Jump to content

Recommended Posts

Pa ima (super)starova u prajmu koji ne igraju ni tu highlight-worthy shasedown blokade odbranu, tako da koga briga xD

 

Čovek sa 40 gazi sa neverovatnom motivacijom a ja se raspadam u 27, bukvalno me sramota. 😄 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Faul je ova odbrana

 

e pa nije.jer je bio challange. Zvao ga Vogel i nakon vijećanja i komunikcije sa replay centrom su ustanovili da je prvo dirao loptu pa zatim ruku. tako da ...

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jayson Willams je u nekom podcastu podelio priču kako su Gordana Giričeka kao rookija vezali, ubacili u kontejner pun ledene vode i ostavili ga tako tri ipo sata na centru terena, jer nije hteo da donosi krofne.  Što zvuči dosta urnebesno i nerealno.

 

Jason Williams shares a chilling rookie hazing story about Gordan Giricek: "They duct taped his legs, hands behind the back, butt-naked"

 

Javio se Giriček i rekao da ništa od toga nije istina, pokušali su nešto tome da urade ali on im nije dozvolio. Preti i tužbom protiv Williamsa

 

Giriček žestoko uzvratio na priču da su ga zlostavljali u SAD-u, ovo je poruka koju je poslao NBA zvijezdi

 

 


 

 

Edited by Skyglider
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Katastrofa sta sudije rade. Prvo izbacise Melouna, a sad Jokica, 2 tehnicke.
Taman sam planirao da gledam do kraja uporedo sa NFL, ali nista od toga.

Ne gledam utakmicu ali čujem da su pošteno lemali Nikolu ispod koša a sudije se prave toše. Nije mi jasno kako ne dobija više slobodnih ali dobro.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Evo kako je izbačen Jokić:

 

 

Šta reći osim koji slepci. Inače, jedan od komentara ispod ovog videa:

 

Quote

I've watched the league over 50 years and I've never seen a great player get less respect from refs. ... 

Jesus, if an opposing player on the opposite side of the court disturbs an air molecule that somehow wafts its way and makes contact with Embiid he goes to the line.

 

:roflmao:

Edited by Darko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darko said:

Ne gledam utakmicu ali čujem da su pošteno lemali Nikolu ispod koša a sudije se prave toše. Nije mi jasno kako ne dobija više slobodnih ali dobro.

 

27 minutes ago, Darko said:

Evo kako je izbačen Jokić:

 

 

Šta reći osim koji slepci. Inače, jedan od komentara ispod ovog videa:

 

 

:roflmao:

Krenuo da postavim video, pa primetih da si vec uradio to.

Morace da uplati casove glume, da bi poceo da dobija faulove, nema druge. Plus da nauci da se baca u noge i prevrce po parketu.
Svaka cast komentatorima Detroita koji su prozvali ove nesrece u prenosu. I to po imenima.

Pobeda je bila bas slatka nakon ovoga. Redzi nakon sto je bio najgori do ovih iskljucenja, posle preuzeo teret na sebe i prelomio utakmicu. Uz odlicnu pomoc i ulogu KCP. Mali Braun sjajan mec, klupa je odrzala glavu iznad vode ekipi u 1/2.
Steta sto su zaredjali 3 losa poraza, barem 1 od ta 3 je mogao da se izbegne, ali sta je tu je. Samo da se prezivi dok se Dzamal vrati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledah zadnju cetvrtinu nocas jer sam se probudio i nije se dalo zaspati. :)
Redzi bas korektno odigrao. Fino su odigrali AG i KCP isto. Kompletno kao tim su pregurali prepreku bez 2 glavna igraca i trenera. 
Treba malo i ovakvih utakmica... 

Link to comment
Share on other sites

Minesota i Oklahoma na vrhu zapada, is this real life. :classic_love:

 

Minesoti ne verujem zbog dva balvana, dok Anta obožavam do imbecilnosti. I Konli zaslužuje masivan repekt, što je Haos primetio pre par dana. Nadam se da će ga zdravlje poslužiti. Dugoročno, prilično su u banani sa ugovorima, nisam pametan gde mogu da iskopaju pristojnog pleja startera, ali ove sezone bi mogli konačno da prodju jednu rundu plejofa. 

 

Što se Oklahome tiče, oni bukvalno mogu da pucaju na veliko finale ukoliko Presti povuče par poteza na dedlajnu, a municije znamo da imaju. Čet je real deal, Zapad je poprilično otvoren, Denver nije bolji nego lani, ostali izazivači svi imaju svoje probleme. Ovo je samo hipotetisanje, ali treba im jedna nba četvorka kao hleb nasušni, ja bih pitao Jutu šta treba da se istrese za Markanena jer oni odoše u tenk. Imaju odličnog trenera, SGA pokazuje da je u 5 igrača lige trenutno, pomoćno osoblje koje ti treba u dobroj ekipi je tu, nekoliko marksmen-a s klupe isto. Ta četvrtka + zdravlje, i može da se očekuje neočekivano.  

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...