Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

A što Kori Higins? Mislim, sad ću opet da mračim... jebiga prosto mi nije jasno. Ako se dovodi dvojka što da dovodimo još jednog matorog sa istorijatom povreda. Meni to nema nikakvog smisla. Barem bekova ima, i to da nisu matori i to da nisu sa gomilom povreda. 

 

Kori Higins iz CSKA, nije ovaj sad. Ni blizu ni fizički ni po ambicijama.

 

Meni je Yago dobar potez upravo jer taj momak ima ogroman motiv, a motiv je veliki pokretač. Dovoditi igrače koji nemaju ambicije da ostvare rezultate već da uzmu još neko milionče, to bi trebalo da je lovina za kinesku ligu, ne za nas.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

A što Kori Higins? Mislim, sad ću opet da mračim... jebiga prosto mi nije jasno. Ako se dovodi dvojka što da dovodimo još jednog matorog sa istorijatom povreda. Meni to nema nikakvog smisla. Barem bekova ima, i to da nisu matori i to da nisu sa gomilom povreda. 

 

Kori Higins iz CSKA, nije ovaj sad. Ni blizu ni fizički ni po ambicijama.

 

Meni je Yago dobar potez upravo jer taj momak ima ogroman motiv, a motiv je veliki pokretač. Dovoditi igrače koji nemaju ambicije da ostvare rezultate već da uzmu još neko milionče, to bi trebalo da je lovina za kinesku ligu, ne za nas.

Nisam ni ja za Higginsa, ali mislim da će ili on doći ili neće niko, pa bih radije da imamo dvije kakve takve opcije na 2 nego Nedovića samog.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Crni said:

Kog bi potpisao na 4 letos?

 

Pa nije baš moj posao da biram igrače ali svakako je bilo boljih rješenja od postojećih opcija. Razumio bih da se čekaju neke NBA opcije u oktobru ali dovođenje Bjelice ne ide tome u prilog.

 

Ja bih lično Sikmu pojurio, dok je Oli čekao Mirotu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Howie Roseman said:

Nisam ni ja za Higginsa, ali mislim da će ili on doći ili neće niko, pa bih radije da imamo dvije kakve takve opcije na 2 nego Nedovića samog.

Ako ima neki mlad momak preko bare, bilo bi lepo, ovih mojih metuzalemova ima previse.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Howie Roseman said:

Nisam ni ja za Higginsa, ali mislim da će ili on doći ili neće niko, pa bih radije da imamo dvije kakve takve opcije na 2 nego Nedovića samog.

Pa nije Nedovic sam na 2, on je samo jedini igrac koji ce uzimati minute iskljucivo na toj poziciji. Tu su Hanga i Lazic kao 2/3 igraci, tu je Teo koji ce igrati u paru sa Sabazom/Yagom. Nismo ni prosle sezone imali "drugu dvojku" nego je pokrivao Dobric koji je takodje 2/3, a Hanga je za poziciju 2 kompletniji igrac od njega, a minute su dobijali i Vildoza i Ivanovic takodje u petorkama sa dva pleja, kao sto ce sada biti sa Teom slucaj.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da sačekam početak sezone da napišem da je moj 'hot take' za sezonu da nas pojačava kroz mesec-dva Kori Higins ali me je kolega @Howie Roseman preduhitrio.

Nije nikakva insajderska info već obično mišljenje.

Treba nam još jedan bek za rotaciju, on je slobodan i već se pominjao, kao i sa nekolicinom naših pojačanja ima skoriji istoriju povreda, znači ne bi bio toliko skup.

I ja sam za to da se dovede neko 'preko bare' ali mislim da nemamo finansija za to.

Neko je pomenuo da je Higins bez ambicije, što je suludo, jer to nema veze sa godinama nego sa karakterom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Guru said:

Prestanite da kačite gluposti sa Tvitera i da pravite cirkus i od ove teme, pošto će ovde pravila biti mnogo strožija nego na "transfer" topiku 

Moraš biti precizniji kad kažeš,, gluposti sa tvitera" jer nešto što je za tebe glupost za nekog drugog možda nije. Skoro sve objave su bile u vezi kluba ili sa zvaničnih stranica društvenih mreža kluba. Nema potrebe za ovakvim narativom. Za sada. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Jel ima neka informacija u vezi karata za Igokeu?

Nasao sam broj na Igokeinom sajtu i nazvao i rekli su mi da se karte pustaju u prodaju na dan utakmice, par sati prije meca bice dostupne u kaficu u sklopu dvorane i na prodajnom mjestu pred dvoranom.

 

Cijena standardna kao i zadnjih par godina 40KM (20 evra)

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Miloš Jovanović

@Mairosu

radio sam tri intervjua sa Milošem, doživeli su i prevode na engleski i grčki.

jedan je bio solidan, dva konfekcijska, ali ono što se desilo pre, posle i između off the record,

o tome ćemo jednog lepog dana, sad još nije vakat. 😄

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Davidovca , jedna anegdota….

 

Kada su on i Apic iz Vrsca dosli u FMP, Nebojsa je sa njima imao ozbiljne planove u smislu minutaze itd…. 
 

Kad su dosli na prvi trening i dobili priliku da pokazu sta znaju i da se nametnu Voja Stojanovic i Stefan Lazarevic su ih toliko prebili da je Dekiju duze trajao oporavak nego trening , i odma je trazio povratnu kartu za Vrsac 😂

 

Zamisljam laganog Dedu u sudaru sa dvojicom rukometasa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...