Jump to content

Recommended Posts

@alpaka Bereta Sida nećemo se očigledno nikad složiti. 

Ja zaista mislim da DLo i Haćimura nisu starteri šampionske ekipe. DLo to nije bio ni u jednom timu u kom je igrao. Njegov problem nije skil već nesposobnost da održi isti nivo koncentracije 10 minuta, a ne 48.

Zaista mislim da Lejkersi previše zavise od Lebrona kojeg ja ne volim ali izuzetno poštujem ovo što radi sa 4 banke kao i celu njegovu karijeru, igru , bbiq itd .

I stvarno mislim da AD nema snage za isti Tempo ful tekmu.

Ham ne pomaže, ali ne vidim ko bi ovo rešio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja zaista mislim da DLo i Haćimura nisu starteri šampionske ekipe. DLo to nije bio ni u jednom timu u kom je igrao. Njegov problem nije skil već nesposobnost da održi isti nivo koncentracije 10 minuta, a ne 48.

 

Za DLoa ima itekako osnova da ne moze biti faktor dok za Ruija smo prosle godine vidjeli da moze biti itekakav faktor. Uostalom vidjecemo ih obojicu u G3 i G4 mada ja tu nista ne ocekujem jer sam siguran da ce polupismena karikatura na klupi opet sve usrat, a Malone takve poklone nece nikad propustit.

 

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Zaista mislim da Lejkersi previše zavise od Lebrona kojeg ja ne volim ali izuzetno poštujem ovo što radi sa 4 banke kao i celu njegovu karijeru, igru , bbiq itd .

I stvarno mislim da AD nema snage za isti Tempo ful tekmu.

 

Ove sezone je LeBron igrao od lopte vise nego ranije i sasvim je korektno funkcionisalo. Russell je kvalitetan razigravac, Reaves kao sekundarni kreator takodjer kvalitetan. Ofanzivni playbook koji imaju Lakersi je odlican, to se pokazalo mnogo puta ali dzaba ti top dizajneri setova kad ih svako malo odbijas koristiti. 

 

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ham ne pomaže, ali ne vidim ko bi ovo rešio.

 

Da je Nick Nurse ljetos doveden, a ova budala nogirana apsolutno sam siguran da bi ova ekipa imala kud i kamo bolji seed u RS i ovakve stvari se ne bi ponavljale citavu sezonu. 

 

10 minutes ago, DameTime said:

Sprdnju na stranu, Natalija mi deluje baš besno na ovom snimku, i s pravom. 

 

Idiotima teba zabranit ulazak u sve dvorane u NBA. Samo brukaju Nikolu. Definicija cobana sa 3 zuba u glavi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj lik treba da tuzi buzdovana i da ga ojadi. A jos bi bilo bolje kada bi uz to buzdovan zaglavio u zatvor. Nema sta taj davitelj da trazi medju civilizovanim svetom. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

АD je lipsao, jos se dobrano stekao u nekoliko poseda Denvera.

Bron se pokidao, zaista je zasluzio da njegov tim pobedi, jer ovakav raspad Denvera ne moze se desiti 2x. Kad je krenuo Denver da ih stize, videla se razlika u klasi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj zounaut LAL-a i prelazak u indijanstinu je argument za moj narativ kako je Lebron nategnuti high bbiq igrac.
Ne kazem da ga nema, ali nije to sto mu se imputira. Nije istinski general, nema prirodno holisticki pristup i osecaj za kosarku.

Lik mnogo voli kosarku, trudi se, ultimativno je dedicated, deo svoje karijere kao projekta mu je da bude i magic johsnon-like kosarkas. Preiskusan je (by miles najiksusniji kosarkas svih vremena) prosao je zilion puta sve situacije na terenu, ima rutinu, ima previse izautomatizovano da neke situacije prepoznaje na terenu.
Ali.... jednostavno nije natural u osecanju kosarke, na nivou nekog matrix-a, bozanske slojevitosti.. na nivou... Jokica...

Da jeste, tim ciji je lider se ne bi tako raspao kao balon, da za tren izgubi glavu i rep, i da to traje.

Edited by BattleBender
  • Like 5
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, BattleBender said:

Ovaj zounaut LAL-a i prelazak u indijanstinu je argument za moj narativ kako je Lebron nategnuti high bbiq igrac.
Ne kazem da ga nema, ali nije to sto mu se imputira. Nije istinski general, nema prirodno holisticki pristup i osecaj za kosarku.

Lik mnogo voli kosarku, trudi se, ultimativno je dedicated, deo svoje karijere kao projekta mu je da bude i magic johsnon-like kosarkas. Preiskusan je (by miles najiksusniji kosarkas svih vremena) prosao je zilion puta sve situacije na terenu, ima rutinu, ima previse izautomatizovano da neke situacije prepoznaje na terenu.
Ali.... jednostavno nije natural u osecanju kosarke, na nivou nekog matrix-a, bozanske slojevitosti.. na nivou... Jokica...

