Jump to content

Recommended Posts

Nisam imao zadovoljstvo da slusam Sarenca, ali grcki komentator je odusevljen🥰

Posle utakmice se ukljucio sa terena, i imao 5 minuta razgovor sa Petrusevim, hvalio nas kao cudo od tima, istakao Jokaru, Bogija aaaamazing Avramovica🥰

I pitao:Kako ste ovako dobri, kako se postaje ovako sjajan tim?❤️

 

Izljubio bih ih svakog ponaosob❤️

A debelog bih na krkace doneo sa aerodroma😎😆

Bravo sampioni❤️❤️❤️👏👏👏👏

 

 

  • Like 10
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Na kraju će biti najveća pobeda, ne medalja, već to što će neki novi klinci juriti da igraju taj prelepi basket. Imali su šta da vide i nauče od ovih momaka. A to je šta je i šta znači zajedništvo, druženje, prijateljstvo. Šta znači borba, hrabrost i želja da se na najbolji način predstavi naša prelepa zemlja. Sve to nosi ovaj prelepi sport. Momcima sam neizmerno zahvalan na tome jer je to naša najveća pobeda. ❤️

733825-330659-nebojsaglogovacfilmnebeska

  • Like 19
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Na kraju će biti najveća pobeda, ne medalja, već to što će neki novi klinci juriti da igraju taj prelepi basket. 733825-330659-nebojsaglogovacfilmnebeska

i u tome je poenta. O ovim nastupima kosarkasa na OI ce se decenijama pricati kao sto smo mi pricali o Bodirogi, Saletu, Pedji i ostalima kad smo odrastali.

 

Ovo jeste zemlja kosarke. Nismo nespresusni/neprestani izvor da izbacujemo svakih par godina doktore kosarke ali smo zemlja kosarke. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Pred ovu Olimpijadu imala sam dve najvece zelje.

 

Da Nole uzme zlato i da kosarkasi zavrse sa pobedom, bas po ovom redu.

 

Kako su momci igrali, brilijantno.

 

Nadam se da ce Jokic da nam pomogne da se okitimo i zlatom uskoro 😌

 

Bravo Kari, bravo momcine!

 

  • Like 7
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Jokić je uzeo medalju a više od toga videli smo koliko mu znači i sa kakvom željom i emocijom je odigrao ovaj turnir. Uz sve to nikad nije bio na balkonu. S obzirom da će doček biti veličanstven i emotivan ja sam ubeđen da Jokić više nikad neće reći NE reprezentaciji, Kariju i ovim momcima! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Ma koliko nas cudile neke odluke Karija on je zapravo pustio ekipu da se "sama" selektuje i na kraju poslozio to u  Tim

 

Iz ove perspektive situacija sa Teom (ma sta tu bilo) - odlicno je sto se desila jos na pripremama, da je otisao na SP ko zna sta bi tu bilo i da li bi se mnoge varnice prenele u narednu godinu i EP. 

 

Kari je zapravo majstorski pustio da svi , koji se iz ko zna kakvih razloga ne vide u njegovoj filozofiji vodjenja repke i rada sa njim, sami odstrane (Nedovic, Kalina) bez previse buke i halabuke.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@srlepajce ne slazem se. Teo je "odstanjen" prije 2 godine i to nas je kostalo zlata na top EP jer smo bili ubjedljivo no1 ekipa za zlato. Nismo imali rezervu za organizaciju napada bez Jokica. Tu je zestoko kiksao pa po cijeni i Micica jer tada Teo>Micic.

 

Prosle godine nam je itekako falio Kalina. Kalina je drcan/tezak lik ali srcan lik, prodaj mu filozofiju i dace i 200% sebe. Mi smo samo Avrama imali kao takvog na zadnja 2 takmicenja.  Takvi igraci su uvijek dobrodosli ali je jasno bilo kad Jokica nema da nece ni Kalina.

