Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Razumem sve ali brate ajde malo iskulirajte sa rekla kazala pricama(popodne je Guru reagovao).. Ili recite tacno sta se desava(ako imate info) ili nemojte pa da se ovde okolisava i razvodnjava tema.

 

Smatrajte da je ovim diskusija oko Belog i njegovog odnosa sa Duskom i nacin treniranja zavrsena.

Edited by Don Dusko
  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

16 125 prodatih sezonskih karata. Svaka čast Cigani! :Hail:

 

Tek sad sam skontao kontekst, a taman da pohvali.

 

Fuck.

 

U ostalim vestima...Neda i Teo na koncertu u cetvrtak uvece, utakmica u subotu i to gostovanje.

 

Da, zaista stroga disciplina kod Duska.

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1835064/Nedovic-Teodosic-koncert-Aleksandre-Prijovic.html

Edited by John Terry
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle curi informacija ali se može čuti da u subotu protiv Igokee igramo bez Šabaza, Bjelice, Hange i Davidovca. 

Ako se i Hanga povredio znači da ih Duško ozbiljno kida na ovim pripremama. Stvarno nerealno da nam sa priprema toliko igrača izlazi sa povredama. Čak i Hanga koji je zategnut kao praćka. Ako je istina ova informacija. 

 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Ne znam odakle curi informacija ali se može čuti da u subotu protiv Igokee igramo bez Šabaza, Bjelice, Hange i Davidovca. 

Ako se i Hanga povredio znači da ih Duško ozbiljno kida na ovim pripremama. Stvarno nerealno da nam sa priprema toliko igrača izlazi sa povredama. Čak i Hanga koji je zategnut kao praćka. Ako je istina ova informacija. 

 

Ја сам чуо да је Ханга прехлађен, немам појма да ли је истина, боље да сачекамо..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шеф стручног штаба said:

Ја сам чуо да је Ханга прехлађен, немам појма да ли је истина, боље да сачекамо..

Šabaz neće igrati sigurno. U nekoj izjavi je rekao da će teško biti spreman za sam početak sezone (Igokea). 

Link to comment
Share on other sites

Sto se Belog tice, povreda je ozbiljnija od onoga sto mediji kazu i mislim da su vece sanse da mu je utakmica protiv Bajerna bila poslednja u karijeri nego da cemo ga ponovo gledati na terenu.

 

No, s Duskom ne postoji nikakav problem, saopstio mu je Beli jos prekjuce kad je utvrdjeno da je stepen povrede visemesecni da ne moze vise i da hoce da zavrsi karijeru. Dali su mu par dana da razmisli, ali mislim da se nece predomisliti.

 

Svakako nece traziti ni dinar od kluba. 

Edited by Markoss
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 50
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

Nejpir, Teodosic, Jago
Hanga, Nedovic
Gidraitis, Lazic
Simonovic, Davidovac
Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Lazarevic, Ilic, Kuzmic

 

To je to, s ovim ulazimo u sezonu. Prati se razvoj situacija na trzistu pre svega na PF, ali mislim da ce ti potezi dosta da zavise od toga kako udjemo u sezonu. 

 

Jedva cekam subotu, bas me zanima kako cemo u takmicarskoj utakmici da izgledamo. 

Edited by Markoss
  • Like 21
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Баш штета за Бјелицу. Очигледно да нисмо уиграни. Ретко која екипа улази са неком формом у ЕЛ сезону. Мислим да Бајерн лепо изгледа. Октобар са овом екипом, па да видимо даље са доселекцијом.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo sasvim ok koncipirana ekipica, s tim da mi je zao sto na PF umesto jednog od dvojice nismo doveli ozbiljnog igraca. Steta sto se za Sengeliju izjalovilo, mislim da bi nam digao plafon, a sve druge opcije su bile macke u dzaku. 

Edited by Markoss
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...