Jump to content

Recommended Posts

Vrhunska defanzivna taktika Minnesote za kraj. Gobert da brani Luku 1 na 1. Slowclap...

A pre toga Ant mudonja baca loptu u out kad je gusto.

 

Svaka čast Dallasu kako igra ovaj playoff. Nikako nisam očekivao da mogu odigrati ovakvu odbranu i da se u reketu nose sa ovim što imaju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U poslednjih 20 tekmi regularnog dela Dalas je No1 odbrana lige. Nastavili su to kroz PO

Kakav brejnfart Finča, da li je realno da su ovo preuzimali umesto da blicuju.

Inače procenti šuta Sotinih Kat/Ant  i Dalasovih Luka/ Kajri su slični. Odlučio je klač momenat kod Mavsa u obe tekme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2024 at 11:25 AM, Bugl Khan said:

Ni približno na 100%. Ali i ovako je metla izgledna. Ako nastave koristit Gafforda i Livelya kao do sad, ako Kyrie nastavi na ovom nivou, i ako jedan šuter bude pogađao, to je barem gentleman's sweep. Da je Kleiba zdrav, rekao bi metla. Jednostavno Luka će ih rastavljat na komade.

Highlight sinoćnje utakimice mi je što je Luka napravio Antu kod one trice.

Kako sam gluuuuup, kako sam gluuuuup 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Jašta, tanka je nit od da ih rastave na komade i od toga da jedva dobiju obe utakmice.

 

A šta će drugo kad su mu Vukovi eliminisali miljenika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

U poslednjih 20 tekmi regularnog dela Dalas je No1 odbrana lige. Nastavili su to kroz PO

Kakav brejnfart Finča, da li je realno da su ovo preuzimali umesto da blicuju.

Inače procenti šuta Sotinih Kat/Ant  i Dalasovih Luka/ Kajri su slični. Odlučio je klač momenat kod Mavsa u obe tekme

Luka/Kyrie 41/88 odnosno 46.5 FG%

 

Ant/KAT 21/69 odnosno 30 FG%

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:
Quote

Poleteo je mali kuronja malo prerano, treba da ima u vidu da pored Jokica u ligi ima i još potentnog SRPSKIH slovenačkog jebača.

 

🤷‍♂️

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas i pored loseg starta, nije im išao šut, u stvari nista im nije išao, Vulfsi pritisnuli jak D slicno kao protiv Denvera u G2, na kraju pobedio sa hustle i mentalno jakom igrom. 

 

Mali Jordan je više šetao i čekao loptu u ruke metar od sredine terena nego pravi Jordan cele karijere. Malo sam ga precenio prošli put. Već može da gleda snimke i uci šta ne treba da radi. 

 

Sve u svemu ne lep ali dobar meč, narocito na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

A šta će drugo kad su mu Vukovi eliminisali miljenika.

Mora na nekome da se iskali bes, jer je ovo najveći pad srpskog carstva od 1371.

 

Mali MJ više nije tako simpatičan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Mora na nekome da se iskali bes, jer je ovo najveći pad srpskog carstva od 1371.

 

Mali MJ više nije tako simpatičan.

A Luka odjednom nije Srbin? Mi Srbi treba da se držimo skupa.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Od ove 4 preostale ekipe, Minnny mi je(izbacivanju Denvera unatoc) najmanje pokazala, imaju najvise brainfartova, ovo sa switchanjem u zadnjoj obrani je bilo bukvalno 101 kako popusiti tricu od Luke bez po' muke. Doncic je na kraju imao citavu vjecnost da se namjesti u idealnu poziciju.

Minny mora nesto drasticno mijenjati ako zele u finale. Postali su victims of their own hype.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
16 minutes ago, Kosta said:

Od ove 4 preostale ekipe, Minnny mi je(izbacivanju Denvera unatoc) najmanje pokazala, imaju najvise brainfartova, ovo sa switchanjem u zadnjoj obrani je bilo bukvalno 101 kako popusiti tricu od Luke bez po' muke. Doncic je na kraju imao citavu vjecnost da se namjesti u idealnu poziciju.

Minny mora nesto drasticno mijenjati ako zele u finale. Postali su victims of their own hype.

Zašto je Gobert bio na terenu? Znali su svi da će Luka završavat tricom. Ili Kyrie, svejedno. Šta Gobert radi u igri?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Zašto je Gobert bio na terenu? Znali su svi da će Luka završavat tricom. Ili Kyrie, svejedno. Šta Gobert radi u igri?

Ma to je okayish, trebao im je i sajz za tu obranu, ali ako su mislili da imaju odgovor na switch, protiv tima u kojem igraju Doncic i Irving, onda su zaista tupavi. Siguran sam da bi im Dallas makar metnuo za dva pojena, da je bila i losija situacija za Mavse, sto se tice organizacije napada.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Luka/Kyrie 41/88 odnosno 46.5 FG%

 

Ant/KAT 21/69 odnosno 30 FG%

Izvadio ih kolač i po jedna četvrtina kad su sve ispogađali. Kajri do treće četvrtine druge utakmice nije imao ubačenu trojku.

Bila je sinoć neka statistika na poluvremenu gde su na poluvremenu imali iste procente, do kraja se promenilo.

5 minutes ago, Kosta said:

Ma to je okayish, trebao im je i sajz za tu obranu, ali ako su mislili da imaju odgovor na switch, protiv tima u kojem igraju Doncic i Irving, onda su zaista tupavi. Siguran sam da bi im Dallas makar metnuo za dva pojena, da je bila i losija situacija za Mavse, sto se tice organizacije napada.

Nije mi jasno što nisu blicovali, baš wtf odluka da svičuju sa goberom 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bugl Khan said:

Zašto je Gobert bio na terenu? Znali su svi da će Luka završavat tricom. Ili Kyrie, svejedno. Šta Gobert radi u igri?

 

Racunali na cistokrvni blok? Sve ostalo nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Ali ovo podsmevanje Gobertu je zaista smešno, na ovom topicu se samo čeka prilika za to. On jeste DPOY i jedan od najboljih odbrambenih igrača lige, koji nije smeo da ostane na Dončiću, ali to je trenerov problem. S obzirom na situaciju čak je fino ispratio Luku nogama i mada nije imao nikakve šanse u tom duelu odigrao je maksimalno koliko je mogao. Uostalom, to što je Luka mnogo bolji ofanzivni igrač ne znači da Rudy nije vrhunski defanzivac. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ali ovo podsmevanje Gobertu je zaista smešno, na ovom topicu se samo čeka prilika za to. On jeste DPOY i jedan od najboljih odbrambenih igrača lige, koji nije smeo da ostane na Dončiću, ali to je trenerov problem. S obzirom na situaciju čak je fino ispratio Luku nogama i mada nije imao nikakve šanse u tom duelu odigrao je maksimalno koliko je mogao. Uostalom, to što je Luka mnogo bolji ofanzivni igrač ne znači da Rudy nije vrhunski defanzivac. 

Odlican defanzivac DA, vrhunski NE. Svakako ne da ima 4 DPOY.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...