Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

44 minutes ago, Elias said:

 

 

Što se taktike tiče valjda je uvideo da taktika od Vimbldonskog finala je potpuno samoubilačka protiv Alkaraza. Plus kaže da je puno spremniji ovde tako da valjda će igrati svoju igru sutra, bez puno izmišljanja tople vode.

 

Alkaraz je naravno u svakom slučaju ogroman favorit, ali bar da mu ne pokloni pobedu, da malo zakomplicira život Španskom kiborgu, i da ga natera da se pomuči za zlato.

 

 

 

MIsha Zverev tipuje na Novaka i kaze da nikako ne treba porediti Vimbldon sa danasnjom igrom.

Kaze da je Novak ljisica, da je u savrseno drugoj i formi (narocito mentalnoj jer je totalno opusten i smiren),

iskusan je, zna za sopstvene slabosti i prednosti, iznad svega zeli zlato i Misha je siguran da ce zlata i da bidne💕

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Selina said:

jer je totalno opusten i smiren

Ne znam otkud mu to, Novak nikad nije opušten i smiren na OI, ali vidim da pokušava ovih dana sebe da ubedi u to pa da se nadamo najboljem :classic_smile:

 

Noskova ima dansku zastavu na suknji :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Barkley#34 said:

Hvala. Možda ti vidiš ali meni pokazuje da treba da se prijavim. :classic_smile:

 

Meni se sa PC uvek uspešno otvaraju ovi linkovi, dok sa mobilnog ponekad insistiraju da se otvore pomoću aplikacije, a ponekad ne, nisam provalio gde je tu kvaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...