Jump to content

Recommended Posts

15 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Eh j[s samo da oce neki FA kod njih. Imace oko 65 mil $ slobodnog prostora na ljeto

 

Pa ako hoće da uzmu pare moraće kod njih, nije baš da ima previše timova sa slobodnim cap-om a da nemaju neke svoje postojeće igrače koje će da produžuju. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Pa ako hoće da uzmu pare moraće kod njih, nije baš da ima previše timova sa slobodnim cap-om a da nemaju neke svoje postojeće igrače koje će da produžuju. 

Pa bice vrvt ista prica kao sa Grantom onda. 

 

Od tih nekih malo jacih imena sto su FA 2024 tu su mi recimo Bridges, Harris, Dinwiddie, DLo pa ajde mozda i Derozan kao neki koji bi mogli otici tamo zbog love.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa bice vrvt ista prica kao sa Grantom onda. 

 

Od tih nekih malo jacih imena sto su FA 2024 tu su mi recimo Bridges, Harris, Dinwiddie, DLo pa ajde mozda i Derozan kao neki koji bi mogli otici tamo zbog love.

Ima tu još koji mogu potencijalno da im budu dostupni tipa Harden, Klej pa možda i nekog tipa Holidej preplate ko zna. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

Ima tu još koji mogu potencijalno da im budu dostupni tipa Harden, Klej pa možda i nekog tipa Holidej preplate ko zna. 

Harden ce zabosti nov ugovor u Klipanima ili makar u nekom contenderu. 

 

Za Klaya vec sve je moguce jer GSce raditi opasnu cistku na ljeto.

Link to comment
Share on other sites

Odličnu odbranu je igrao sinoć. Hit analitičari su u fazonu da im je Jović najbolja opcija za tranziciju u smislu da on povuče loptu. Mora da popravi procente, ali to je malo i do toga što je poslednji u lancu ishrane u smislu napada .

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, stefan81888 said:

Bomba

 

 

 

detroitu je beglijevih 12 mil. mnogo, šalju ga za ništa i još daju dva pika druge runde pride.

a zadržavaju vajzmena.

 

sada je vašington ekipa na najnižim IQ-om, što košarkaškim, što sociološkim.

i to ne trenutno, nego i istorijski... kuzma, pul, begli... 

 

 

dajte još i bena simonsa pa kad je bal, nek je na vodi... 

on bi možda ukupni košarkaški IQ podigao, ali nezrelost i psihološka nedoraslost bi probila sve plafone

 

 

 

2 hours ago, 40Wins said:

Nabi nas Lilard u dupe. Dve teske tekme jedna za drugom i ocekivana pushangija sa kojom skliznjavamo u plejin zonu, a dugo smo se iskr drzali na petom mestu.

Prejak je Zapad, prejak.

 

jel ovo prvi put da smo riknuli dve za redom?

mislim da će biti bounce back, nije za paničenje.

 

ali me riđi brine sve više i više, ovaj njegov slamp  se odužio

devionu mičelu je malo skresana minutaža, možda bi tu neki trejdić mogao da se očekuje... ja ne bih voleo da ode, radije bih čekao da nabaci šut.

jer ko se na hilda opeče, taj uzdiže svakog ko u odbrambenom stavu može da isprati nekog duže od jedne sekunde.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ljutikrilo said:

jel ovo prvi put da smo riknuli dve za redom?

mislim da će biti bounce back, nije za paničenje.

 

ali me riđi brine sve više i više, ovaj njegov slamp  se odužio

devionu mičelu je malo skresana minutaža, možda bi tu neki trejdić mogao da se očekuje... ja ne bih voleo da ode, radije bih čekao da nabaci šut.

jer ko se na hilda opeče, taj uzdiže svakog ko u odbrambenom stavu može da isprati nekog duže od jedne sekunde.

 

Izgubili smo od Vulvsa i raspalog Portlanda vezano. 

Jbg, ja ne bih trejdovao Deviona, voleo bih da gradimo ''nase igrace''. Ne znam za njegov ugovor sta moze da se dobije a da je bolje od njega at the moment. 

Jbg mnogo mi je krivo zbog ovog poraza, najvise jer su se momci trudili i Fox je pokazao da je clutch zver, definitivno materijal za sampiona. Pogodjena bacanja, pa preko Janisa za produzetak, onda poludistanca i ukradena lopta u produzetku, imali smo +6 na 2 i po do kraja i na kraju smo to prosuli. Jbg, da je na samom kraju pogodio oba bacanja Lilard bi najvise izjednacio ali jbg.

Mozda je mogao Fox maalo bolje pre nego sto je bio fauliran da odigra, nesto je zastao, pa se okrenuo pa tek onda nastavio i bio fauliran, sa njegovom brzinom mogao je lagano da finisira za +3. Takodje mozda su mogla odmah da sviraju faul nad Sabonisom.

