Jump to content

Reprezentacija Srbije - Kosarka - Live


Recommended Posts

Ljudi igramo protiv ekipe koja ima luksuz da bude na 70% šuta iz igre bez učinka Dejvisa, Tejtuma i Embida. Jezivo bre. O čemu pričamo.

 

Odlični smo. Mir u glavi, vatra u srcu. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Ma iskocio bi neko drugi da njega ne ide, jbg prejaki su

 

Odlican nas otpor s obzirom da ovi sutiraju 12/16 za 3pt, ali sto je najgore Ameri mogu bolje i od ovoga...

 

Ma jeste, ali ovaj bukvalno sve pogađa ostale nekako možeš da zadržiš ali ovoga očigledno nikako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta se dešava sa ovim Marinkovićem?Na svetskom je nešto i igrao ovde je momak izgubljen.

Od Gudure ništa i ne očekujem ali baš sam očekivao malo više od Vanje.

Milutinov takodje jako loš ,uplašen i nesiguran.

Najbolje delujemo sa Avramovićem,Dobrićwm i jokićem ,Bogdan će se valjda pojaviti uz Još nekog da učinimo bar utakmicu zanimljivom.

Mi moramo da udjemo u kost i tucu od jurnjave nema Leba.

Link to comment
Share on other sites

Dobar rezultat s obzirom koliko Amere ide šut.

75% za tri,bolesno.

Durent nije normalan,vrhunska partija.

 

I zamolio bi bez pljuvačine po našim košarkašima,razumem da se gleda utakmica pod velikim nabojem emocija.

Igramo protiv moćne reprezentacije,prvog favorita za zlato.

 

Samo borba i da smanjimo broj grešaka,za sada dobro guramo.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

KD je najbolji Fiba igrač u istoriji. Čovek igra ovo od njegovog prvog SP do danas. On protivnika nema na ovom nivou, samo da se moliš da mu je izgorelo nešto u glavi i da se samoisključi iz meča. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

covjek je znalac i to je to. 

S druge strane kad vidim da matorac vadi iz igre Jokica, muka mi bude.

Kao u fazonu treba odmor Jokicu a covjek provede i 48 min. u Denveru. Prijatelju bez njega na terenu ne postojimo. Kad on sam satrazi izmjenu, onda ga vadis. Sa +8 do -8 smo dosli dok je Jokic bio na klupi.

 

Nas sut za 3, kao ni sramotnog Gudurica ( vec 2 sezone ), necu ni komentarisati.

Edited by Abizolirni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U dva navrata smo napravili veću  seriju i to u trenucima kada se činilo da će nas prelomiti. Za razliku od 2014/2016 to je napredak, a i dalje imamo živu utakmicu. Steta za bar 3 šuta sto su iscurela. Meni je ovo za sad ok.

Edited by Irski_srbin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zadnji vezni said:

Šta se dešava sa ovim Marinkovićem?Na svetskom je nešto i igrao ovde je momak izgubljen.

Od Gudure ništa i ne očekujem ali baš sam očekivao malo više od Vanje.

Milutinov takodje jako loš ,uplašen i nesiguran.

Najbolje delujemo sa Avramovićem,Dobrićwm i jokićem ,Bogdan će se valjda pojaviti uz Još nekog da učinimo bar utakmicu zanimljivom.

Mi moramo da udjemo u kost i tucu od jurnjave nema Leba.


Ne moze fizicki da im parira, bas je ocigledno. Bice on ok na igrama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...