Jump to content

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

Steph Curry i Joel Embiid. Odigrase najbolje partije u reprezentaciji bas vcrs. 

 

Momci, ponosni smo. Hvala vam

 

Msm da ko nije ocekivao da se Curry nece raspucati i ubacivati ludacke trojke taj ne gleda NBA...Pogotovo sto je ovo njima najvaznije i on se pojavio.

Sutra ce se pojaviti Booker.Jednostavno protivnici moraju da zive sa tim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

alal vera Kari i momcine, koliko sam ponosan :23:❤️

obozavam vas sve do jednoga

 

neverovatna utakmica, mogla je da bude za istoriju a i ovako ce se pamtiti

 

ostaje mi jos veca zal sto ovo nije finale

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica i ovaj nivo koji je prikazan protiv apsolutno najjaceg tima koji USA ima vrijedi vise od medalje. Cak ni ona spanska generacija nije ovako drzala Amere na konopcima i bila ovako blizu pobjede iako su igrali protiv losije USA ekipe od ove. Epska utakmica, tako je malo falilo i takva steta jebena. 

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo tzv. Dream team u konopcima 37 minuta, sa dva legitimna NBA igrača i solidnim do odličnim EL igračima...

 

Hvala momci za ovaj turnir i hvala Kariju koji je savršeno pripremio utakmicu. 💙

  • Like 12
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Dobrić je pogadjao prije toga, jbga nije ušla, nije to presudilo. Meni samo nerealan faul Bogdana na 9 sekundi prije kraja.

Svaka čast momcima, tokom utakmice žena se malo brinula za mene 🙂, na kraju potpuno smiren jer mi je drago kako smo odigrali. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Sto jes jes ali kraj se racuna a ne pocetak jbg. Bili smo bolji 37min a protiv njih ne smes biti losiji ni 3 minute ako pre toga nisi bio ubedljivo bolji.

 

Sto jes jes, nisu zasluzili momci to "jbg" posle ovakve utakmice protiv zna se koga, svaka im

cast i jedno veliko BRAVO za sve od prvog do 40. minuta 🏀❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

PREPONOSAN sam na ove momke, na sve, i na Dedu i Plavsica koji i nisu igrali, i na Milutinova i Vasu koji su morali da pruze vise ali su se borili maksimalno... 

 

I na Karija kako je spremio ovo, samo malo nam je nedostajalo da ih prelomimo, malo srece, malo nekih boljih odluka u pravo vreme, ali ni jedna utakmica ne moze biti perfektna 100% a ova je bila verovatno najperfektnija moguca za nas. Sad, s druge strane smo imali monstrume, i samo nam je trebalo na primer da Kari omasi jednu trojku. Nestvarno je ono bilo. 

 

I iskusnije sudije. I jasna pravila, prosto, ne moze da se igra NBA, da se tolerisu te njihove gluposti, kad se igra bilo koje svetsko takmicenje. FIBA jede govna. Da su ovde bile EL sudije, ne mora samo EL, nego najbolje svetske ali ukljucujuci EL sudije, bila bi ovo malo drugacija utakmica. 

 

Anyway, life goes on... moraju momci da sve ovo izbace iz glave i da se uzme ta bronza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije slucajno Dobric ostavljen sam, iako je lre toga pogodio tri trojke.

Moram da kazem da mi je tesko, ali da tim koji ovako odigra poslednju cetvrtinu ocekuje da pobedi, ne biva.

Zasluzena na kraju pobeda. Slomili su nas u finisu, nismo cak ni imali sansu za produzetak.

Inace svaka cast celom timu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, moze dosta stvari na kraju da se zameri Peesicu, da se ne lazemo. Ali je to sad deplasirano sasvim. Ovoliko posten odnos prema igri, dresu, hrabrost, nejebica, intenzitet... To je sve sto sam zeleo. Ej, bre, nadjebavali smo se sa njima 40 fakin minuta! Mislim da nismo ni svesni sta smo veceras uradili...

  • Like 25
  • Love 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

Sto jes jes, nisu zasluzili momci to "jbg" posle ovakve utakmice protiv zna se koga, svaka im

cast i jedno veliko BRAVO za sve od prvog do 40. minuta 🏀❤️

Ma ja sam preponosan na momke. Mozda to jbg zvuci grubo al na kraju smo izgubili i to se racuna.Ali da smo bili konkuretni ceo mec pa bili smo a i to sam i zeleo da vidim.

 

Sad ovakav poraz boli..Al opet ponosan!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, crkli momci na kraju, ali jos jednom su pokazali zasto je srpska kosarkaska reprezentacija nesto cime svako od nas ko voli sport treba da bude ponosan. Sveti dres u pravom smislu tih reci, i neka tako ostane.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Dobro, moze dosta stvari na kraju da se zameri Peesicu, da se ne lazemo. Ali je to sad deplasirano sasvim. Ovoliko posten odnos prema igri, dresu, hrabrost, nejebica, intenzitet... To je sve sto sam zeleo. Ej, bre, nadjebavali smo se sa njima 40 fakin minuta! Mislim da nismo ni svesni sta smo veceras uradili...

Kontam da ce Francuze da odrade ono laganica u odnosu na ovu utakmicu!Makar smo ih kao SPANIJA naterali da sumnjaju u svoj gameplan!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ma jebes bronzu. Fascinantna utakmica. Ovo je za ponos, istorijska tekma. Svejedno ce se pricati o njoj jos dugo, dugo.

Tačno, kao Španija - USA.

Al daj bronzu, čisto radi revanširanja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast momcima na prikazanom. Od starta su ušli maksimalno fokusirani, nabrijani. Od starta je ruka bila mekana, ulazilo gotovo sve. Sa druge strane je Kari imao gotovo perfektne procente. Trebalo je malo više koncentracije na kraju, spuštanje lopte na Jokića i samo klasično guženje u reketu. Ne bih se složio da je Dobrićev šut prelomio, meni je zasmetao šut Micića napad ili dva pre toga, totalno van rezona. Jokara je igrao odbranu, Bogdan nije dao na sebe, na tim, napušavao samoproklamovanog najboljeg igrača ikada (svaka mu čast na trajanju) i bez imalo respekta se nadmetao sa njim.

Napred Srbija!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta reci, a ne zaplakati...

 

Teši me samo misljenje da nam ove OI nisu sudjene svakako... U finalu bi Francuzi mogli tenkovima da igraju odbranu, a jos jedno srebro i to nakon izbacivanja Leberonove druzine ne bih izdrzao mentalno i fizicki...

 

Sto je najgore, da su nas naguzili 15 razlike mislim da bismo lakse usli u mec za bronzu, ovako ce smećaru Vagneru opet da se digne kara na nas... Osecam da ce Jokic da odigra pasivno, Bogdan 1/7 za tri.

 

Ne ostaje mi nista drugo nego da navijam za Francusku i da se nadam da ce sudije jako jako jako da ih guraju, pa da onaj kamerunski govnar sto se kurci i plese po terenu nakon utakmice opet da place kao govno jedno malo...

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...