Da jeste, tim ciji je lider se ne bi tako raspao kao balon, da za tren izgubi glavu i rep, i da to traje.

Ne mora da znači da ako nema veštinu da kreira kao Jokić da je manji lider.

 

A što se tiče liderstva, čovek je više puta škart timove odveo u veliko finale.

 

Sama činjenica da je 10x igrao veliko finale kao prvi igrač ekipe je nešto nesvakidašnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A lako je glumit mangupa u Denveru, među Amerikancima koji imaju novac da plate mjesta na kojima oni sjede. Nek glume mangupe u LAu, bez Nikolinog osiguranja, van Arene. Primitivne seljačine. Naletit će na minu kad tad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

O ovom tipu apsolutno iracionalnog hejta i nipodastavanja LeBrona sam danas pisao. 

Ponovo lupetas.
Je l imas ti 12 godina? Ako imas, onda imam razumevanja za tvoju nesposobnost razumevanja konteksta.
Niko Lebrona ne nipodastava. Jedino sta je ovde za nipodastavanje je tvoj iq.
 

9 minutes ago, Dracarys said:

Ne mora da znači da ako nema veštinu da kreira kao Jokić da je manji lider.

 

A što se tiče liderstva, čovek je više puta škart timove odveo u veliko finale.

 

Sama činjenica da je 10x igrao veliko finale kao prvi igrač ekipe je nešto nesvakidašnje.


Niti neko sa high bbiq je po difoltu sjajan lider, niti je neko sa sjajnim liderstvom high bbiq.
I mozes da budes lider na vise nacina.

I sta ti znaci ova poslednja recenica? Da je apsolutno fenomenalan kosarkas? Wow, ne znam ko se ne slaze sa tim. Njegova igracka velicina je toliko velika da je svako stavljanje njega van top2 igraca na nivou ekstremnog bezobrazluka i kognitivne nesposobnosti.

_________________

Izuzetno smara kad ljudi po difoltu skacu da brane ultimativno beskompromisnost svega, pa ti imputiraju da si reko da jabuka raste u zemlju a krompir na grani. Ne moze ni da se iskomentarise odredjena stvar a da se ljudi ne pronadju uvredjeni jer im je neko cacnuo GOAT-a. Jebeno odrastite.
 

Edited by BattleBender
  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BattleBender said:

Ponovo lupetas.
Je l imas ti 12 godina? Ako imas, onda imam razumevanja za tvoju nesposobnost razumevanja konteksta.
Niko Lebrona ne nipodastava. Jedino sta je ovde za nipodastavanje je tvoj iq.

 

O tvojim intelektualnim dometima najbolje govori to da predjes u vrijedjanje cim neko ne popusi tvoju mentalnu gimnastiku. Iskreno mi te zao. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

O tvojim intelektualnim dometima najbolje govori to da predjes u vrijedjanje cim neko ne popusi tvoju mentalnu gimnastiku. Iskreno mi te zao. 

Pa sta da ti kazem drugo kad gordo, samouvereno i bahato uskaces da komentarises stvar koju ne znas ni da da interpretiras.

Ako ti je konstrukcija "Postoji narativ u kosarkaskoj javnosti da je Lebron igrac sa najvecim bbiq ikada, da postoji koncenzus i za toga. A da to zapravo i nije bas tacno, i da je taj segment oko njega precenjen". 
I ti na to nekakav internet bandit uskaces "A da, mrzi se Lebron kme, kme, kakvo je ovo vredjanje i nipodastavanje lebrona, iracionalni hejt".
Prvo pausalno imputiranje nekom da ima "iracionalni hejt" prema bilo cemu je elementarno nevaspitanje i odlika neodraslih balavaca, iz 2 razloga. Obesmisljavas diskusiju i kontekst, totalnim banalizovanjem. Drugo, ko si ti da nekom kazes da neko nesta hejta.
Ne valja ti ta rabota u zivotu...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nacuo da Jokic braca imaju problema sa zakonom u Srbiji i da je to jedan od razloga zasto je Nikola na tim listama. Mozda @Drug Crni zna nesto vise.

 

Kako god, likovi su zaista nevidjene budale. Brat ce im zaraditi milijardu dolara i otprilike sve sto treba da rade do kraja zivota je da ne biju ljude. I dok kod nas mozes da podrzis SNS i puj pike ne vazi, u Americi mogu fino da najebu i verovatno bi i trebalo kad tad.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BattleBender said:

Niti neko sa high bbiq je po difoltu sjajan lider, niti je neko sa sjajnim liderstvom high bbiq.

I mozes da budes lider na vise nacina.

I sta ti znaci ova poslednja recenica? Da je apsolutno fenomenalan kosarkas? Wow, ne znam ko se ne slaze sa tim. Njegova igracka velicina je toliko velika da je svako stavljanje njega van top2 igraca na nivou ekstremnog bezobrazluka i kognitivne nesposobnosti.

