Jump to content

Reprezentacija Srbije - Kosarka - Live


Recommended Posts

Just now, DameTime said:

 

Ako mogu da zamolim da se energija KKCZ live teme ne preliva na ove topike. Hvala

Zamolio bih te,ako ti se ne dojmi moje pisanije samo daj žmigavac i obiđi me.

I ne vidim potrebu za tolikim vređanjem i skakanjem što je napisano ono što je danas viđeno na terenu.Hvala.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Dosta smo mekani prema njima. Svega 13 faulova. Oni su napravili 18. Mora to cvrsce i bice tako verujem.


Sut je promenljiva stvar, oni su pogadjali svasta a mi nismo. I to je najveca razlika danas. Da smo malo crvsci bili, tukli malo po rukama, bodycheck, ne bi ni oni pogadjali.

 

I Vasa mora vise da pruzi, slabo organizuje napade, kao da je nesto smoren. 

 

Ovo. Ne smeju oni da igraju čvršću i bolju odbranu od nas. Ispadamo sve vreme. Sve drugo i da razumem... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi bili blizu egala moraju Jokic i Bogdan da budu blizu svog maksimuma, a ostali da imaju pristojan % suta i da igraju  kao Micic danas.   Milutinov igra potpuo uplasen - nejasna je njegova danasnja uloga. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zadnji vezni said:

Zamolio bih te,ako ti se ne dojmi moje pisanije samo daj žmigavac i obiđi me.

I ne vidim potrebu za tolikim vređanjem i skakanjem što je napisano ono što je danas viđeno na terenu.Hvala.

 

Sa zadovoljstvom ću te staviti na IL. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Kaze zena, Sarenac je dobar samo za Lidl.

Reci gospođi da napravi nalog na forumu, očigledno ima šta pametno da kaže a fali takvih.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Generalno nije katastrofa, jer bas imamo lufta da napredujemo a oni ne verujem da mogu mnogo bolje protiv nas kad bi se mi uozbiljili. 

 

Vazno da se niko ne povredi. 

 

Razlika je bitna pa hajde da zavrsimo ovo kako dolikuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, atmsfr lnČ said:

Jedan hot tejk ... Ova ekipa bi nabila '92 dream team sa 20 razlike

Po starim pravilima ova ekipa bi izašla sa terena u suzama u drugoj 1/4...A I po novim bi bilo čupavo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MishaZvezda1983 said:

Preko 100 poena primljenih. Razumem Amerikanci i to, ali je sramotno kakav pristup u odbrani 70% igraca. Oni uopste i ne igraju odbranu, nijedan cvrsi faul... 
Nemi posmatraci .

Krijemo karte jer je prva utakmica na turniru, relax bro :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...