Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Markoss said:

Treba Marasa da pojurimo. Mislio sam da je nerealan, ali nacuh da ne bi imao nista protiv. 

Da li postoje indicije da ga Zvezda zeli? 

On je dobar i mlad stoper, ali jos nije reseno Vujadinovo pitanje, uz to da li ga Milojevic ima na vidiku?

Link to comment
Share on other sites

Мараш има већи плафон и од Дегенека, а циганштура је на куб, него ето јебига нема ту потребу да преко инстаграму то доказује.

 

Да не причам о томе да би нам савршено легао на овако спору и трому штоперску линију

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Zašto misliš da je nerealan? Njegova ekipa je ispala iz lige, mislim da bi ga mogli dobiti za 500K, a sumnjam da je i njegova plata ogromna.

 

Zato sto su ga trazili neki dosta bogatiji klubovi od nas. 

 

@Manoly, ne postoji, koliko ja znam. Samo razmisljam naglas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stondisha said:


Nisi me skontao.

pisanje kao pisanje, nema leba od toga.  Osamdesetih je druga država bila, imala glavu i rep, pa samim tim se i znalo oko fudbala, ko igra, ko trenira, ko je "menadžer" Nije mogao neki Neško Milovanović da vodi Prvoligašku Mladost iz Lučana  koja igra evro kvalifikacije, jer mu je tata/stric Radoš direktor Milana Blagojevića...  msm mogao je da vodi Mladost, ali Miladost iz Lučana koja igra okružnu ligu Čačak, kao što je i igrala u onoj državi okružnu ligu, da Crvenu Zvezdu vodi jedan čovek koji se sa usavršavanja u amerikama vratio,  tek ekipa u FKP, da se tu neki Tončevi sa nekim Surdulicama muvaju, onaj frajer, hodajuća krivična prijava iz Vranja,...


Dinamo Zagreb, mafijaška prćija Zdravka Mamića, svake godine izbaci po nekog Olma, Ćorića ili Ćorluku... redovno igraju LŠ i LE...  stadion prazan. ma nema žive duše...  i jeste trebalo 100 godina praznog stadiona, al vidiš Maminjo ode u Herceg Bosnu na usavršavanje ili je otišao na "hadžiluk" Gospi od Medjugorja, pa je dobio religijsko providjenje...

Sve to stoji, i naravnk da naš klub ne funcioniše dobro na gotovo svim nivoima (sem marketinga, njima kapa dole). Jednostavno sam se nadovezao na post gde se piše kako je eto nekada moglo a sad ne može. Pa ne može zato što kvalitet igraća koje možemo da dovedemo je daleko ispod tadašnjeg kvaliteta. Dejo je imao 26 kada je napustio Zvezdu, kao potpun igrač. Možda bi bilo drugačije da sada postoje pravila da igrač ne može da naousti zemlju pre 26 i da možemo da dovedemo igrače od Triglava do Đevđelije...Kakve bi tada bile karijere i igrački put Ivanovića, Kolarova, Tadića, Kostića, ali i Modrića, Mandžukića, Pjanića. Zamisli kakva bi Zvezda bila da je u jefnom trenutku mogla da spoji neke od ovih igrača, kao što je mogla osamdesetih. Sada dobijamo ono što preostaje i ovi igrači koji se prizivaju, kao recimo Maraš, nemaju neki kvalitet, a i takvi su nam dedostupni. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Sve to stoji, i naravnk da naš klub ne funcioniše dobro na gotovo svim nivoima (sem marketinga, njima kapa dole). Jednostavno sam se nadovezao na post gde se piše kako je eto nekada moglo a sad ne može. Pa ne može zato što kvalitet igraća koje možemo da dovedemo je daleko ispod tadašnjeg kvaliteta. Dejo je imao 26 kada je napustio Zvezdu, kao potpun igrač. Možda bi bilo drugačije da sada postoje pravila da igrač ne može da naousti zemlju pre 26 i da možemo da dovedemo igrače od Triglava do Đevđelije...Kakve bi tada bile karijere i igrački put Ivanovića, Kolarova, Tadića, Kostića, ali i Modrića, Mandžukića, Pjanića. Zamisli kakva bi Zvezda bila da je u jefnom trenutku mogla da spoji neke od ovih igrača, kao što je mogla osamdesetih. Sada dobijamo ono što preostaje i ovi igrači koji se prizivaju, kao recimo Maraš, nemaju neki kvalitet, a i takvi su nam dedostupni. 

 

 

 

Svi ovi igrači, Dinamo izostavljamo, nisu skupili ukupno 50 nastupa u klubovima matičnih saveza, Kostić i Pjanić možda čak ni igrali nisu, Kolarov, Ivanović i Baša Marko kakva je to zadnja linija bila u OFK, vodio ih Sosa Babić, Erić koji je branio u Astani kad je igrala LŠ primio neki gol kroz ruke i noge u Plovdivu na korako od ulaska u grupe LE...

 

Imajući u vidu, kakve su zemlje nastale raspadom one Države, opet preskačem Dinamo Zagreb, ne sumnjam da bi pre Kolarova igrao neki Anđelković, pre Ivanovića neki Rna...

 

 

Fudbal, liga, reprezentacija... ogledalo društva u kom obitavamo i tu nema neke velike nauke niti ima nekog instant rešenja. Ne možeš da imaš tra-la-la institucije i da očekuješ da u nekoj grani privrede, gde se obrće silna lova, na svetskom nivou, bude sve honky dory, da će organizovani kriminal sam da se skloni jer eto taj fudbal to je plemenito, pa nećemo da diramo ipak ljudi smo. Dok se ne transformišemo iz zemlje u državu, tu smo gde smo... prodaje se klinac od 19 dovodi se brazilac sa kipra od 30. Ništa lično protiv momka.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Savicem samo potvrdjuje onu pricu da je imao sukob sa Milojem, iz ovog transfera se moze zakljuciti da je uprava stala iza Milojevica i da su mu odresene ruke da najuri ono sto mu ne treba, losa stvar ovog transfera sto imamo samo 3 stopera.

 

Izdrzi Miho !!!

Edited by Berlin
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

On je istakao da je potpuno spreman na borbu i da zna kako će pobediti bolest.
"Ne mogu da dočekam da odem u bolnicu i da počnem da se borim. Agresivna je bolest, ali može da se pobedi. Objasnio sam i mojim igračima, svima su bile suze u očima. Objasnio sam im da moramo da napadamo i da idemo po pobedu. Ako budemo samo sedeli i probali da se branimo, odmah ćemo biti nokautirani. Moram da koristim i moje taktike u ovoj borbi i nemam nikakvu dilemu da ću pobediti“.

 

Quote

 

Не дај се Синиша!

Edited by Константин
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...