Jump to content

3x3


Manu

Recommended Posts

2 hours ago, Squabbit said:

Taman zenku vodim za rodj tamo (izrazila zelju)...
 

Pocinje u petak, ne znam kako ide raspored u 3x3.
beshe igraju vishe utakmica na dan?
Kapiram da ce subota biti "glavniji" dan...

Pa obicno se sve to odigrava u dva dana. Prvi dan grupe i sledeci dan cetvrt, polufinale i finale. Bude i takmicenje u zakucavanjima i ostali prateci show.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stariji brat Janisa Strelnieksa igrao za Rigu na turniru u Saudijskoj Arabiji u kom su u finalu pobedili nas Liman. Bukvalno isti on(izgled, forma suta, vodjenje lopte), s tim sto ovaj ovaj nema pojma i ne moze vola da ubode. :lol_2:

 

Kao da sam gledao nekom FaceApp Janisa iako je ovaj stariji samo 4 godine od njega.  

 

bzL3tG1.png

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Ne postoji nista zvanicno, ali pretpostavljam da ce spojiti NS, dodati im Stojacica i njih poslati na OI. Da budem odmah i zloslutan i da kazem da ce to biti katastrofa ukoliko se ne ubaci jedan gabaritniji igrac na racun Savica, uz to sto Stojacic i Bulut uopste nemaju dobar odnos.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Ne postoji nista zvanicno, ali pretpostavljam da ce spojiti NS, dodati im Stojacica i njih poslati na OI. Da budem odmah i zloslutan i da kazem da ce to biti katastrofa ukoliko se ne ubaci jedan gabaritniji igrac na racun Savica, uz to sto Stojacic i Bulut uopste nemaju dobar odnos.

Pa problem je sto je od onog NS-a ostao samo Bulut i Ivosev koji nema pravo nastupa za Srbiju. Znaci samo Bulut. Majstorovic i Savic vise nisu clanovi tima. Ne znam ni gde igraju sada, a i mrzi me da guglam. Slazem se za gabarite, Ivosev je tamo bio jedini koji je radio prljavi posao u odbrani. Ne ocekujem neke rezultate na OI, zenit ovih igraca je vec prosao, a ostale ekipe su mnogooo napredovale. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izneo pesimistican ali ujedno i realan scenario- da njih spoje ponovo i posalju ih na bazi dosadasnjih zasluga. Postoji i ta mala sansa i nada da ce rezultat biti u prvom planu i poslati one koji zaista jesu najbolji trenutno, Liman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
19 minutes ago, jedibojan said:

https://www.rts.rs/page/sport/ci/story/32/kosarka/4474752/aleksandar-ratkov-najbolji-basketas-sveta.html

 

Ove godine je dobio dete, uzeo olimpijsku medalju i proglasen za najboljeg na svetu.

Bravo Coa!

Svaka čast!

 

Ali RTS koji u vest stavi bio je JEDAN od NAJBOLJIH u reprezentaciji Srbije, a njih ukupno četvorica :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

Izbor. 

 

Dobar igrač, ali po meni treći igrač naše reprezentacije, a kamo li sveta. Ceo taj sistem bodovanja mi je jako čudan, to sam video kada smo u jednom trenutku skontali da je Danilo Mijatović 12. na svetu.

Dobro, meni je mnogo drago jer mi je ortak 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Nesto me je navelo da gledam ovaj Ice Cube-ov Big3 poslednjih dana... Zabezeknuo sam se koliko smo mi (CZ+metalni poluproizvodi) 'dali' igraca za to - Andre Ovens (vrlo dobar i nekako siri nego sto ga pametim), Ajzea Ostin, Kvinsi Miler i Majk Tejlor koji uzgred izgleda fenomenalno, jedan od atraktivnijih i boljih. Kolicina olinjalih ili ne-toliko-olinjalih NBA njuski je velika, Iso Dzo je kategorija za sebe, mada je mozda najlepsi za oko Leandrinjo Barbosa. Videh da je i Korsli Edvards listovan u jednoj ekipi. Sve u svemu, american-style buckuris, ali, eto, na par dana mi je ukrao paznju. Valjda sto nema mnogo live sporta.  

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 3:01 PM, jedibojan said:

Dobro, meni je mnogo drago jer mi je ortak 🙂

 

 

On 8/11/2021 at 9:02 PM, oubrevo. said:

dobri su shljakeri ratkov i vasic 

 

imalo je smisla za repku tj tim 

 

 

Ma momku sve najbolje naravno, ali upravo ovo što kaže Vini, vrhunski radnik i to je to.

Inače spomenuh Daca Mijatovića, i on za vikend igra neki jak 3x3 u Cirihu.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

__________________

 

Inače, kad smo tu već, ja do skoro nikada nisam igrao sa ovim 3x3 pravilima.

 

Uglavnom, odigram ovih dana par puta sa momcima koji igraju turnire pa tako treniraju. Koja nebuloza od sporta, leptejebo. Ova pravila su izmislili neki midzeti od 165 koji na basketu nikad nisu ušli u reket.

 

Ono tipa - napraviš dobru akciju, ostaješ 2 na 1 u reketu, pas iza leđa, daje se zicer. Njihova dvojica koji su uspali kao majmuni, su već namešteni na trojci, ovaj treći samo baca loptu, jer nema pravog izvođenja, i eto otvorene trojke.

 

Ili čuvanje samo trojke kada se dođe na par poena do kraja...

 

Sve u svemu, kombinacija trčanja i šutiranja trojki, sve ostalo je u drugom planu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...