Jump to content

Recommended Posts

Mavsi su zapravo igrali lošu utakmicu, bar je meni tako izgledalo. I opet su dobili, možda zato što su bolja ekipa ili zato što imaju zaista najboljeg igrača. Luka je trenutno za klasu bolji igrač overall u odnosu na Anta. Zaslužio je ovaj dagger! :Hail: :Hail: :Hail:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kakva majstorska 4/4 Irvinga iako je promašio 3 od 4 bacanja što mislim da mu je prvi put u životu. Ako se ne varam jedini Lukini poeni u 4/4 su ovi za pobedu.

 

Kakav šef, toplo mi oko srca kao Nola da gledam.

Edited by Урош19
  • Like 11
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

edwards kao butler u proslom playoffu. od jordanovog sina u prvoj rundi do regena jonnya flynna na kraju playoffa. moze se reci iskljucivi krivaz za 0-2. zajebo je onaj napad na kraju prvog poluvremena prve utakmice posle kojeg irving pravi and1 i sada haliburtonski gubi loptu u dobijenoj situaciji u pretposlednjem napadu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2024 at 3:19 AM, Miki28 Teoljub said:

 

Luka na 4 mjestu🤣🤣🤣

 

Sada sam proverio, jebem ti Twitter i misleading headlines/clickbait. Našao sam izvorni članak:

 

https://www.theringer.com/nba/2024/5/22/24162049/best-nba-players-25-and-under-rankings

 

Ranking nije "ko je najbolji igrač", iako su tako stavili u web naslovu (da bi privukli pažnju pretpostavljam). Ovo im je kriterijum. A šta to znači - nemam pojma. 

 

Quote

We asked our panelists to rate 30-plus young players on the following five categories on a 1-10 scale:

 

Current performance: The current quality of the player’s overall game.

 

Future performance: Where the player’s overall game will be in five years.

 

Gets the people going: Charisma and marketability. Is this player appointment viewing? Would your niece or nephew want to buy their shoes?

 

Intangibles: All of the qualities a team executive looks for in a player: leadership, injury risk/history, reliability. Does this player get it?

 

Foundational qualities: Can you build a franchise around the player’s game? How adaptable is it?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

idemooo lukaa

trpaj mooda u usta

1 hour ago, gggggggg said:

edwards kao butler u proslom playoffu. od jordanovog sina u prvoj rundi do regena jonnya flynna na kraju playoffa. moze se reci iskljucivi krivaz za 0-2.

tako mu i treba, previse klinackog kurcenja

trash talk izmedju njega i KD je recimo ok, ono go home ka publici u denveru kad su dobili seriju je bas seljacki

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

idemooo lukaa

trpaj mooda u usta

tako mu i treba, previse klinackog kurcenja

trash talk izmedju njega i KD je recimo ok, ono go home ka publici u denveru kad su dobili seriju je bas seljacki

Još veće seljačenje je McDaniels koji pokušava sam sebi da nabaci zakucavanje na 30 sekundi do kraja u 7. utakmici. Može se sad i napomenuti kako je Edwards najavio zaključavanje Irvinga i onda mu ovaj ubacio 25 poena u prvom poluvremenu prve utakmice i 15 u 4/4 danas. Mnogo su poleteli.

Edit: Spojiše se tviter i odgovor

Edited by Урош19
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darko said:

 

Sada sam proverio, jebem ti Twitter i misleading headlines/clickbait. Našao sam izvorni članak:

 

https://www.theringer.com/nba/2024/5/22/24162049/best-nba-players-25-and-under-rankings

 

Ranking nije "ko je najbolji igrač", iako su tako stavili u web naslovu (da bi privukli pažnju pretpostavljam). Ovo im je kriterijum. A šta to znači - nemam pojma. 

 

 

 

1 minute ago, Don Dusko said:

Bravo Luka.

Al dobro Vanebajama je bolji!

Evo ima ovde objašnjenje rang liste ali je i dalje skroz besmislena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Урош19 said:

Evo ima ovde objašnjenje rang liste ali je i dalje skroz besmislena.

Kako god Vanebejama jos po nijednim parametrima nije bolji od Luke.

Btw video sam i opet mi je smesno,

 

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Green23 said:

 

https://x.com/BleacherReport/status/1794236551586873637?t=qsV76D6vm0FjYacHicwR4w&s=19

 

Videlo se da mu se načestitao nove godine na našem, kakav engleski :lol_2:

Gober ga udario pesnicom u stomak čini mi se u prvom poluvremenu pa je bilo suđeno da se ovako završi utakmica sa sve čestitkom nove godine.

 

Edit: Inače nije bio flagrant nego onaj faul kad seku kontru pa bude 1 bacanje i lopta sa strane.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Minesota gubi u dve neizvesne završnice i u velikom su gubitku.

 

Dalas standardno igra dobro u gostima, uzeli su obe na strani, sad im je u G3 biti ili ne biti.

 

U finalu Minesota ima mnogo veće šanse, nego Dalas. Kakvi su srećnici Bostanezi, niko se ovako do sad nije prošetao do titule.

Link to comment
Share on other sites

Mora se reći da je jedan od ključnih momenata utakmice bio nesviran čist faul Irvinga na McDanielsu kad su morali da daju loptu Mavsima. 

 

Nije još gotovo za Minesotu, obe utakmice su bile na nož, imaju kvalitet da ovo okrenu ali ne sa ovakvim predstavama 2 svoja najbolja igrača.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mora se reći da je jedan od ključnih momenata utakmice bio nesviran čist faul Irvinga na McDanielsu kad su morali da daju loptu Mavsima. 

 

Nije još gotovo za Minesotu, obe utakmice su bile na nož, imaju kvalitet da ovo okrenu ali ne sa ovakvim predstavama 2 svoja najbolja igrača.

I pored toga su imali loptu i +2 na 20 sekundi do kraja

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, McLeod said:

Dobro jutro svima osim minesocanima.

E, jebi ga sada. Zar te nisam opomenuo ... 

 

Žao mi je Luka, but McLeod has spoken.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...