Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

162 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

55 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

To sto je kleptoman nema veze sa njegovom profesijom tj sudjenjem kosarke. Svakako Čović ga je sa ovim snimkom degradirao i uništio karijeru, pokazao primjer svima drugima. Iako sam ja prvi "prozivao" ovog sudiju uoči duela kkb - kkp, ovakav način obračuna je van svih dozvoljenih i moralnih načela. 

 

Probaj da se zaposlis na nekom poslu koji traze dokaz da nisi krivicno gonjen, pa im onda kazi da to sto si divljao u voznji, bezao od policije i napravio silnu stetu i opirao se hapsenju, nema nikakve veze s poslom za koji apliciras jer se na toj poziciji ne vozi automobil, sedi se u kancelariji... 

 

Ne pitaj me kako znam. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Služba zna koju marku parfema krade košarkaški sudija ili sa kim je opozicija u krevetu (slučaj Miketić prim.prev), ali se neke druge stvari nikad ne saznaju. 

 

Da se razumemo, nije mi žao Boltauzera, ali interesantan je trenutak u kom je zataškana situacija isplivala.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

Da se razumemo, nije mi žao Boltauzera, ali interesantan je trenutak u kom je zataškana situacija isplivala.

 

Sa necega se skrece tema. S recimo sto se Zvezda seli u Pionir mozda?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem što Grobari (tiho i ušminkano) negoduju protiv "nepravde" ka Boltauzeru (zašto baš sada, zašto udba ne rešava druge stvari...), ali Cigani koji obelodanjivanje kleptomanije dokazanog zlotvora tumače kao masku za Megu u Pioniru - nema cenu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, MarioKempes said:

Razumem što Grobari (tiho i ušminkano) negoduju protiv "nepravde" ka Boltauzeru (zašto baš sada, zašto udba ne rešava druge stvari...), ali Cigani koji obelodanjivanje kleptomanije dokazanog zlotvora tumače kao masku za Megu u Pioniru - nema cenu. 

Koji to grobari negoduju i gde?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evroligaski sudija koji od tog posla sigurno zaradjuje iznadprosecan novac krade parfem u vrednosti od DVE STOTINE EURA. To je za jednog sudiju koji treba da deli pravdu na utakmici mnogo gore nego da se saznalo recimo da je kroz neke mutne poslove ukrao par miliona evra. Lik je izgleda rodjeni lopov koji ne moze da se odupre toj potrebi da nekoga prevari ili nekome nesto ukrade. Njemu apsolutno vise nije mesto u sportu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kakva dva dana su za nama. Prvo je Covic pustio u javnost snimak Boltauzera kako krade parfem da bi stavio u drugi plan prelazak u Pionir, a onda je Partizan kao odgovor na to produzio ugovor Obradovicu. Sta li je sledece, ne mogu ni da zamislim. I onda neko kaze ne voli da gleda Aba ligu.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno svaka cast onome ko je objavio da je lik koji treba da bude delilac pravde zapravo obican odvratni kleptoman. Bez obzira na razloge zasto je to ucinjeno, presrecan sam sto je ovoj gnjidi ugasena karijera. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Polako sa završavanjem karijere. Ljudi kao on na balkanu se često izvuku. Normalnog bi stid pojeo i sam bi se povukao za njega ne bih rekao da ima stid i sposobnost za samoprocenu. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Markoss said:

Bukvalno svaka cast onome ko je objavio da je lik koji treba da bude delilac pravde zapravo obican odvratni kleptoman. Bez obzira na razloge zasto je to ucinjeno, presrecan sam sto je ovoj gnjidi ugasena karijera. 

Kleptomanija kao pojam nema nikakve veze za njegovim sudjenjem koje god utakmice. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Torresinho said:

Kleptomanija kao pojam nema nikakve veze za njegovim sudjenjem koje god utakmice. 

 

Naravno, van terena dekra po aerodromima, ali kad sudi postaje castan i posten, i taman posla podmitljiv. Bukvalno te dve stvari su toliko direktno povezane, da ne znam ni sto repliciram dodatno. Pritom je dokazao na terenu da je grozan sudija, ali sve i da je perfektan, ne vidim kako ga to abolira od toga da je jajara koja krade, te da je njegov posao na terenu da bude castan, posten i pravican, sto covek koji krade, logicno, nije. 

 

No, nisam ni sumnjao da ce i za ovu temu da se nadju borci za prava kleptomana. Ne znam dal mi je to smesnije ili ovi sto na KKCZ temi pravdaju to sto ih je Covic po ko zna koji put namagarcio i odlucio da utera tuki sezoncima, time da je u Pioniru vrelija atmosfera. Bice vrelija kad budu gledali na strimu ispred Pionira utakmicu. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Naravno, van terena dekra po aerodromima, ali kad sudi postaje castan i posten, i taman posla podmitljiv. Bukvalno te dve stvari su toliko direktno povezane, da ne znam ni sto repliciram dodatno. Pritom je dokazao na terenu da je grozan sudija, ali sve i da je perfektan, ne vidim kako ga to abolira od toga da je jajara koja krade, te da je njegov posao na terenu da bude castan, posten i pravican, sto covek koji krade, logicno, nije. 

