Jump to content

Recommended Posts

46 minutes ago, Marko said:

spacer.png

Prepravi to Srbi na Nugetlije i Jokicevci.

 

Srbi su od 1 dana uz Doncica osim naravno izroda delgada ali njega mogu da i razumijem, strah je izmakao kontroli jer decko za ovih 6 sezona je napravio dar mar tako da ni 22 sezone nekog nece pomoci kada bude summa summarum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Prepravi to Srbi na Nugetlije i Jokicevci.

 

Srbi su od 1 dana uz Doncica osim naravno izroda delgada ali njega mogu da i razumijem, strah je izmakao kontroli jer decko za ovih 6 sezona je napravio dar mar tako da ni 22 sezone nekog nece pomoci kada bude summa summarum

 

Miki je li mora ovako?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

 

Lako je njemu, i dalje ima očinsku figuru Lebrona 

Kyrie i Lebron uopste nisu u extra odnosima, cisto PR prica kad se vide i nesto malo popricaju.

2 minutes ago, Don Dusko said:

 

Miki je li mora ovako?

Sta je tu pogresno? Taj cio zivot navija protiv Srbije i Srba u svakom sportu, ne znam samo sta sam netacno iznio? Grubo mozda zvuci ali u mom kraju je to od milosti

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sta je tu pogresno? Taj cio zivot navija protiv Srbije i Srba u svakom sportu, ne znam samo sta sam netacno iznio? Grubo mozda zvuci ali u mom kraju je to od milosti

Jer je to nesto najgore na svetu Miki. Njegovo pravo. Ne mora se zbog toga nazivati "izrodom".

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teško će mi biti navijati za neki tim u finalu. Ova grupa igrača iz Bostona bi mi bila prezanimljiva da nisu iz Bostona. Sa druge strane, Luka je baš iritantan, da mi je čudno da ga još niko nije nab'o. Iskren da budem, sve mi je jasnije zašto su ljudi igrali prljavo na njemu. I naravno izdajica Irving, koji je ukapirao da nije ništa drugo, nego vodonoša vodećem igraču u ekipi.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stefan81888 said:

Bojim se ako krenemo da se prebrojavamo na forumu ko za koga navija sad u finalu biće nas 5 za Boston i to je to 😄

 

 

 

Čega je manje, to više vredi, Stefko. :wink2: ☘️

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Prepravi to Srbi na Nugetlije i Jokicevci.

 

Srbi su od 1 dana uz Doncica osim naravno izroda delgada ali njega mogu da i razumijem, strah je izmakao kontroli jer decko za ovih 6 sezona je napravio dar mar tako da ni 22 sezone nekog nece pomoci kada bude summa summarum

 

Nisam ni ja uz prgavog Slovenca.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Skyglider said:

Kažu Lakersi su na ivici da angažuju Redicka 

 

 

 

Morace se mjenjat avatar 😄 

 

Ko god da je doveden sad da LAL vodi je ono predodredjen da bude zrtvovan i da failuje pa sa razlogom nije bilo previse kandidata za taj posao. Zao mi donekle jer mi je JJ gotivan da ovako se na njega svali sve za te eventualne neuspjehe koji ce da uslijede no kad se vec sa Lebronov uhvatio i kroz podcast i sad ko coach, nek se nada da ce ga imat u vidu da kad ocekivano posle igracke karijere uzme tu expansion fransizu u Vegasu njega dovede da tu bude trener, a ovo u LAL da mu posluzi da se tu malo uci zanatu 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...