio je da Ognjen svoj oporavak nastavi u krugu porodice, ali uz česte i detaljne kontrole koje će se obavljati i u narednom periodu.
 
Klub se još jednom zahvaljuje lekarima iz Banja Luke i Beograda koji su maksimalnim angažmanom učinili nešto što se pre 11 dana činilo nemogućim – a to je sanacija teških povreda i oporavak do te mere da Ognjen Kuzmić može kući, uz budan nadzor i kontrole lekara koji su najzaslužniji za njegov oporavak.
 
Klub izražava veliko zadovoljstvo i povodom vesti koju je dobio od lekara iz Banja Luke i porodice Bogdana Ilića, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći sa Ognjenom, da će i Bogdan sa čijom porodicom je klub bio u stalnom kontaktu, biti u petak pušten na kućno lečenje.
 
KK Crvena zvezda mts još jednom se ovom prilikom zahvaljuje svima koji su u prethodnom periodu iskazivali veliku brigu i pružali ogromnu podršku Ognjenu Kuzmiću u ovoj velikoj borbi, koja je na sreću okončana velikom pobedom našeg „Kuzme".
  • Like 38
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ne ocekujte pleja dok Partizan se ne kompletira, pa sta nam ostane, jbt ladno jurili Tomasa i Serafana a nama centri Odzo , veteran Gist i sad Jovanovic to vam mnogo govori i kakvog pleja cekamo. Elem, do pocetka svetskog bi trebalo da se kompletiramo, to su neke najave.

Brate, cemu ovo? Znam da si zagrizen navijac, i postujem sve to, ali stvarno nemoj upise na nivou 12 godina

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Brate, cemu ovo? Znam da si zagrizen navijac, i postujem sve to, ali stvarno nemoj upise na nivou 12 godina

Pokusavam da budem iskreno duhovit , znam da ne ide bas kao neki drugi forumasi ali dobro. Salu na stranu, malo mi je dosadno da slusam price o malim budzetima i borbi za osmo mesto pa eto samo pratim igru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem sa Kuzmom jeste sto je operisao kosti na licu, sto znaci da ne bi trebao da ulazi u rizik da ga neko poklopi rukom po faci. Daj boze da bude spreman za narednu sezonu, od srca mu to zelim gde god bude igrao. Najbitnije da je ono najgore proslo. 

 

A moram priznati da mi je zasmetalo ono sto je rekao da je imao i svu mogucu pomoc od ministra Zlatibora Loncara. Sta sad to znaci, da se ministar bavi pojedinacnim pacijentima...naravno odabranim, i da kojim slucajem nije u pitanju javna licnost ko zna kako bi se ova prica zavrsila? To je za momentalnu ostavku, a kod nas retko ko to i da primeti, a i da primeti ovaj bi nam se smejao u facu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Kuz ove godine igrati basket. Sto se tice lica postoje i maske kao zastita, ali u svakom slucaju od nedostataka vidljivih je onaj podliv na oku. Uostalom konacno stanje pravo stanje cucemo od Covica na famoznoj konferenciji kad god se ta konferencija bude odrzala.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Problem sa Kuzmom jeste sto je operisao kosti na licu, sto znaci da ne bi trebao da ulazi u rizik da ga neko poklopi rukom po faci. Daj boze da bude spreman za narednu sezonu, od srca mu to zelim gde god bude igrao. Najbitnije da je ono najgore proslo. 

 

A moram priznati da mi je zasmetalo ono sto je rekao da je imao i svu mogucu pomoc od ministra Zlatibora Loncara. Sta sad to znaci, da se ministar bavi pojedinacnim pacijentima...naravno odabranim, i da kojim slucajem nije u pitanju javna licnost ko zna kako bi se ova prica zavrsila? To je za momentalnu ostavku, a kod nas retko ko to i da primeti, a i da primeti ovaj bi nam se smejao u facu. 

U slučaju Lončara nije tako, on je uvek veoma dostupan pacijentima. Samo što mediji ne posvećuju pažnju nepoznatim ličnostima, pa ne možeš ni da znaš. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...