 

Za Nedu cu reci da je i sam skontao da ne moze pruziti nista u ovoj ulozi Dobrica/Vanje kada imamo Micica sa klupe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

i u tome je poenta. O ovim nastupima kosarkasa na OI ce se decenijama pricati kao sto smo mi pricali o Bodirogi, Saletu, Pedji i ostalima kad smo odrastali.

 

Ovo jeste zemlja kosarke. Nismo nespresusni/neprestani izvor da izbacujemo svakih par godina doktore kosarke ali smo zemlja kosarke. 

Na tu temu.

  • Like 3
  • Love 16
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Jokić je uzeo medalju a više od toga videli smo koliko mu znači i sa kakvom željom i emocijom je odigrao ovaj turnir. Uz sve to nikad nije bio na balkonu. S obzirom da će doček biti veličanstven i emotivan ja sam ubeđen da Jokić više nikad neće reći NE reprezentaciji, Kariju i ovim momcima! ❤️

Био је 2016.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pešić je najbolji coach ever.

Evo prvi da se pokajem sto sam pricao da je gotov pre 2 god.

 

Savrseni balans discipline i nesujete, rigidnosti i fluidnosti. U sustini sve sto radi zapravo ima smisla.

 

Uzima najbolje iz modernih tokova košarke, i proaktivan i reaktivan…

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34 kosarka, vaterpolo, odbojka su sportovi gdje smo talentovani kao nacija a ne treba previse ulaganja.

 

Novaka Djokovica nikad vise necemo imati a i da se ne lazemo, nije ga ovaj sistem i drzava napravila nego svi znamo pricu. Znam nekoliko porodica koje su propale ulagajuci u svoki djecu za tenis ali ne ide to bas tako. 

 

Jednostavno, kosarka se igra na svakom coski, dostupna je svima. Rodice se novi nasi idoli. Niko Jokica nije ocekivao a dobilo smo najboljeg Evropljanina ikada i top 20 NBA igraca ikada.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Barkley#34 said:

EP Turska '01

 

Ovo je bio brutalno gaženje ...

Na ovim OI Amerikanci su barem morali žestoko da se pomuče protiv nas, tada je naša reprezentacija rutinirala sve, od prve utakmice do finala ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, neko me sabotira said:

Bravo komšije! Jedina ste repka sa dvije medalje u zadnja 2 velika natjecanja.

 

Jedno hipotetsko pitanje; jel vam draža ova(kva) bronca ili biste ju mijenjali za srebro ovdje (znači da nakon pobjede nad Amerima izgubite od Francuza)? Pustite sad što bi ih vjerojatno dobili, kažem ovo je ŠBBKBB.

Suštinski je dilema pobeda nad ovim Amerima VS Gubitak od Gobera, Furnijea i sl. Naravno da bih uvek pre izabrao borbu i naravno da mislim da nema šanse da bi izgubili,  ali ako bih znao da ćemo izgubiti onda bronza, ne bih preživeo to srebro.

49 minutes ago, DameTime said:

 

Jebiga, imala sam 5 tj. 6 godina tada :lol_2:

Iako su ekipe 01 i 02 po imenima bile slične, 01 je bio tim i igrao top košarku.

Ekipa 02 je igrala užasno sve i jednu utakmicu, a osvojila je onako kako će Ameri uzeti ove OI na čist kvalitet. Generalno se malo priča da smo mi u Indijanapolisu igrali užasno. 

Za razliku od recimo Argentine koja je i u godinama nakon toga nastavila sa dobrom igrom i dobrim rezultatima 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Јокић 18.8 поена 10.7 скокова 8.7 асистенција
Богдановић 18.3 поена 4 скока 3.8 асистенција
Мицић 13.3 поена 2.3 скока 4.5 асистенција

Наша велика тројка одлична, а то не би било то без керова као што су Алекса и Добрић, као и одличног турнира Петрушева.

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...