Jump to content

Recommended Posts

Mogu misliti kako je Jokicu bilo sinoc. Od starta te čuva Embiid, pa ga zameni Davis, pa onda kao treći centar udje i Adebayo. Pa onda kombinacija ove zadnje dvojice na terenu. 🥲 Koliko su NBA centri nadmoćniji od evroligaskih videli smo sinoc kako se Milutinov, kao jedan od ponajboljih igrača na toj poziciji zadnjih godina, gubi u reketu, potpuno dezorijentisan i fizički nemoćan, Ili pre dve nedelje, gde Jokic naspram Lessorta (zadnje dve godine prvi tim evrolige) izgleda kao kada neki stari boomer sprda klince od osam godina na košarkaškom terenu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sad stvarno jel zna neko sta mu je sa desnom nogom, ima ogroman podliv, sve moguce boje je poprimila- kao da mu je traktorska guma pala na potkolenicu

Edited by wrach
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde ima duži snimak sa treninga sa tom sekvencom između njih dvojice. Kaže Aca iz Sportske centrale, kad ga je neko pitao što Jokić ne daje izjave, ja ga pitam svaki put a on me samo iskulira. Napravio sam kompilaciju tih trenutaka ;D Sad smo napredovali pa mi se čak i obrati, u fazonu ne hvala :lol_2:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrach said:

Sad stvarno jel zna neko sta mu je sa desnom nogom, ima ogroman podliv, sve moguce boje je poprimila- kao da mu je traktorska guma pala na potkolenicu

Jokiću?
Verovatno ništa. Kod njega se i minimalni kontakti drastično pokazuju na telu. Zato uvek onoliko ogrebotina,modrica..uvek izgleda izranjavano. Ne verujem da je išta ozbiljno.

Protiv Sudana očekujem pobedu od 15+ razlike.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja potcenjivao ni Portoriko niti Juzni Sudan, setimo se Italije sa Evropskog 2021-e. Portoriko je izbacio Litvaniju u kvalifikacijama a Juzni Sudan je zamalo savladao Amere u pripremama. Nisu za potcenjivanje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tih 20-30 razlike je realnost, samo sto ljudi kod nas vole da se zaludjuju i mastare kako smo najbolji, kako "cemo sve da zgazimo" i tome slicno.

 

Uzmite jednog KD, covek je idealan igrac za ovakve turnire i FIBA kosarku. On je na NBA nivou, kada drnda loptu svaki napad i uzima sve moguce i nemoguce suteve iz driblinga jedan od najboljih igraca planete, ali iz drugog plana, kada uzima suteve koji mu je neko drugi pripremio, tada je nezaustavljiv. Da su Ameri hteli, mogao je da nabije 40+ poena za nekih 30 minuta na terenu.

 

LeBron je isto mozda i najkompletniji igrac turnira i u ovim godinama. Curry je vrhunski suter, nece mnogo da forsira, ali da zeli, mogao bi da poobara neke rekorde. E sad, druga stvar je sto USA bez takvih specimena i nije toliko dominantna i tada postoji sansa protiv njih - jednostavno neki Banchero, Haliburton ili Ingram nisu taj nivo da sami mogu da prave razliku, pa onda ni ostali nemaju toliko prostora.

 

Razlog zasto USA nece mnogo da se cima protiv Juznog Sudana je zato sto ih bas briga za Juzni Sudan, njih uvek mogu da razvale 30+ razlike. Srbija ipak ima jednog Jokica i uz njega jos jednog NBA igraca, otud i vece postovanje i veca razlika.

Link to comment
Share on other sites

Momci su juče odradili još jedan trening, bio je zatvorenog tipa tj. Kari je pustio medije tek malo da uđu na teren i vide šta se dešava. Svakako nema ni mnogo naših novinara u Lilu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...