 

No, nisam ni sumnjao da ce i za ovu temu da se nadju borci za prava kleptomana. Ne znam dal mi je to smesnije ili ovi sto na KKCZ temi pravdaju to sto ih je Covic po ko zna koji put namagarcio i odlucio da utera tuki sezoncima, time da je u Pioniru vrelija atmosfera. Bice vrelija kad budu gledali na strimu ispred Pionira utakmicu. 

Onda da se ne pravimo naivni i ne cestitamo "onome" ko je objavio ovo, kao i i razloge zbog cega. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Torresinho said:

Onda da se ne pravimo naivni i ne cestitamo "onome" ko je objavio ovo, kao i i razloge zbog cega. 

Prilično se slažem, radije bih se zapitao zašto ovo nije objavljeno čim se desilo, nego se ovoliko čekalo. Čović ga je izvadio sa aerodroma, zataškao da se ništa ne sazna, dopustio da Matej nastavi da sudi kao da ništa nije bilo, a onda izvukao keca iz rukava pred plej of. 

Važi, al' na plaži, što bi rekao jedan zanimljivi čovek na ovom mestu.

Biće, ipak, da Čović nije jedina gnjida u ovdašnjem košarkaškom svetu...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Torresinho said:

Onda da se ne pravimo naivni i ne cestitamo "onome" ko je objavio ovo, kao i i razloge zbog cega. 

 

 Kako koji je razlog?? Borba za pravdu i uredjenu pravnu državu :wink2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2024 at 3:10 PM, СтелаРоса said:

I onda neko kaze ne voli da gleda Aba ligu.

 

Zasto bi iko ko zeli da gleda takmicarsku kosarku koja ga nece podsecati na brlog poznatiji kao drzava Srbija obracao paznju na ABA ligu poslednjih sezona? 

 

Neizvesnost je tu negde sa izborima u Srbiji, postoje dve siledzije koje namecu svoju volju svima ostalima, a pokusavaju da to rade i u EL kako bi sprecili da se medjusobno istrebe u finalu ABA lige. 

 

Prosle sezone, peti mec finala, umesto neizvesnosti i spektakla dobili smo 30:18 na kraju 1. Cetvrtine, 54:34 na poluvremenu. Naizmenicno su se obe ekipe pretvarale u donji dom EC kada su gostovale, jer je "sve u redu, raduj se Srbijo, i jedni i drugi su u EL sledece sezone!" 

 

Sta ima tu da se gleda, kad se vec sve zna i pre PO? Jedino ostaje nada da ce Valencia dobiti WC pa da bar finale bude takmicarsko. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo gostovanje Miska vcrs kod Edina i Koleta

-Plavsic je pecen za Zvezdu

 

-Djurisic se ceka sa draftom, napredovao je ali i on ce doci vrvt

 

-Veliki problem novci koje ce dobijati koledz igraci u Americi

 

-Zadovoljan sa ucescem Dubaija

 

-Malo pljucnu Borac Cacak sto ima previse tranaca i ne daje sanse mladim igracima a imaju itekako dobre mlade igrace

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Jedino ostaje nada da ce Valencia dobiti WC pa da bar finale bude takmicarsko. 

Sumnjam da bi vlast dopustila samo jedan klub u EL, verujem da je "oba ili ništa".

Pa, pošto je Obradović produžio ugovor - tumačim da je Partizan sigurno u EL sledeće sezone, samim tim i Zvezda, tj. finale će biti rekreativno, kao i samo takmičenje.

Kolo se okrenulo, sad svi oni koji su kukali na nepravdu da EL jedino gleda kintu - treba da zaćute, jer oba srpska kluba igraju prevashodno zbog para.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MarioKempes said:

Sumnjam da bi vlast dopustila samo jedan klub u EL, verujem da je "oba ili ništa".

Pa, pošto je Obradović produžio ugovor - tumačim da je Partizan sigurno u EL sledeće sezone, samim tim i Zvezda, tj. finale će biti rekreativno, kao i samo takmičenje.

Kolo se okrenulo, sad svi oni koji su kukali na nepravdu da EL jedino gleda kintu - treba da zaćute, jer oba srpska kluba igraju prevashodno zbog para.

 

Pricas kao da SNS ima neku vlast nad EL - mislim, nije da je taj jeziv scenario nemoguc, samo je manje verovatan od onoga sto je realnost, da SNS kontrolise sve sto se desava u zemlji. 

 

Sto se tice drugog pasusa, potpis - licemeri sa obe strane se zale na EL koju interesuju samo milioni evra ulozeni u sastav, da bi se sad pravili ludi ili jos gore, izmisljali kako ih EL poziva u svoje takmicenje zbog neke atmosfere ili tradicije. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...