Jbg, sad sta je tu je, sledeci je Feniks, proslu smo ih dobili, ne sumLJam da ce ovu da se iscimaju da nas nabiju jako i da propadnemo na tabeli ko muda kroz procepane gace. 

Link to comment
Share on other sites

gluperde iz clippersa se smeju gobertu sto je bacio airball sa slobodnog a nema veze sto ih je jebo ruzno tokom utakmice i na kraju clutchovao sa istih tih slobodnih na kraju za pobedu. 

 

pj, westbrook, zubac i hyland. ne znas ko je veca sramota sto ga ismeva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lagana dominacija somborskog vučića uz šut iz igre 12/13 :classic_blink: Uopšte,prva petorka Denverćana sabila..ja sam laik,ali ima li neko u NBA bolju startnu petorku od njih?

Super su mi ovi uber-rani termini u NBA..to je jedino što i uspem da pogledam od njih..večeras tek uživancija..od 19h Fila - Hjuston,a onda ću pogledati uini Knickse vs Magic.. brdo hrane i vopsa ide uz to..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

i ja stižem doma taman pola čuke pre knicksa. orlando je bez kajzer franca, taman da gledamo duel dva nba bivola, julij i paola not rossija

jedva čekam :lol_2:

 

@Drug Crni, po meni ima nekoliko jačih startnih petorki od denvera: bostan, clippers, bucks, možda suns

..međutim, sns jokić je toliko jak da jebiga, svi izgledaju stravično dobro. mislim, dobri su i bez njega + uigrani do maksimuma, samo što je lik cheat code, nije ni čudo da podržava aleksandriju

 

inače, gledao sam sinoć bez zvuka tekmu; u jednom trenutku četvrte četvrtine, jamal murray se nešto, makar meni, očigledno prošetao, čak i za nba standarde - sa trice nešto krenuo pa promenio pravac, pa ušao pod koš i položio

 

prvo mu svirali korake, onda su iz snsa napušavali svi sudije i tražili challenge i oni promenili

 

baš mi je bilo neverovatno ali nisam pažljivo gledao, pa ako neko zna o čemu pričam, voleo bih da mi se pojasni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

gluperde iz clippersa se smeju gobertu sto je bacio airball sa slobodnog a nema veze sto ih je jebo ruzno tokom utakmice i na kraju clutchovao sa istih tih slobodnih na kraju za pobedu. 

 

pj, westbrook, zubac i hyland. ne znas ko je veca sramota sto ga ismeva

I šlag na tortu vestbruk koji promašuje zicer na kraju utakmice 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

gluperde iz clippersa se smeju gobertu sto je bacio airball sa slobodnog a nema veze sto ih je jebo ruzno tokom utakmice i na kraju clutchovao sa istih tih slobodnih na kraju za pobedu. 

 

pj, westbrook, zubac i hyland. ne znas ko je veca sramota sto ga ismeva

 

Ono je bio baš težak krindžeraj. Pod broj jedan što se odrasli ljudi ponašaju kao deca od 8 godina. A kao drugo što je bilo očigledno da je smeh i celi cirkus koji su izvodili na klupi, fake.

 

I ono, smije se Westbrick, koji je takvih airballova bacio koliko hočeš. I Bones Hyland koji če od sledeče sezone igrati za Meralco Boltse na Filipinima

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

inače, gledao sam sinoć bez zvuka tekmu; u jednom trenutku četvrte četvrtine, jamal murray se nešto, makar meni, očigledno prošetao, čak i za nba standarde - sa trice nešto krenuo pa promenio pravac, pa ušao pod koš i položio

 

prvo mu svirali korake, onda su iz snsa napušavali svi sudije i tražili challenge i oni promenili

 

baš mi je bilo neverovatno ali nisam pažljivo gledao, pa ako neko zna o čemu pričam, voleo bih da mi se pojasni.

 

Nisu svirali korake već faul Gord..ovaj Malom u napadu..Malone tražio čelendž. Sudija rekao da je bilo "obostranog minornog kontakta" (između Gordona i protivnika) i da nije bio faul u napadu te je čelendž uspešan + koš Marija važi

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ono je bio baš težak krindžeraj. Pod broj jedan što se odrasli ljudi ponašaju kao deca od 8 godina. A kao drugo što je bilo očigledno da je smeh i celi cirkus koji su izvodili na klupi, fake.

 

I ono, smije se Westbrick, koji je takvih airballova bacio koliko hočeš. I Bones Hyland koji če od sledeče sezone igrati za Meralco Boltse na Filipinima

A veliki kosarkas Zubac koji za repku nije 15p dao, a kad treba da povuce ostane na 6-7 redovno...

 

Bones je tek dijabola, uspeo je bude izbacen iz najbolje organizacije u celoj ligi, navodno ga je licno Jamal pedalirao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...