Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Petrusevu.

 

Jer Pesic nije rekao "zene" nego "pizde" (verovatno, ne znam ima li neki popularniji izraz za to u Pirotu) 😄 Vidis da se Petrusev neckao sta da kaze... 😄 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Petrusevu.

 

Jer Pesic nije rekao "zene" nego "pizde" (verovatno, ne znam ima li neki popularniji izraz za to u Pirotu) 😄 Vidis da se Petrusev neckao sta da kaze... 😄 

 

 

 

To sam i ja pomislio. Jer kao sto kaže Rambo Amadeus, pizda je karakterna osobina, a pi*ka je polni organ.

 

A s obzirom da je Filip karakternu osobinu preveo u pol, ženski, pa još na to "igrate kao žene" dodao negativno značenje, mislim da Petruševu ide kazna.

 

Kako mu ne pade na pamet da "igrati kao žena" ne protumači kao "igrati sa puno topline, empatije i razumevanja ka potrebama protivnika" već samo kao nešto loše.

 

Šalimo se malo 🙂 

Link to comment
Share on other sites

 Ne racunajuci Amere koji su druga dimenzija, mi smo definitivni najveca kosarkaska nacija. Samo u se i u svoje kljuse. Na sta bi licilo da nam je tu neki Panter, kao sto Španci potomka Servantesa Lorenca stavljaju u tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Rutinski.

 

T6Lnc8f.png

 

 

Skroz pogrešno.

Kao neko iz Pirota moram da reagujem

Kaže se..

 

Okaj lekari!

Ali ne za mene!

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Šta ja znam, pročitao sam o toj igri Vase na dosta mesta. Ne kažem da je igrao loše, ali mene nešto nije oduševio, izuzev par vrhunskih poteza kao ona trojka itd. Može biti i da grešim, ali jednostavno ja nisam bio pod dojmom da je on vukao u tim momentima.

Pored toga, ako je on tako fantastično igrao, ko je onda podbacio? Obzirom da su Australci opet dobili tu 4. četvrtinu kad je on bio u igri, a Aleksa na klupi.

+/- Avram +23, Vasa -21. Ok, ima dosta i do toga ko je bio u igri tokom one njihove serije u prvom poluvremenu, i sa kim si u petorci. Ali jbmu miša, nije baš da je ovaj statistički parametar samo bikini.

I nisam ja tu toliko tu ljut što je Vasa igrao, več što Avram nije. A ta kombinacija Vasa-Bogdan-Joker je izgledala sporo i kao da nemaju pravi flow u napadu. Mogao je Avram i umesto Bogdana, što se mene tiče. Tako bi pitbulovi mogli da kidišu, a Vasa i Joker da diriguju u napadu.

Цео тај минус му је у првом полувремену направљен, од тренутка на 2:28 у трећој кад је ушао до краја регуларног дела је био врхунски 11 поена 3 асистенције 

Link to comment
Share on other sites

Jokic takover. Nosio nas na krkacama do pobede. 

 

Ja sam toliko ispizdeo da sam ugasio pred kraj prvog poluvremena, posle bojazljivo upalio (nisam ni pratio rezultat koliko sam se iznervirao) kad ono plus 1 za Ozije.

 

Posle Ria, sad i ovo, bukvalno ce da nas mrze u Australiji. Peti je klasa, ali mi je drago sto je chokeovao na kraju, jer je pogodio onu dvojku za produzetak, iz bas teske pozicije. Nije bas toliko klasa jbg da moze sam da nas dobije. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Цео тај минус му је у првом полувремену направљен, од тренутка на 2:28 у трећој кад је ушао до краја регуларног дела је био врхунски 11 поена 3 асистенције 

 

Što znači, u periodu kad je igrao vrhunski - pozitivna nula. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

To sam i ja pomislio. Jer kao sto kaže Rambo Amadeus, pizda je karakterna osobina, a pi*ka je polni organ.

 

A s obzirom da je Filip karakternu osobinu preveo u pol, ženski, pa još na to "igrate kao žene" dodao negativno značenje, mislim da Petruševu ide kazna.

 

Kako mu ne pade na pamet da "igrati kao žena" ne protumači kao "igrati sa puno topline, empatije i razumevanja ka potrebama protivnika" već samo kao nešto loše.

 

Šalimo se malo 🙂 

Rade Serbedzija u filmu Variola Vera.

  • Like 4
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...