Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Pazi, ne bi me iznenadilo da ludak odvede ceo grand tamo na proslavu.

 

Seka Aleksić peva pomešaj ove noći crnu i zlatnu sa autobusa na paradi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Timberwolvesi nisu nikakvi pretenderi već ozbiljna, zajebana ekipa u kojoj superstar ima tek 22 godine i dosta prostora za napredak (kao kreator i decision maker, pre svega). Koliko god da boli ovaj poraz, značiće njima itekako ovaj playoff run i nisu ekipa od koje očekujem da potone sledeće sezone (za razliku od Pacersa npr). 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DameTime said:

 

Seka Aleksić peva pomešaj ove noći crnu i zlatnu sa autobusa na paradi

Jalen Brunson dolazi sa Sejom Kalacom na zurku i krece sa "Na slikama iz proslosti nase..."

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Navijam za Boston ali bi mi ne bi bilo žao ni da Luka osvoji a malo sam i radoznao da vidim šta bi mu sve palo na pamet na paradi.

 

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Timberwolvesi nisu nikakvi pretenderi

+1 

Ne mogu da budu pretenderi ako su prilično jako došli u finale zapada a tamo dobili jedan meč i bili ravnopravni u tri poraza. Napredak Edvardsa, malo bolja spoljna linija i da KAT ne nestane u nekom trenutku i biće ozbiljni i dogodine.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Polako sa to slavlje. Celticsi imaju i kvalitet i Mekovu kletvu na svojoj strani.

Ovo drugo je bitnije da se ne lazemo 😄 

 

Svakako da su Celticsi favoriti al danas nek se izdusi malo sa Doncic hypeom obzirom da su Mavsi bili underdogs dosad u svakoj seriji, manji ili veci, pa nije nista na sta vec nijesu navikli/culi. Brown mi djeluje kao mozda najbolje nesto sto Boston moze da izvede kao matchup Doncicu u oba smjera, dovoljno jak, dugacak i pametan da ne skace na sve finte + mogu Celticsi zivjeti i bez njegove produkcije u napadu obzirom na ostatak ekipe koji moze da isporuci svoje ako uspije da ga limitira u seriji. Svakako da ostaje da se vidi oce li ici u tom smjeru ili ce White/Jrue da se mjenjaju na njima dvojici ili samo na Irvingu. Ima ovaj Boston dosta i rezerve obzirom da zbog okolnosti nije ni bilo potrebe za nekim intenzivnijim serijama al tesko da im fali talenta/kvaliteta i da su nezasluzeno tu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Timberwolvesi nisu nikakvi pretenderi već ozbiljna, zajebana ekipa u kojoj superstar ima tek 22 godine i dosta prostora za napredak (kao kreator i decision maker, pre svega). Koliko god da boli ovaj poraz, značiće njima itekako ovaj playoff run i nisu ekipa od koje očekujem da potone sledeće sezone (za razliku od Pacersa npr). 

 

Nisam ni rekao da ce da potonu, nego prosto da nisu mogli biti realan kandidat za prstenje ove sezone. Na stranu to sto ekipa nije idealno poravnata sto se nosilaca tice i njihovog tajmlajna.

Link to comment
Share on other sites

Prognozirah Dalas u sve tri runde,pa necu da prekidam..Ako igra Porznigis u finalu,blaga prednost Bostona,u suprotnom..misljenja sam da su igraci Dalasa i mentalno jaci u ovom trenutku.Navijam za Dalas u finalu,.pa nek ide ovaj poluzivot!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt zaboravio sam da igram MIN-DAL i BOS-IND kod Fritra haha

 

In the meantime

 

 

Ne znam sta reci, jako su mi podeljena osecanja oko finala. Sa jedne strane bilo bi do yaya da Luka uzme titulu i da se nastavi dominacija Euro igraca poslednjih godina, a opet ako Luka uzme titulu ispascemo jos veci gubitnici nego sto jesmo, bukvalno mozda i najveci gubitnici ikada. Detroit jeste draftovao Darkelju, ali oni su uzeli titulu. Cak i JJJa da smo draftovali ispali bismo luzercine, a kamoli sa onim likom.  

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Luka Dončić je u stvari uber Balkanac, moderni Kraljević Marko.

 

Dežmekast i glavat, a jak kao međed, pije pivo, jede parizer, sluša narodnjake, ceo (sudijski) svet protiv njega uvek (šta nam rade!), kurčevit, glasan, uvek glavni, uvek vođa, uvek igra za reprezentaciju, ne da nikom da ga pobedi ni u ne ljuti se čoveče, navija za Zvezdu, pametniji i bolji od mrskih Amerikanaca, lep i plav - jednom rečju balkanski alfamužjak. Kao na nekoj igrici kad bi Balkanca nadrukao na 200 u svemu.

  • Like 7
  • Love 2
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Luka Dončić je u stvari uber Balkanac, moderni Kraljević Marko.

 

Dežmekast i glavat, a jak kao međed, pije pivo, jede parizer, sluša narodnjake, ceo (sudijski) svet protiv njega uvek (šta nam rade!), kurčevit, glasan, uvek glavni, uvek vođa, uvek igra za reprezentaciju, ne da nikom da ga pobedi ni u ne ljuti se čoveče, navija za Zvezdu, pametniji i bolji od mrskih Amerikanaca, lep i plav - jednom rečju balkanski alfamužjak. Kao na nekoj igrici kad bi Balkanca nadrukao na 200 u svemu.

pravi balkanac "visok, plav, sa plavim očima"...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...