Jump to content

Recommended Posts

E kakva grobarska kurata sreća hahaha drži se Frensise 

6 hours ago, HAMMER said:

Kam tu red star bro

 

Uklapa se, vi skupljate te ispušene muštikle i talente sa neiskorišćenim potencijalom. Ruža ispunjava oba uslova 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ako mislis za Vukove da nisu dobili mnogo zauzvrat, mozda se i slazem. 

Da da, na njih sam i mislio. Donte je solidsn igrač ali je Rendl dosta lošiji u šutu od KATa i ne znam kako će se uklopiti sa Goberom.

 

Plus mi se kao navijaču Denvera ovo sviđa ako opet naletimo na njih jer je KAT po meni najbolje čuvao Jokića od svih visokih Minesote.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Minesota ce poradjati koseve u PO

kakav epic fail od trejda 

 

Kat u teoriji super dodatak za Nikse, ali da li ce on docekati zdrav po kad ce u regularci igrati svaku 45min je veliko pitanje

Edited by drperce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, drperce said:

Minesota ce poradjati koseve u PO

kakav epic fail od trejda 

 

Otisao je Kat sa 22ppg a umesto njega dosli su Rendl sa 24ppg i DiVicenzo sa 17ppg. Ne vidim sta gube u skorerskom smislu cak naprotiv i uz Anta imace trojicu igraca koji su sposobni da ubace 30+ poena sto nema jedno trecina lige a mozda i polovina.

Edited by Brat od Korneta
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ne vidim kako je je jedan od najboljih ofanzivnih igraca u NBA (drugi najbolji od visokih) fejl bilo kome. Narocito Niksima punim 2 way igraca 

 

Plus moze da igra i u paru sa Mich Rob, kao sto je igrao sa Goberom.

 

Odlicno rade Niksi vec duze vreme, verujem da ce to doneti rezultat.

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Otisao je Kat sa 22ppg a umesto njega dosli su Rendl sa 24ppg i DiVicenzo sa 17ppg. Ne vidim sta gube u skorerskom smislu cak naprotiv i uz Anta imace trojicu igraca koji su sposobni da ubace 30+ poena sto nema jedno trecina lige a mozda i polovina.

Kornet preneo KKCZV topic matematiku na NBA

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Horium said:

 

Lose-lose trejd

 

a sto ne win-win. cak sto vise, meni se ovaj trejd vise svidja iz ugla minnesote. otarasili su se gigantskog ugovora townsa, gobertu randletu i reidu isticu ugovori sledece sezone (tj imaju po, pa su i druge opcije u opticaju) dakle ako planiraju dati novce gobertu (manji ugovor naravno) i reidu (veci ugovor naravno), moraju za to praviti mesta u capu. ovaj trejd townsa je uvek visio u vazduhu, jos od dolaska goberta i one prve neuspesne sezone. samo sto se nakon ovog finala zapada mislilo da ce ipak svi ostati na okupu i probati opet. ovo je mozda i poslednja sansa da se za townsa uzme nesto vredno, pa je verovatno i zato uradjen trejd. glen taylor sigurno tako misli.

videcemo sta ce edwards misliti o ovom trejdu, mozda su mu za sledecu sezonu sanse za titulu malo manje ali za buducnost fransize ovo dobar trejd. imace za par sezona prilike da se uklopi sa nekim boljim i korisnijem igracem od townsa. jos ako od dillinghama bude neki koristan playoff igrac, bice to ok.

 

knicksi su prosli playoff igrali bez randleta, plus anunoby koji je odigrao seriju i po. na kraju i bez brunsona i skoro su stigli do finala konferencije. dakle, samo trebaju biti svi zdravi i townsa>divincenzo, matematika je jasna xd

problem ce mozda biti ako dodje opet do neke povrede (sa anunobyjem to je vec izvesno, a mitch vec odustvuje do nekog januara), knicksi koji su znacili za jednu od najdubljih ekipa, odjednom ce biti ne tako najdublji. no ako znamo thibsa, jasno je da ce u playoffu koristiti samo 7-8 najboljih igraca a knicksi trenutno tu imaju brunson-bridges-anunoby-towns-robinson-hart-mcbride, to bi trebalo da bude i vise nego ok iz ove perspektive. mada je meni ovo licno dosta kratko, pogotovo za thibs ekipu, koji naravno nece stedeti svoje igrace tokom rs. trebace tu mozda da iskorace achiuwa, simms ili neko od ovih nepouzdanih veterana (payne, shamet, morris...). naravno uvek mogu jos neki trejd da izvedu, npr robinson i/ili achiuwa, uz dva svoja pika.

 

 

1 hour ago, Урош19 said:

Čitam po reditu da Minesota planira trejdovati Julija

 

bice tesko, jer valjda do kraja novembra ne moze biti trejdovan uz druge igrace za matchovanje plata...

Edited by gggggggg
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...