Jump to content

3x3


Manu

Recommended Posts

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Gledao sam malo finale Uba protiv Letonaca za koje je najbolji bio takođe naš čovek, nekada ispodprosečni ABA plej Pašajlić. Majstorović ima mnogo meku ruku, mogao je verovatno da napravi bolju karijeru u košarci. Ovi ostali, uključujući i Stojačića, su klasični basketaši, posebno onaj Barać.

Što se tiče visokih pripaljivača - Kojić iz Limana je mislim i bolji od Dejana.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Kolike su zarade ili plate u 3*3? Bas nemam predstavu. Mislim prije svega na neki top level ekipa a i lokalno da li se isplati. Gledao sam skoro na zlatiboru kup srbije ili prvenstvo, nisam siguran kako se zove takmicenje tacno.

 

On 8/7/2023 at 8:00 PM, bekrinjo said:

Surova dominacija Uba se nastavlja, osvojili su za sada svih 6 odigranih Mastersa na turu. Za 1 mesto na Mastersu se dobija minimalno 40 000$, na nekima i više.

Ub je i pored tih finansijskih nagrada sa Mastersa odlično prošao od ugovora sa sponzorom iz Kine, kako sam čuo npr. Stojačić ima mesečno 8 000$. 

 

^sa prethodne strane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvi meč sa Austrijom, na 20:19 za njih, Stojačić pet sekundi pre kraja pogađa dvojku za pobedu. Protiv Izraela, pobeda 21:19 samo zbog opuštanja naših u finišu.

 

Četvrt finale protiv Holandije posle 20:16 za Srbiju Holanđani stižu na 20:19 i promašuju tri dvojke zaredom za pobedu, a Stojačić zakucava za kraj.

 

Polufinale protiv Letonija i pobeda 21:18, pa finale za anale, bitka do golih kraljeva i na 20:20 Stojačić pogađa dvojku za pobedu i titulu.

 

U ime našeg zlatnog Brke:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ispratio sve tekme, neverovatna titula. Konstantno na ivici poraza.

 

I finale, loš start, pa povreda Baraća, baš sam pomislio "a jbg, moramo nekad i izgubiti"... Onda serija trojka i taman misliš rutinska pobeda, kad opet drama.

 

I za kraj ludi, najluđi Stojačić. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 8/19/2023 at 5:19 PM, bekrinjo said:

Ub je upravo doživeo prvi poraz na Masters turu, pobedio ih je Majami (sa Frdetom) u 1/4 finalu sa 21-17...

Nakon 6 vezanih uzetih mastersa Ub nije više osvojio nijedan?! Došlo je i do pretumbacije u sastavu, Nenad Narandžić se nakon tuče u KLS i dobijenog otkaza u Čačku 94 prešao na 3x3 i sada igra za Ub.

 

Sredinom Decembra se igra završni masters, ipak za očekivati je da ostanu na 1 mestu nakon sezone...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...