_________________

Izuzetno smara kad ljudi po difoltu skacu da brane ultimativno beskompromisnost svega, pa ti imputiraju da si reko da jabuka raste u zemlju a krompir na grani. Ne moze ni da se iskomentarise odredjena stvar a da se ljudi ne pronadju uvredjeni jer im je neko cacnuo GOAT-a. Jebeno odrastite.
 

Šta je po tebi definicija lidera?

 

Navedi mi TOP5 najvećih generala NBA u istoriji. Da se izvalim na fotelju i smejem, dok budem izbacivao njihove falinke u njihovom generalštabovima.

 

Bron da je prajmu, izneo bi ove Nagetse zubima i 2:0 iz Nagets Arene u LA.

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Ja sam nacuo da Jokic braca imaju problema sa zakonom u Srbiji i da je to jedan od razloga zasto je Nikola na tim listama. Mozda @Drug Crni zna nesto vise.

 

Kako god, likovi su zaista nevidjene budale. Brat ce im zaraditi milijardu dolara i otprilike sve sto treba da rade do kraja zivota je da ne biju ljude. I dok kod nas mozes da podrzis SNS i puj pike ne vazi, u Americi mogu fino da najebu i verovatno bi i trebalo kad tad.

Dobro si nacuo,tačnije jedan od ove dvojice je trebao u zatvor,zato je Jokic na listama SNS.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Šta je po tebi definicija lidera?

 

Navedi mi TOP5 najvećih generala NBA u istoriji. Da se izvalim na fotelju i smejem, dok budem izbacivao njihove falinke u njihovom generalštabovima.

 

Bron da je prajmu, izneo bi ove Nagetse zubima i 2:0 iz Nagets Arene u LA.

Lose sa sam se izrazio sa liderom u postu, poenta je bila oko tog sveprisutnog high bbiq i kako Lebron oseca sva desavanja na terenu.

Jordan, Duncan, Magic, Bird, Thomas/Jokic.

Bron u prajmu bi vrlo verovatno izbacio ovaj Denver. Ne znam kakve to veze ima sa bilo cime? Lebron prime i Shaq prime su nesto sto je barem level iznad bilo cega sto se desilo kosarci since MJ. Ponovo, to nema veze nikakve sa time sto sam rekao vezano za njegov sveprisutni basketball iq. To sto je on ultimativna atleta, covek koji igra kosarku na pravi nacin i trudi se da maksimalno efikasno iskoristi svoje vanzemljaske fiziklaije i tehnikalije ne znaci da on nekakav goat basketball iq.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je da se preslusa onaj podcast JJ Reddicka i Lebrona. (Inace gotivim Reddick-a).

U 80 posto slucajeva ono je predramaticno i pretenciozno pametovanje oko relativno common sense stvari u kosarci. 
Za pocetak komentarisu kosarku kao da lece sidu i rak i da su nadomak da nadju lek za to. Bas je u nekim trenucima neprijatno.
A onda i stvari koje komentarisu, bas sile nekakvu mozdano-intelektualnu znacaj tih stvari.

Zvucacu kao prosecan Srbin, ali stvari koje komentarisu kao nekakvu ultimativno viseslojnu kvantnu oblast mikrokosarke su maltne common sense prosecnom fanu kosarku, pa i ljudima npr na ovom forumu. "Blok u ledja", wooooow, sta je to post-kosarka, nova doktrina kosarke...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@delgado dal je onog Ruija malo sramota na sta lici? Polaganja, otvorene trojke, bacanja. Nista ne ubacuje.

 

Quote

Shannon Sharpe calls out Rui Hachimura
 

“Maybe he talked to Michael Porter Jr.’s brother, because I think he took the under on the 10 points the bettors had him.”

 

lol

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Del Piero said:

Ja sam nacuo da Jokic braca imaju problema sa zakonom u Srbiji i da je to jedan od razloga zasto je Nikola na tim listama. Mozda @Drug Crni zna nesto vise.

 

Kako god, likovi su zaista nevidjene budale. Brat ce im zaraditi milijardu dolara i otprilike sve sto treba da rade do kraja zivota je da ne biju ljude. I dok kod nas mozes da podrzis SNS i puj pike ne vazi, u Americi mogu fino da najebu i verovatno bi i trebalo kad tad.

Vidi..znam da su pravili probleme tamo nedugo nakon što je Nikola stigao u Denver.

Na početku su sva trojica iznajmljivali stanove u nekoj stambenoj zgradi..separatno naravno. Jedan od burazera (zaista se ne sećam koji jer bilo baš davno) je pravio pičvajz..mislim da je bilo i nekog nasilja nad partnerkom,pa ga ga stanodavac izbacio van..a onda su i Nikola i drugi brat izašli napolje. Od tada su počeli da žive odvojeno u gradu.

A Strahinja jeste u nekakvom problemu sa zakonom..ima neku frku tamo,ali ne znam kakvu tačno. Ovo je friško..tipa prošle jeseni mi pričao poznanik koji nešto sarađuje sa njima ovde..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...