Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Juan said:

Sada mi žao Južmih Sudanaca. Upali su u pretešku grupu za njih.

 

Sreća što su ispali i da se niko od naših nije povredio. Mesari najobičniji... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bogdan je dobrica, najvise volim kad se iznervira i ne jebe zivu silu. Treba pred Australiju izmisliti da ga je neko isprozivao, kao MJ sto je radio. Npr. da je Giddey rekao da ce da mu skine devojku ili tako nesto.

Cestitke kapitenu za istoriju, zasluzio je. Ima da tera jos dosta.

Edited by Del Piero
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Gotovi su šeširi..

 

Screenshot-20240803-225743-2.png

 

Parovi su:

USA - Brazil

Nemačka - Grčka

Srbija - Australija

Kanada - Francuska

 

Žreb određuje ko na koga u polufinalu, žreb je 45 minuta nakon naše utakmice..

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moj glavni utisak meča: Jokić, kome je već uveliko dojadilo to što ga Sudanci biju ko vola u kupusu a sudije to tolerišu, jednim nonšalantnim pokretom svoje šape sastavlja Gebrijela sa zemljom i čika sudije da mu sviraju faul. 

  • Like 17
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Sudanci imaju suđenje kao da su dream team, neverovatno. Raduju trojke Bogdana i Vase pred čf, ostaje nam još da popravimo slobodna bacanja (pre svih Jokić jer će njega sigurno tući celu utakmicu) i defanzivni skok da se dovede u red.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Južnom Sudanu za ovu tuču, ozbiljno mislim. Ovako smo dobili bar jednu pravu takmičarsku utakmicu pred faze eliminacije. A videli smo pre dve godine kako to može da izgleda kad sve ide lagano u grupnoj fazi. 

Edited by Milko Miller
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Прво да похвалим двојицу која се највише пљују и кад заслуже и кад не заслуже. Браво Василије! Гудура први дефанзивац ОИ.

Капитен капитенски, дошао шут.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Uf,pregurasmo nekako ovo.

J.Sudan jeste fizički moćna ekipa,ali tako su prljavi,bar 15 faulova nije svirano nad nama.I nije borba kad opet zadaješ udarce ispod pojasa.

Jokić je dobio batina večeras više nego ijedan bokser na Olimpijadi.

 

Bogdan Bogdanović je najbolji strelac u istoriji nacionalnog tima,veliko dostignuće,dečko je sinonim reprezentacije,uvek je tu.Brutalna partija večeras,konačno se otključao.Bravo Bogi! ❤️

Pisali smo ovde o Karijevim kerovima,na ovim igrama se Gudura priključio da kažem čoporu.Stavio se u službu tima,igra odličnu odbranu.

Vasa odličan.

Prvi cilj je ispunjen,idemo dalje,malo da se odmorimo i da dobijemo Kengure.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se što smo izdržali tuču. I Australija je slična ekipa i voli da bije ali nemaju takvu atletičnost. Ali imaju kvalitet. Da vidimo šta ćemo sa Milsom koji protiv nas uvek, da nerado citiram krindžaru Šarenca, dobro opere ruke u Moravi..

Edited by mister-no
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...