Jump to content

Recommended Posts

Све похвале за пост, само једна мала исправка. Кари има 3 злата у млађим категоријама, вероватно си са википедије преписала где не знам из ког разлога стоји 2.

Злато 1985. на ЕП У16.

Злато 1986. на ЕП У18.

Злато 1987. на СП У19. тада су размонтирани Амери у финалу.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Све похвале за пост, само једна мала исправка. Кари има 3 злата у млађим категоријама, вероватно си са википедије преписала где не знам из ког разлога стоји 2.

Злато 1985. на ЕП У16.

Злато 1986. на ЕП У18.

Злато 1987. на СП У19. тада су размонтирани Амери у финалу.

 

Da, proverila sam se na vikipediji. 🙆‍♀️

 

Tnx, ispravljeno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DameTime said:

Ali šta je taj čuveni sistem? Vrag će ga znati, svako ima svoju definiciju, 

 

Napad je stvar automatizma, a odbrana se igra punim gasom uz telo i vrat. To svako zna u teoriji, ali da bi se sprovelo u praksi, potreban je jak dril u pripremama, kako noge ne bi bile olovne. Košarka se 97% vremena igra bez lopte.

Edited by Ledd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Priznajem sve sem srebrne medalje. Ne bih podneo jos jedno punjenje u finalu.

 

Naci lakse bih podneo i ispadanje u grupi od poraza u finalu. Thank you:default_coffee:

 

+

 

Podneo bih mozda da nas Ameri natrte u finalu, ali da uzmemo srebro protiv smecara kao sto je onaj Vagner, to bi me raznelo... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 40Wins said:

 

+

 

Podneo bih mozda da nas Ameri natrte u finalu, ali da uzmemo srebro protiv smecara kao sto je onaj Vagner Embid, to bi me raznelo... 

Ispravio sam ti ovo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da nas Ameri natrte u grupi a da njih posle neko natrti u nokaut fazi i da mi na kraju natrtimo tog nekog što je natrtio Amere.

  • Like 3
  • Love 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nema trtenja, ovo je ekipa da se pobije sa svakim, uključujući i Amerikance u ovom sastavu, iako mislim da u prvoj tekmi ne treba da idemo sa 100%, nego da sačuvamo ponešto i za nokaut fazu. Osim ukoliko ne krene utakmica da nam se otvara kao što se na SP otvorilo Litvancima protiv Amerikanaca, to bi bila senzacija i prilika da se Amerikanci u KO fazi pošalju u klanicu sa Strayom, Njemcima, Kanadom, i kime već još. Ali realan scenario je da to gubimo desetak razlike, uz neke pouke za eventualni drugi susret.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Nema veze sa našim Olimpijskim igrama ali ovaj tim je postao porodica i ovo šta je danas nakon ove nezgode sa Borišom. Knedla mi u grlu ali odgledaću dokumentarac. 🥺

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Love 19
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Nema veze sa našim Olimpijskim igrama ali ovaj tim je postao porodica i ovo šta je danas nakon ove nezgode sa Borišom. Knedla mi u grlu ali odgledaću dokumentarac. 🥺

 

Na 00:10 "bilo mi je tesko... a i sad mi je isto" 

 

I meni je Borisa, isto! ❤️ Kako li je tek njemu. Hvala ti. 

 

  • Like 1
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

Braća iz Litvanije nas analiziraju malo, opet.. 🙂

 

 

 

Upoređuju nas sa Manilom i Euro 2022.

Da li Jokić menja (doprinosi) nešto ili ne..
Dosta su se dotakli Vase Micića i oni ga vide kao "second unit - ballhandler-a" ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTime bravo za uvodni post. Meni je pored svih košarkaških kvaliteta koji ovi momci poseduju, glavni utisak ove generacije timski duh koji si i sama naglasila. To je i jedan od glavnih razloga zašto verujem da će ući u istoriju na čelu sa Karijem. Idemoooo loženjeeeeee

 

Edited by Čvarkov
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kažu da su američke kladionice startovale sa hendikepom od 15,5 u našu korist i da je bilo dosta uplata na nas, tako da je hendikep pao na 12,5 i mogao bi još da padne do utakmice.

 

 

Ovih 12,5 je blizu onoga što ja očekujem, međutim Skip smatra da je i to poklon za kladioničare, on očekuje pobjedu Amerikanaca, ali maltene na jednu loptu. Bajdvej, nevjerovatno je koliko Pierce i Johnson lupaju, ne samo što poznaju košarku van SAD koliko i ja kriket, nego ove tvrdnje Piercea da će Durant da dođe sad bez treninga i da mu niko neće biti ni do koljena postavljaju pitanje mentalnog zdravlja.

 

EDIT: Skip je imao još jedan interesantan komentar - Curry je samo protiv nas dobro šutirao, u svih ostalih 5 pripremnih utakmica se ispromašivao.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...