Jump to content

3x3


Manu

Recommended Posts

Evo ko voli malo old school basketa. San Juan iz Portorika osvojio Masters u Lozanu. U finalu deklasirali nas Ub 21:13, a izdominirao ih je kao i ceo turnir Gilberto Clavell, burazera Giana Clavella, reprezentativca Portorika.

 

Izgledao je kao Sek iz prajma pored ovih nasih... 9/9 iz igre

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije igrao na ovom turniru. 

14 hours ago, bosMan_jr said:

Ova ekipa Uba nema nista ni nalik visokom/snaznom igracu, plus neke upitne sudijske odluke. Inace nista specijalno igrac Clavell, jedan obican Vasic bi bio dovoljan da se ne vidi

I ima li mozda Princeton ili olimpijski sampioni(Riga) koje su izbacili na putu do titule? Ne znam cemu to potcenjivanje.

 

btw Pasajlic je teska olupina od igraca, bas sam ispizdeo na njega, odigrao je kao zadnja sisica ovaj turnir. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jučer odličan turnir u Budvi.

Šetamo gradom™ ja i žena i slučajno naletimo. 

Na kraju ispratili sve, od 17h do 23h 🙂

Dosta dobar basket, meni su se najviše svidila dva Stojanovića iz ekipe RC Cetinje ali nisu imali odgovor na visokog Cebalovica u polufinalu koji ih je ubijalo u reketu.

Osvojila ekipa Dangerous sa spomenutim Cebalovicem.

 

Organizacija vrhunska.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sad video da je Majstorovic proglasen za najboljeg igraca za proslu godinu. Ne znam kako se vrsi bodovanje, ali brate mili, je l' moguce?

 

Lik igra nikad gore od kako pratim ovo, sve sto su njegove ekipe i reprezentacija izgubili izgubili su bukvalno iskljucivo njegovom krivicom i on postane najbolje rangirani igrac, lol

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Odgledao sam samo polufinale i finale. Klasika, mnogo smo jaki. Pogotovo kad krenemo jako od starta. Lepo je to sto i posle Buluta imamo s kim da igramo, videcemo kako ce biti kad i Majstorovic okaci patike. 

 

  

11 minutes ago, Perkos2 said:

Bravo za momke! Jel Strahinja igrao kod Mute u Kragujevcu?

Da.

Igrao i u FMP-u ako se ne varam, ne tako davno. 

edit: 

Ima ga i na sajtu ABA lige https://www.aba-liga.com/player/1215/18/1/strahinja-stojacic/

Link to comment
Share on other sites

U suštini, kad smo dobili Letonce u 1/4 finalu znalo se da smo uradili najteži deo posla. 

Branković, Majstorović i Stojačić igraju zajedno za Ub koji je trenutno najbolje rangirana ekipa, ali uz Vasića to izgleda još bolje, pre svega odbrambeno.

 

Generalno pratim sport koliko stignem i ne mogu da se ne složim da je i dalje to sve neozbiljno zbog nepostojećeg kriterijuma gde se često i nagrađuje ekipa koja izađe iz velikog bonusa, ali svakako ovakva dominacija je vredna svih pohvala.

Link to comment
Share on other sites

Opet ovi ,,ne mogu da igram ni trecu ligu pa sam uzeo basket, ali pricamo da smo bolji od Dzenkinsa, ali kad dodje iole ozbiljnije takmicenje tj Olimpijske igre, tu popusimo i da ovo postane iole ozbiljan sport ne bi bili ni pedeseti na svetu, ali se kurcimo i fleksujemo" amateri 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...