Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

34 minutes ago, alokin said:

Šta očekujete od prve utakmice u Evroligi? Iskreno nisam nešto optimističan ali nadam se pobedi.

Ne bih se iznenadio ni da izgubimo 20 razlike, a ni da pobedimo 20 razlike. Ocekivao sam jak ulazak u sezonu od strane ovog tima, jer bez obzira na promene tokom leta odredjeno jezgro je zadrzano, a dovedeni su igraci koji su bar na papiru lako uklopljivi u tim. Ja zelim da verujem da je manjkalo motivacije za prva dva kola Abe (iako naravno mi navijaci ne volimo kada igraci biraju uatkmice) i da cemo u Parizu izaci na teren kao besni psi. Ono sto bih definitivno voleo da vidim je povecana minutaza za projektovane glavne igrace tima. Kodi, Kenan, Kalina, Rokas, Bolomboj sto vise na terenu, uz 15ak minuta Nedovica i Dauma, i 10ak minuta Mitrovica/Plavsica i Yaga. Vidim i par minuta za Lazica protiv njihovih brzih bekova. Pisao sam jos pre par dana da je u neku ruku i dobro sto Teo ne igra jer ce to naterati ekipu, a pre svega Kodija, da se nauce da igraju bez njega. Bas bi bilo dobro videti utakmicu u kojoj Kodi izguli 30 minuta na terenu sa popunjenim svim statistickim kolonama, uz naravno pobedu tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, kuraMochi said:

Stigle su karte pre 2h. Sve je ok... 

Btw ako nekome trebaju 2 karte za domaci deo tribine neka me kontaktira. 😇

Meni još nisu, niti su na mom nalogu na ticketmaster sajtu 😄 

Kupio sam ih 21. seKtembra.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od najtužnijih trenutaka u istoriji KK Crvena zvezda, a i cijelog sportskog društva.

 

Otišao je ako ne najveći onda jedan od najvećih i najuticajnijih ljudi u Zvezdinoj istoriji. Nemam riječi, ako smognem snage napisaću duži post ovih dana prisjećajući se svega lijepog i svih radosti koje nam je donio.

 

Nebojša, hvala Vam na svemu i sretno na novoj poziciji, a Crvena zvezda (pored FMP-a) će uvijek biti Vaša druga, ili treća kuća.

 

spacer.png

 

 

 

 

  • Like 11
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Misu zabole i za EL zurku 🤣

 

 

 

Pa nece valjda sa organizacijom koja ga suspenduje na 2 utakmice a Boldvin gadja sudiju loptom, unese se u facu i vise nego Teo i dobije 3 500e kaznu i 0 meceva suspenzije.

 

Najveci...

 

Ekskluzivni sms Tea koji je poslao Bodirogi:

 

Spoiler

"Brate, ležim u krevetu, mrtav bolestan, kosti me bole. Ne mogu da gledam, oči mi suze. Nema šanse da dođem večeras, odložićemo za neki drugi put."

 

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sokmeniki said:

Jedan od najtužnijih trenutaka u istoriji KK Crvena zvezda, a i cijelog sportskog društva.

 

Otišao je ako ne najveći onda jedan od najvećih i najuticajnijih ljudi u Zvezdinoj istoriji. Nemam riječi, ako smognem snage napisaću duži post ovih dana prisjećajući se svega lijepog i svih radosti koje nam je donio.

 

Nebojša, hvala Vam na svemu i sretno na novoj poziciji, a Crvena zvezda (pored FMP-a) će uvijek biti Vaša druga, ili treća kuća.

 

spacer.png

 

 

 

 

Hahahahha, cirkus

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

kakav god da je Čoki bio. nekima prav ,nekima kriv bar u mojim očima ostaje netko tko je klub digao iz rasula te ga napušta u ovoj situacija koja je svetlosnim godinama daleko od onoga u čemu je ga je zatekao. a da je grešio, bogami jeste.

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

Видећемо на крају сезоне ко ће се радовати одласком Човића, ми или неко други.

Понављам поново што сам већ писао. Дрчелић се не може успешно борити против ветрењача у клубу и око њега. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno, posle toliko godina i silnih pokušaja da se pronađe govnjiva motka za teranje, desilo se i to. Doktor robotike nas napušta u potrazi za bogatijim i zelenijim pašnjacima.

 

Osećam se neobično. Šta sada, sunce ti jebem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

kakav god da je Čoki bio. nekima prav ,nekima kriv bar u mojim očima ostaje netko tko je klub digao iz rasula te ga napušta u ovoj situacija koja je svetlosnim godinama daleko od onoga u čemu je ga je zatekao. a da je grešio, bogami jeste.

Za razliku od mnogih, otisao je dok je na vrhu.

 

Sa triplom krunim iza sebe, protiv najskupljeg sastava u istoriji Srpske kosarke.

 

Dosao je kad je bio najteze, odlazi kao najtrofejniji i to je za svako postovanje.

Edited by Sokmeniki
  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

Konačno, posle toliko godina i silnih pokušaja da se pronađe govnjiva motka za teranje, desilo se i to. Doktor robotike nas napušta u potrazi za bogatijim i zelenijim pašnjacima.

 

Osećam se neobično. Šta sada, sunce ti jebem?

Mora da sačekamo koji mesec. Da vidimo da li je matrica ostala ista. Ako trener ostane isti bez obzira na početak, ako uspe da se,, izbori" sa domaćom osnovom to je već drugi klub. Zato umereno u opijanju. Pola flaše sad a pola kad vidim zvanično da ne smrdi više u i oko kluba. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam smoren zbog ovoga. Jedini koji se mogao boriti protiv limara, zeksa i ostakih iz crno belog tabora. Drcelicu zelim sve najbolje na mestu predsednika naseg klubu, a nasem Nebojsi na mestu KSS! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...