Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Horium said:

Meloun je tu ipak neprevazidjen. Devojcica je u njegovom slucaju imala 13 godina. 

 

Po nasem pravu (posto devojka Giddey-a allegedly ima 15) nije ni nezakonito... 

ma citao sam da je tad imala 17 a on 20 realno nista strasno, deca ali meme-ovi su jaki 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Ceo mec kriminalno gradjenje skoka, bas tuzno za gledati. Realno smo imali dobar raspored do sada, mnogi su nas zestoko nakantali ove sezone , prilicno zabrinjavajuce. 

bez sekiracije delgi. nase vreme tek dolazi a njihovo je proslo. ol stare stizemo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

Meloun je tu ipak neprevazidjen. Devojcica je u njegovom slucaju imala 13 godina. 

 

imala je 12, rodila je sa 13.

 

18 minutes ago, leki bg said:

 

 

Ovo postaje besmisleno.

Foster ne bi trebalo vise da sudi CP3u, jer ovo svakako nije za iskljucenje.

Na stranu sto je Paul i prljav igrac i trashtalker, ovo postaje bas licno izdrkavanje.

 

paul je sam kriv. nastavio da melje kada mu je ovaj rekao da prestane. jos kada kaze youre a bitch, ne znam zasto su svi zaprepasceni da je dobio iskljucenje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

imala je 12, rodila je sa 13.

 

 

paul je sam kriv. nastavio da melje kada mu je ovaj rekao da prestane. jos kada kaze youre a bitch, ne znam zasto su svi zaprepasceni da je dobio iskljucenje.

Dugo mu je još i popuštao a ovaj nikako da zaveže. I tako oštetio svoj tim. Baš bezveze ponašanje. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nele said:

ma citao sam da je tad imala 17 a on 20 realno nista strasno, deca ali meme-ovi su jaki 😁

Baš tako. Neki ga zovu pedofilom a godišnja razlika između njih je 3-4 godine, a još se ne zna da li je uopšte i spavao sa njom. Virtue signalling at its finest.

 

Podseti me na ovo:

 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

paul je sam kriv. nastavio da melje kada mu je ovaj rekao da prestane. jos kada kaze youre a bitch, ne znam zasto su svi zaprepasceni da je dobio iskljucenje.

Bas redovno iskljucuju za ovo, tacnije nikad! Klasican "Operation flagrant foul", sad cemo Ajversonu da sviramo nosenu svaki put.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

bukvalno su iskljucili jokica pre dva dana. 

Neuporedive situacije. Jokic je krenuo na sudiju i drao mu se u facu (cak i sa postojecom tehnickom ako se ne varam). Paul ne da se nije pomerio, niti urlao, vec je krenuo nazad kod druge tehnicke.

 

Ja navijam samo za Zvezdu. Ne navijam ni za jedan grad u US, ni za jednu fransizu, ni za jednog igraca, ovde sam potpuno objektivan.

 

Poredjenje Jokicevog i CP iskljucenja bas nije na mestu.

Edited by leki bg
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, delgado said:

Maticu, daj neku opservaciju o dosadasnjoj igri Majamija i igracima ako te ne mrzi i naravno opisi Hakeza i sta mislis o njemu

Posle ocajne  off-sezone, definitivno igramo bolje nego ocekivano.

Do povrede Heroj je bio  glavna opcija u napadu, gde se video napredak u svim aspektima igre, od slashinga do iznudjivanja slobodnih u napadu, dok se takodje video i napredak u odbrani.
Posle njegove povrede Bam preuzima kormilo u oba smera, do povrede je bio anchor u odbrani, kada je ovaj pao preuzimao je odgovornost u napadu ustaje iz kreveta sa 20/10.

Batler se steka, Lovri iako  nema  stats i dalje je jedini cisti plej koji kontrolise tempo utakmice i radi prljav (flopuje) posao.. 

Od ostalih role playera, Duncan je preuzeo ulogu Strusa (plus Heroj produkciju), Highsmith potpuno zasluzeno postao startna pf, vrhunsku odbranu igra, preuzima elitno 1-4, ponekad ubaci neki sut. JJJ ne izgleda kao ruki. odlicnu post igru ima, nije rupa u odbrani + sutira 40% za3,  mislim da je manje vise posle ovih 20 utakmica jasno koliko se Portland zajebao, ako zbog mocnog Skuta nisu hteli da uzmu Heroja + JJJ/Jovica, a da bude  jos gore  uzeli  su onu prevaru zvanu  DomAyton (kome je muski Nurkic gurnuo muda u usta u 2/2 i pokazao koliko je to bio elitan trejd za Sunse) + pokojnog Timelorda..

Lose stvari sramno drkanje Jovica od strane Spo-a, los ulaz J Richa nema on taj kvalitet da bude rezervni pg i rovitost Martina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je jasno da scoot ne valja nakon 10ak odigranih tekmi, tehnologija je bas napredovala;

 

btw, javi izvorima bliskim vrecji gela da kontinuirano daje 20mins velikom orlandu robinsonu, buducem hoferu i nosiocu spomenice titule majemija i poroka majemija.

 

najjace da ce ajdebajo sam da donese titulu medju visokima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...