Jump to content

3x3


Manu

Recommended Posts

Au kakva tekma, mislim da je ovo prva 3x3 tekma koju sam odgledao od pocetka do kraja. Nisam imao pojma da je SP u Becu, da sam znao, definitivno bih otisao da gledam. Nerealno koliko uzbudljiva utakmica i definitivno svako ko nije gledao neka vrati i odgleda. Moram da pocnem da pratim 3x3 jer me je ovo odusevilo. Svaka cast momcima, bukvalno su Ameri imali 2 suta za pobedu i ono Dzimijevo sto je izaslo iz obruca je bilo neverovatno. 
Kada sam vec imao link odgledao sam i devojke. Isto zanimljiva tekma, francuskinje su malo srljale, krenule su okej, ali posle su bas brzale u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strahinja MVP, bravo! :Hail: 

 

3 minutes ago, Pacino said:

Au kakva tekma, mislim da je ovo prva 3x3 tekma koju sam odgledao od pocetka do kraja. Nisam imao pojma da je SP u Becu, da sam znao, definitivno bih otisao da gledam. Nerealno koliko uzbudljiva utakmica i definitivno svako ko nije gledao neka vrati i odgleda. Moram da pocnem da pratim 3x3 jer me je ovo odusevilo. Svaka cast momcima, bukvalno su Ameri imali 2 suta za pobedu i ono Dzimijevo sto je izaslo iz obruca je bilo neverovatno. 
Kada sam vec imao link odgledao sam i devojke. Isto zanimljiva tekma, francuskinje su malo srljale, krenule su okej, ali posle su bas brzale u napadu.

 

Preuzbudljivo, ja skoro nikad ne gledam 3x3 i onda sam bila na ivici sve vreme 😄 Kakve šuteve su ispogađali i Ameri i naši, bukvalno kao shootout što bi rekli komentatori. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

E ovo je bio kvalitetan basket. Nasi su stvarno neverovatni. Ovo stvarno jeste sport u kojem na kraju uvek nekako pobedimo. 

Bukvalno. Sramota me sto ranije nisam poceo da pratim.
Ali tekma u kojoj smo gubili 15:19 i na kraju dobili 21:19 protiv odlicnih Amera. 

 

15 minutes ago, DameTime said:

Strahinja MVP, bravo! :Hail: 

 

 

Preuzbudljivo, ja skoro nikad ne gledam 3x3 i onda sam bila na ivici sve vreme 😄 Kakve šuteve su ispogađali i Ameri i naši, bukvalno kao shootout što bi rekli komentatori. 

I na kraju kakav sut je promasen, bukvano po svim parametrima je trebalo da udje, kako nije uslo mislim treba da se ispita. xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I na kraju u konkurenciji muškaraca zlato za Srbiju, srebro ide u SAD. bronza u Letoniju.

 

Fantastična utakmica u kojoj su Srbiju više nosili unsung heroes Vasić i Branković ofanzivnim skokom i poenima kad Stojačić i Majstorović nisu mogli ništa da pogode. Amere je nosio Fredete, ostala trojica su bila tu da ih bude četiri u ekipi, tek tu i tamo bi uradili ponešto. U finišu su dvojica glavnih u Srbiji počeli da pogađaju, Fredete krenuo u hero ball sam protiv svih ali bogovi basketa su odlučili drugačije i na kraju Branković za Vasića za pobedu Srbije.

 

Kod dama zlato za SAD, srebro za Francusku, bronza za Australiju. Francuskinje u finalu sa šutem za 2 12/0 nisu imale šanse.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Surova dominacija Uba se nastavlja, osvojili su za sada svih 6 odigranih Mastersa na turu. Za 1 mesto na Mastersu se dobija minimalno 40 000$, na nekima i više.

Ub je i pored tih finansijskih nagrada sa Mastersa odlično prošao od ugovora sa sponzorom iz Kine, kako sam čuo npr. Stojačić ima mesečno 8 000$. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Surova dominacija Uba se nastavlja, osvojili su za sada svih 6 odigranih Mastersa na turu. Za 1 mesto na Mastersu se dobija minimalno 40 000$, na nekima i više.
Ub je i pored tih finansijskih nagrada sa Mastersa odlično prošao od ugovora sa sponzorom iz Kine, kako sam čuo npr. Stojačić ima mesečno 8 000$. 
Al zato mora i kod njih i kod limana po jedan kinez.
Ovaj Barać iz Uba životinja parekselans
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam malo finale Uba protiv Letonaca za koje je najbolji bio takođe naš čovek, nekada ispodprosečni ABA plej Pašajlić. Majstorović ima mnogo meku ruku, mogao je verovatno da napravi bolju karijeru u košarci. Ovi ostali, uključujući i Stojačića, su klasični basketaši, posebno onaj Barać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...