Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Nesto mi govori da taj nece da skrpi tri utakmice. Vrzmace se tu, zaboravicemo na njega i kroz dve godine cemo saznati da je zavrsio u nekoj tamo,jebem li ga kojoj brazilskoj ligi, konferenciji, kako li se vec to zove.

Specijalizovali smo se za te igrace koji su zreli za Netfliks produkciju po egzoticnim kartel destinacijama.

Edited by berti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Barracuda said:

Zvezdina Panova frula. :classic_biggrin:

 

 

Zvezdina frula.jpg

Zvezdina atomska navala....Tako su je zvali. Čak je i izašao i specijalan broj nekog časopisa o njima. Mrkela je do duše vrlo brzo ispao iz priče, i zamenio ga je dobrim delim Lukić, ali naježim se kada vidim ovu sliku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Nesto mi govori da taj nece da skrpi tri utakmice. Vrzmace se tu, zaboravicemo na njega i kroz dve godine cemo saznati da je zavrsio u nekoj tamo,jebem li ga kojoj brazilskoj ligi, konferenciji, kako li se vec to zove.

Specijalizovali smo se za te igrace koji su zreli za Netfliks produkciju po egzoticnim kartel destinacijama.

Bas ovo krenuh da pisem neki dan pa reko necu da mracim 😂

Dajem mu maksimum 4 utakmica u nasem dresu.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Боги said:

Плашим се да ће наши потписати Пејчиновића након одласка Савића 

Koga god potpišu prilično je kasno, štoper mora da se malo uigra sa ekipom, jedino da se vrati Degenek  

Link to comment
Share on other sites

Ebi je bivši, to je odavno već jasno. Igraće ove utakmice sa rezervama Zvezdare dok ga negde ne prodaju. Nama bi delimično izvadilo ovaj prelazni rok ako vratimo Degeneka. Pa valjda može da igra u paru sa Milunovićem/Babićem. Cenim da bi u svakom slučaju bilo bolje od para Babić - Milunović.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, K.Dot said:

Ebi je bivši, to je odavno već jasno. Igraće ove utakmice sa rezervama Zvezdare dok ga negde ne prodaju. Nama bi delimično izvadilo ovaj prelazni rok ako vratimo Degeneka. Pa valjda može da igra u paru sa Milunovićem/Babićem. Cenim da bi u svakom slučaju bilo bolje od para Babić - Milunović.

Nadam se da ce biti u timu za Helsinki...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Abrahame, baksuzu stari! 😃

 

U sportu se racuna dalje tek kad sudija odsvira kraj. Mi smo bili bolji na prvoj utakmici ali me igraci nisu ubedili da su toliko bolji da mogu sa sigurnoscu da racunaju na prolaz.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Sto se plasis Pejcinovic vrlo dobar stoper, veliko iskustvo donosi.

Плусквамперфект. Он ни на врхунцу није био моја шољица чаја, да не причам о томе како је лоше изгледао у првом мандату код нас 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, taliesin said:

 

U sportu se racuna dalje tek kad sudija odsvira kraj. Mi smo bili bolji na prvoj utakmici ali me igraci nisu ubedili da su toliko bolji da mogu sa sigurnoscu da racunaju na prolaz.

Jasno, s tim da ovakvog protivnika mora da prodju.

Bice nezgodno ako ne bude igre, da potraje nervoza, onda postoji mogucnost da i jednodimenzionalan rival pravi problem.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Боги said:

Плусквамперфект. Он ни на врхунцу није био моја шољица чаја, да не причам о томе како је лоше изгледао у првом мандату код нас 

 

Dobro, taj period je bio možda i najgori u istoriji kluba, niko nije dobro izgledao tad, osim Milijaša i tipa Tomovića i Klea.

 

Ali da, Pejčinović dosta podseća na vraćanje Luneta. A imamo već dva takva igrača (Babić, Milunović), treba nam Degenek ili barem neko sličnih karakteristika i kvaliteta. Kako sada stvari stoje dobro bi nam došao dečko kojeg je Pavkov razbio desnom, levom, glavom i leđima.

Link to comment
Share on other sites

Да, свакако сам и ја за Мараша. Штета за Рашу што га је повреда успорила, али без проблема би мени он и Мараш/Дегенек чинили штоперски тандем. Уопште немам поверења у Бабића, а камоли у Милуновића. Мада, овај други на врхунцу из Батеа је нешто што Бабић још до сада није успео да дохвати, сем те партије у Келну где је одиграо бекембуерску партију. 
 

Link to comment
Share on other sites

Нама је 'must have' домаћи играч на штоперу, јер ми имамо већ сада дебело преко лимита странаца, и не баш јасну визију за оне који су прекобројни (пре свих Ебисилио). Тачније имамо, а то је да се молимо Богу да се неко јави и покупи их, али тешко када не играју ни код нас. Баш незгодно, и тотално неплански 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...