Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Stefi88 said:

Koliko je los Yago boze, on ne vidi kos uopste... Uzas.

Bitna pobeda, mogao bi Teo da odmori protiv Borca, valjda Yago aba ligu moze da igra...

Ne vidim gde bi mogli pojacanje da dovedemo, puni smo, a sada je dobra hemija u Ekipi...


Bez uvrede brate moj, ali sa ove dve recenice si pokazao da se ama bas ni malo ne razumes u kosarku, bas ic.

Jago je doveden ovde kao treci plej. Za ono sto treba da igra, igra odlicno, nije on kriv sto je dobio 3 puta vecu ulogu. Ali ajde, moderno je pljuvati po njemu i Nedovicu.

Ovo za pojacanja ne bih komentarisao uopste jer nema potrebe.

Edited by Mirage93
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova 3 od poslednja 4min gde smo igrali bez pleja mi je delovalo kao srpski fudbal i mentalitet jednog Vladana Milojevica (ili random srpskog trenera) - branimo rezultat.

 

Znaci sve karte na odbranu, branimo +10 na 4min, pa sta bude. Hanga i Lazic. Deda kao da pripomogne, a niko tu ne moze nista da organizuje - ni Hanga ni Deda. 

 

Sreca da je Lazic dobio 5. faul pa do tada prilicno los Milos usao i resio stvar. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Koliko je los Yago boze, on ne vidi kos uopste... Uzas.

Bitna pobeda, mogao bi Teo da odmori protiv Borca, valjda Yago aba ligu moze da igra...

Ne vidim gde bi mogli pojacanje da dovedemo, puni smo, a sada je dobra hemija u Ekipi...

Covicu, brate mili, aj molim te mani se ovog foruma

  • Like 4
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Tačno sam pomislio da se Nedović sjebao prilikom onog zakucavanja u kontri jer je bilo baš čudno, jedva ušla lopta jer je zakačio prvi obruč pa se posle zateturao. Sad Ilija priča isto. Valjda nije ništa strašno.

Ja iskreno nisam iako je pomalo bizarno izgledalo to zakucavanje..ali jesam pomislio kako se skoro povredio u onom doskoku..kad ono izgleda da stvarno jeste :ajme: Neverovatno koliko je staklen i malerozan. Želim mu brz oporavak.

Mi igramo sa mnogo oscilacija..bukvalno se ne zna u kakvom izdanju ćemo se pojaviti na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno nisam iako je pomalo bizarno izgledalo to zakucavanje..ali jesam pomislio kako se skoro povredio u onom doskoku..kad ono izgleda da stvarno jeste :ajme: Neverovatno koliko je staklen i malerozan. Želim mu brz oporavak.

Mi igramo sa mnogo oscilacija..bukvalno se ne zna u kakvom izdanju ćemo se pojaviti na terenu.
Još ja pomislim što ide na kucanje, povrediće se bezveze, što ne položi ..
Boki imao bar 5 top ten poteza večeras.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zasluzio je Gilepsi da se nadje na parketu u drogom pol. Ne znam zasto je cedio Bolomboja 33 min. Al dobro, Boki se napunio snage(zlobnici bi rekli da je bio na godisnjem nedelju dana)😏

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ova 3 od poslednja 4min gde smo igrali bez pleja mi je delovalo kao srpski fudbal i mentalitet jednog Vladana Milojevica (ili random srpskog trenera) - branimo rezultat.

 

Znaci sve karte na odbranu, branimo +10 na 4min, pa sta bude. Hanga i Lazic. Deda kao da pripomogne, a niko tu ne moze nista da organizuje - ni Hanga ni Deda.

 

S druge strane, imam utisak da da se igralo još pet minuta, oni ne bi dali tih 10 poena koliko su bili u zaostatku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...