Jump to content

Srbija u Parizu - Pogled sa Ajfelovog tornja


Recommended Posts

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

Bas aprijatno. Na balkonu zajedno dva debeljana sto se zovu THC i popadija i pop a i neki ljudi u majicama Manastir Crna Reka. Bolje da da su doveli neku spavarusu pevaljku po izboru kosarkasa nego ovo. 

Pa oni su došli po pozivu sportista,nisu im nametnuti.

Bogdan npr. je jako dobar sa tom dvojicom i sluša njihovu muziku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na ovom balkonu nije mesto nikome osim osvajacima medalja, ni politicarima, ni Olimpijskom komitetu, pa ni novinarima - dovoljan je samo jedan voditelj i to je to, a ima cela bulumenta sumnjivih likova i u krajnjoj liniji nepotrebnih ljudi, a i dece (razumem ja da ih je mozda neki osvajac medalje poveo ali nepotrebno se pravi guzva). 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

 

Pozdravi drugaricu s kojom gledas ❤️❤️

 

Ne, ne od mene... Od @uncletima 🙂


Moze, ali ako ima godina kao Hilary Swank... :classic_love:

A, da ima i PS. Nista se ti ne sekiraj, brzo ce 2028. a onda pravi Mitar, ti i ja zurke da pravimo! :s_d:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

I da, ono insistiranje kako niko nije verovao u vaterpoliste je bas jadno. Evo ja sam verovao zato sto ne pratim vaterpolo dovoljno kao ni 95% ljudi koji su se veceras okupili, a navikao sam da donose medalje pa sto da ne verujem?

 

Sramota je što se jedan novinar pojavio na ispraćanju reprezentacije, pljuvanje nakon debakla protiv Australije i jedva pobede nad Japanom je ipak zasluženo. Napraviše narativ a suštinski staje u to da je sramota novinara kako su ih ispratili i to je otprilike to.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je smešno to glorifikovanje Mandićevog poteza. Nije on to uradio iz političkih razloga, već iz ličnih, jer imao problema sa Šapićevim klubom u kom je nastupao.

3 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Sramota je što se jedan novinar pojavio na ispraćanju reprezentacije, pljuvanje nakon debakla protiv Australije i jedva pobede nad Japanom je ipak zasluženo. Napraviše narativ a suštinski staje u to da je sramota novinara kako su ih ispratili i to je otprilike to.

 

Al' razmišljam tipa novinari RTS, osim što moraju da išcitaju ono što im pošalju iz Vučićevog kabineta, da li je moguće da nemaju dovoljno mašte da pomisle "ueeej, pa mogli bismo da odemo na konferencije svih sportista koji idu na OI".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

Malo mi je smešno to glorifikovanje Mandićevog poteza. Nije on to uradio iz političkih razloga, već iz ličnih, jer imao problema sa Šapićevim klubom u kom je nastupao.

 

Koji god da je razlog, skupio je muda da to uradi a Sapic nije bas "omiljen" u javnosti otkada se upleo u politiku, i naravno da ce Mandic da dobije podrsku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Bogi bogami jedna lepa distanca, kulturica pružio jednu ruku, klimnuo dvaput glavom, otišao. Svi bismo voleli da ga pljunu u facu ali ipak se videlo od par igrača ono što smo već znali - ostali kulturica u ok dozi. Aleksa verujem da je jednostavno lajsna, aj što se pozdravio kao sa ortakom u parku, nego što se još i srdačno izgrlio.

 

Sad vidim, delovalo je kao da će obarati ruke s Vučićem :lol_2: Ovaj bi da ga privuče u zagrljaj ali poklopio ga Bogdan* i nije se dao. 

 

Na distanci budimo bolje je za oboje tntntn.

 

*po čemu se i vidi ko je u treningu svaki dan a ko nije digao ništa teže od kašike 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pricao sam zeni da docek nije mesto za klinca, ali posto su sestricine iz KG dosle bas zbog doceka, morali smo coporativno da idemo. Prolili smo 5 litara znoja, jako tezak dan bez daska vetra. 

Nisam bio prosle godine na doceku, samo sam gledao na TVu, ali mi je delovalo da je prosle godine bilo mnogo emotivnije, dal zato sto je Novak plakao, pa sve oko Borise, ne znam, danas kao da su izasli da ispostuju, sto je opet lepo, ali sem brakedancea kosarkasa, nije bilo nekog vajba. 

Verovatno su se svi istrosili emocionalno u Parizu. 

 

Jel ima neka kladionica za veceras, da li je Lafajet ili Nacionalna klasa? Posto ih je srpska majka otkazala, ko uskace kao izmena u poslednjem momentu? Prija? Milica Pavlovic? Seka?

Link to comment
Share on other sites

Ali ovo analiziranje rukovanja i merenje distance kao dokaz suptilnog opozicionarstva je hit života mi. Evo već 10 godina ista priča. Najinfantilniji narod na svetu. Trebaju nam javne ličnosti da bi uradili nešto za šta mi nemamo muda. 

 

Otkriću vam jednu tajnu. Svakog bogatog košarkaša, fudbalera, vaterpolistu, you name it, realno izbole kurac kako narod živi i šta oseća prema vladajućoj partiji i njihovim potezima. Ne tiče ih se. Da Sinan-paša i Aleksandar Ler ustanu iz groba i ponovo gospodare Beogradom, bacili bi im kosku. Bogdanović npr. je mnogo bliži Vučiću po statusu i stilu života nego rendom Milivoju iz Žagubice, to je tako. I to treba odvojiti od onoga što rade za sport.

 

To recimo mnogo bolje kapiraju glupi Ameri od nas. Kad god neki Lebron kenja o politici i društvu biva spušten na dupe. Ne treba im preskupi gonič lopte da im menja svet. Radi to što radiš i vozi dalje. 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...